Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 22.
    Пророк

Про каток та коток

а які кляті москалі додавали опитування? які в трясця "катки"?! каток в укр. мові - це машина для укладання асфальту. а місце для катання на ковзанах - ковзанка

прошу пробачення за офтоп, але мене вже дістали люди, що намагаються спілкуватися українською, але лінуються відкрити словник.

Пророк

Re: Ковзани-милиці :)

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    а які кляті москалі додавали опитування? які в трясця "катки"?! каток в укр. мові - це машина для укладання асфальту. а місце для катання на ковзанах - ковзанка

прошу пробачення за офтоп, але мене вже дістали люди, що намагаються спілкуватися українською, але лінуються відкрити словник.
    Спокійно
    http://www.slovnyk.net/?swrd=%EA%E0%F2%EE%EA
    Пророк

хм, а как тогда фигню для укладки асфальта назвать? не верю этому словарю, из новых видать
    Пророк

хм, а как тогда фигню для укладки асфальта назвать? не верю этому словарю, из новых видать
    Ну..знаєш... є така штука, як омоніми :)
    Коса, ключ
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ну..знаєш... є така штука, як омоніми :)
    Коса, ключ
    я не фЕлолАг, но "каток" как-то не звучит
    Пророк

я не фЕлолАг, но "каток" как-то не звучит
    Думаю, з цього і варто було починати. Бо москалі, як виявилося, тут ні до чого...
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Думаю, з цього і варто було починати. Бо москалі, як виявилося, тут ні до чого...
    не поленюсь и спрошу у филологов ибо меня это слово напрягает
    Добрий модер ))

Про каток - я вас помирю
    Це є розмовне, діалектне слівце. Насправді не каток, а ковзанка, але ж ми не на уроках української, правда, Тейл?
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Насправді не каток, а ковзанка, але ж ми не на уроках української, правда, Тейл?
    не зовсім правда, "каток" - чортове русикання яке ріже мені вухо і очі наше слово - "ковзанка"
    Пророк

не поленился, спросил у кандидата филологических наук, доцента Полтавского педагогического университета. ее мнение (не дословно, но суть сохранил): каток - означає машину для ущільнення асфальту, ковзанка - спеціально обладнаний майданчик з льодовим покриттям для катання на ковзанах...отже в Українській мові правильніше вживати "ковзанка".
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы