Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    Пророк

Re: Ковзани-милиці :)

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    не поленился, спросил у кандидата филологических наук, доцента Полтавского педагогического университета. ее мнение (не дословно, но суть сохранил): каток - означає машину для ущільнення асфальту, ковзанка - спеціально обладнаний майданчик з льодовим покриттям для катання на ковзанах...отже в Українській мові правильніше вживати "ковзанка".

ЗЫ:был сегодня у реки - лед не годиццо для катания
    Tail, ніхто ніде і ні разу не казав, що більш правильно казати каток.
    Звісно, що ковзанка!!!!
    Але оскільки тобі було АЖ так обурливо читати "москальську" писанину, зробила посилання на словник, де написано - розм.!!!
    Так що...щодо більш вживаного - згодна! Навіть не суперечила.
    Але ж має право на існування і каток наче.
    Таким ніхто ще й не займався - виправляти слова в дописах, назвах, опитуваннях на синоніми, які є більш уживаними.

Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Таким ніхто ще й не займався - виправляти слова в дописах, назвах, опитуваннях на синоніми, які є більш уживаними.
    Не "більш уживаними", а неправильным.

кому поверим нэтовскому словарю, который создан пару-тройку лет назад или человеку с большим стажем работы?
    Пророк

Tail,а якщо в твоїх дописах покопатися,то чи не знайдеться там "підозрілих" слів? kobietuважко запідозрити в тому,що вона "москалюга".
    Всі скучають за темою про мову?
    Пророк

Не "більш уживаними", а неправильным.

кому поверим нэтовскому словарю, который создан пару-тройку лет назад или человеку с большим стажем работы?
    Тейл, Все для тебе!!! Якщо тобі не подобаються словники, які створені пару років тому, тим паче нетовські, а довіряєш ти виключно джерелам зі стажем..., думаю, тобі має сподобатися словничок 1976 року випуску
    ось титульна сторінка

а ось сторіночка з "катком", де ковзанка, взагалі на другому місці стоїть

Тейл, при цьому всьому...ще раз наголошую!!!! Я вважаю, що ковзанка - це більш правильне, і більш уживане слово!!!!!!!!!!
    І не я почала перша придиратися!!!!
    Але якщо тобі потрібні ці джерела зі стажем - ти їх маєш!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Tail,а якщо в твоїх дописах покопатися,то чи не знайдеться там "підозрілих" слів? kobietuважко запідозрити в тому,що вона "москалюга".
    Всі скучають за темою про мову?
    так я старый москаль и занимаюсь тут подрыванием украинского языка путем пропаганды суржЫка

Тейл, при цьому всьому...ще раз наголошую!!!! Я вважаю, що ковзанка - це більш правильне, і більш уживане слово!!!!!!!!!!
    І не я почала перша придиратися!!!!
    Але якщо тобі потрібні ці джерела зі стажем - ти їх маєш!!!
    а словарь всеравно русско-укр. и совковский - не катит
    а еще у меня глаза разного цвета, левая нога длиннее правой и вообще я мерзкий тип - вам от этого стало легче?
    Пророк

а словарь всеравно русско-укр. и совковский - не катит
    а еще у меня глаза разного цвета, левая нога длиннее правой и вообще я мерзкий тип - вам от этого стало легче?
    співчуваю
    Пророк

Тю.....і шо тепер дєлааать... Ти ж у мене значився в графі "Нормальні пацани"....
    Переписувати? Чи зізнаєшся що то деза?
    Пророк

співчуваю
    не боись, оно первых лет 20 тяжело, а потом привыкаешь

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Тю.....і шо тепер дєлааать... Ти ж у мене значився в графі "Нормальні пацани"....
    Переписувати? Чи зізнаєшся що то деза?
    міня нада била в графу "ріальние пацанчікі" ілі "в афтарітєтє"
    Odo
    -

Панові Tail’ові так ніхто по суті і не відповів, що машина для ущільнення асфальту насправді пишеться через "о", тобто кот[COLOR="Red"]ок.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Може перенесемо розмову про "каток-ковзанку" в окрему тему? Бо панові Tail’ові так ніхто по суті і не відповів, що машина для ущільнення асфальту насправді пишеться через "о", тобто кот[COLOR="Red"]ок.
    Хм..цікаво. Не знала. Думала, що каток.
    То виходить...омоніми тут ні до чого
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы