Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8
Показано с 61 по 70 из 71.
    ри?

Re: Японский язык

Даже так? Даже розкладку можна?! А я то думала, як би його надрукачити слова катаканою....

Дивиться хто на форумі ^^

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Даже так? Даже розкладку можна?! А я то думала, як би його надрукачити слова катаканою....
    Підчас набору працює на зразок телефонного Т9 - перетворює значки кани на ієрогліфи, потім можна повторну реконверсію зробити, якщо не той ієрогліф підставить. Можна по мірі набору самотужки робити реконверсію і вибирати потрібний ієрогліф із списку. Загалом - розберетеся.

Ще можу порекомендувати оце:
    Японсько-російський словник ієрогліфів.
    Пророк
    Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Виставляємо відмічений чекбокс, перед тим поклавши до ПЧОД (Приводу для Читання Оптичних Дисків ) установочний диск Віндовс. Система сама потягне з диска необхідні файли і попросить перезавантажити комп після встановлення ІМЕ (Input Method Editor).
    А диск з Windows можна ..будь який ХР(ну..в мене ХР), чи саме той, з якого ставилася моя система?
    Бо ... смутно згадується, де я брала той диск, а записати як завжди забула-не встигла

Дома знайшовся диск з віндою якоюсь............................................ ........................... барабанииии.....
    УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
    в мене все відображається і я навіть писати можууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу уууууу

カタカナ - бачите!!!!!! ура!!!ураааааа

P.S. Поставила російсько-японський словник - який харош! Умнінький!
    Дякую, bigmozes :)

P.P.S. Кругом все друкується - і в ворді, і в екселі, і в асьці! Для мене це, просто, чудо! Отакі штуковини писати можна!!!

Такої реакції, зізнаюся, не чекав.
    Радий, що допоміг.

Єсть одне питання, але не на загал.
    Чи пані kobieta буде така ласкава відповісти на моє Дуже Приватне повідомлення?
    Пророк

Такої реакції, зізнаюся, не чекав.
    Радий, що допоміг.

Єсть одне питання, але не на загал.
    Чи пані kobieta буде така ласкава відповісти на моє Дуже Приватне повідомлення?
    Вже ласкава :)
    Jet
    Fallen Angel

Виставляємо відмічений чекбокс, перед тим поклавши до ПЧОД (Приводу для Читання Оптичних Дисків ) установочний диск Віндовс. Система сама потягне з диска необхідні файли і попросить перезавантажити комп після встановлення ІМЕ (Input Method Editor)
    Можно я вставлю свои 5 копеек? По поводу установки раскладки японской клавиатуры.

Есть такой замечательный сайт

http://www.minna-no-nihongo.ru/

Там есть отдельно файлик установки японского языка! Максимум чего требуется, это найти где-нибудь OfficeXP(который после установки благополучно забывается) и включается файл установки шрифтов. Вуаля, всё работает, только не забудьте шрифты оттуда же скачать.

Это для тех, кто не хочет мучаться с поиском диска с виндой(ну бывают же случаи)

どうも ありがとう за внимание.

З.Ы. Разговорный язык не сложный, по крайней мере, пока что мне так кажется, а вот письменность это да....ужасть...ладно еще хирагана и катакана...но вот кандзи.....ужасть вообщем.
    Новачок

Тоже хочу выучить японский, сколько будет стоить урок?

З приводу ціни звертайтесь у ПМ до ittosai...
    Щоправда, вивчати можна самостійно-безкоштовно, у мережі "Поіска", наприклад, маса підручників у завсідників хабу "Аніме" (або, навіть, на основному хабі - у мене там такий же нікнейм), можна, також, займатися на сайті Livemocha.com.
    Аби було бажання. Головне - визначитися, навіщо це вам.
    Хоча, здається, я розумію:
    Діяльність
    переводчик, преподаватель английского языка
    Як то кажуть - ну нічо сє!
    модератор

ну і де вищезгадані ентузіасти? вивчили мову і подалися до країни сонця, що сходить?
    Частий гість

ентузіасти вже почали забувати японську мову..))) бо не так часто приходиться на ній спілкуватися)) раніше навчав бажаючих базовому курсу та й сам не забував..
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8