Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности

Результаты опроса: Як часто Ви спілкуєтесь наживо українською літнормою і отримуєте нею ж відповідь?

Голосовавшие
11. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Щодня

3 27.27%
  • Щотижня

1 9.09%
  • Щомісяця

3 27.27%
  • Щороку

1 9.09%
  • Не пригадую такого

3 27.27%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 28.
    Odo
    -

Re: Де у Полтаві практикувати усну літнорму?

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    ги-га , ну ви гуморист.Вам потрібна практика так практикуйтеся ,йокл,читайте книжки українських письменників що є класикою,дивіться українське тб, розмовляйте українською. Але не створюйте собі культу мови.
    Пробачте, Ви певні того, що правильно зрозуміли тему? Нагадаю ще раз, вона звучить так: "Де у Полтаві практикувати усну літнорму?".

Блск., не ухиляйтеся від прямої відповіді на запитання:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    становишся перед деркалом....))
    Чи правильно я Вас зрозумів, що сьогодні — це єдина можливість усної україномовної практики для пересічного полтавця?
    Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Не хочешь меня слушать иды на Быкотеку там уж точно найдёш себе собеседника!)))))
    Чи правильно я Вас зрозумів, що саме там Ви шліфуєте свою усну літнорму?

сдавайсь!!!

знаю де!
    на мотеле под "Спайдыром"
    у вас шо проблемы какието? вам жизнь не мила?
    думаете укр балакаете укр....ну и балакайте, тренируйтесь в повсякденному жытти, автобусе, тролейбусе, хто вам миша?

Могу посоветовать способ!
    Верочный способ освоицца с языком посорицца в транспорте с какой нить агресивнрй тетенькой!! уверяю вас пару таких тренировок и вы Т.Г.Шевченка за пояс засунете лёхко!!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    знаю де! на мотеле под "Спайдыром"
    Невже? Можна з подробицями?
    у вас шо проблемы какието?
    Мені здається, я досить докладно змалював проблему, що виникла, коли є додаткові питання ставте блск., відповім.
    вам жизнь не мила?
    А що, за це сьогодні вбивають?
    думаете укр балакаете укр....ну и балакайте, тренируйтесь в повсякденному жытти, автобусе, тролейбусе, хто вам миша? Могу посоветовать способ!
    Верочный способ освоицца с языком посорицца в транспорте с какой нить агресивнрй тетенькой!! уверяю вас пару таких тренировок и вы Т.Г.Шевченка за пояс засунете лёхко!!
    Дивно, що Ви так і не зрозуміли, що суржик, котрий можна почути у зазначеній ситуації не є літнормою, про яку мені йдеться. До того ж у мої плани входить винятково мовна практика, а не практика розв’язування особових конфліктів у міському транспорті.
    сдавайсь!!!

а зачем вам суржик апонента - вы говорите на литературном ..от и практикуйтесь, зодно и люди послушают
    Пророк

знаю де!
    на мотеле под "Спайдыром"
    у вас шо проблемы какието? вам жизнь не мила?
    ну это слегка преувеличение, бывает там такое но редко, со мной такого не случалось, хотя частенько там бывал ночью, возвращаясь домой(метров 20-25 от спайдера живу):)
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну это слегка преувеличение, бывает там такое но редко, со мной такого не случалось, хотя частенько там бывал ночью, возвращаясь домой(метров 20-25 от спайдера живу):)
    Пане Ihor, ця тема не про Спайдер.

а зачем вам суржик апонента - вы говорите на литературном ..от и практикуйтесь, зодно и люди послушают
    Спробую пояснити на прикладі, як виглядають Ваші поради: я Вам кажу - хочу вивчати, наприклад, алгебру, а Ви мені у відповідь, - тре частіше ходити до магазину, спілкуватися з касиром і рахувати здачу, от і навчитеся рахувати. Але я не писав про бажання навчитися рахувати, натомість про бажання вивчати алгебру.

Так зрозуміліше?

Також рекомендується ретельніше прочитати тему і першу сторінку, де я пояснював, що саме і чому саме я хочу практикувати.
    сдавайсь!!!

ну если тебе так сильно хочется так дай обьявление на форуме о том что если кто хочет собратся и поговорить на украинском то туда то и туда то
    а готового кружка любителей укр язика у нас нету (будь первым)
    у нас в компании говорят на украинском ... (кроме меня, я настаящий палтавец на) ...ну половина точно. так что давай дружить и бум говорить на укр
    Добрий модер ))

у нас в компании говорят на украинском ... (кроме меня, я настаящий палтавец на) ...ну половина точно. так что давай дружить и бум говорить на укр
    Ржу німагу )))
    Половина в компанії українською? Літературною? )))

Інколи дуже хочеться сказати українською і почути нею ж відповідь. А якшо людина ще володіє нею на високому рівні і можна чомусь навчитися, нові слова почути, це ж взагалі, супер.
    Odo
    -

ну если тебе так сильно хочется так дай обьявление на форуме о том что если кто хочет собратся и поговорить на украинском то туда то и туда то а готового кружка любителей укр язика у нас нету (будь первым) у нас в компании говорят на украинском ... (кроме меня, я настаящий палтавец на) ...ну половина точно. так что давай дружить и бум говорить на укр
    Дяки, хоч якийсь натяк на конструктив. Ваша пропозиція цілком слушна, проте, спочатку я хочу зрозуміти і в деталях прояснити, якою ж саме є поточна ситуація з практикою літнорми зараз у Полтаві, тому прошу всіх проголосувати.

До речі, пане Mr.Kronko, Ви так і не відповіли на моє питання:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    вам жизнь не мила?
    А що, за це сьогодні вбивають?
    Добрий модер ))

Проголосувала "Щомісяця", бо не вважаю спілкування українською протягом менше ніж 15 хв дійсно спілкуванням.
    А якшо діалог:
    - Привіт!
    - Привіт! ))
    - Як справи?
    - Добре! (а далі пішов суржик)
    вважати спілкуванням українською літнормою, то щодня.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3