Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    part of me

Полтавська молодіжна газета А5 (пілотний випуск)

Вийшов перший номер Полтавської молодіжної газети А5:

part of me

Re: Полтавська молодіжна газета А5 (пілотний випуск)

Продивився газету уважніше. Робити компліменти в мене завжди не виходило, тому просто покритикую. Перше, вбиває відсутність переносів. Я розумію, що розставляти їх заняття не із приємних (особливо, коли програма автоматично це не робить), але ж читати буває дуже не зручно. Не дуже легко читається текст написаний "прописним" шрифтом, я б радив не використовувати його взагалі. Також тим, хто верстає журнал варто прочитати матеріали з верстки газет і журналів, щоб мати уяву, що, куди і навіщо ставиться. Багатенько реклами, але це на краще, якщо рекламодавці йдуть до цього видання, значить буде і розвиток.
    змія болотяна ОЧКОва

мда. негусто! але спочатку про хороше. добре, що людям, які хочуть писати, є куди це робити. поки шо з харошим всьо))))
    згодна з Фрагов. Та ще додам, що іноді у друковних виданнях в кінці, або на початку матеріалу проставляється ім"я автора, або джерело. тут це правило ігнорується через сторінку. їм би ще норманього редактора. не тре харошого - нормального буде вже достатньо.
    а на загал нормальна ідея. тільки розроблялась вона, судячи з першого номеру на гарячу голову.
    Новачок

Нічого так, але, на мою думку, дещо недопрацьовано. Є недоліки. Можна краще. У редколегії є стимул.
    2.0

і шо, вийшла і зразу вмерла?? чудне...
+ Ответить в теме