Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви існування падонкіфського сленгу на форумі?

Голосовавшие
19. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Категорично за

4 21.05%
  • Швидше за

4 21.05%
  • Хтозна

3 15.79%
  • Швидше проти

3 15.79%
  • Категорично проти

5 26.32%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 81.
    Odo
    -

Як Ви ставитесь до падонкіфського сленгу?

Власне сабж. Висловлюємось.

Скільки я зрозумів з читання правил, ніде не сказано про її заборону на форумі, її просто не згадано, як не згадано і англійську, проте є цілий розділ форуму англійською:
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    1. Основні положення

1.1 Мовою спілкування на порталі є українська мова. При наведенні текстів або цитат іншими мовами необхідно додавати їх повний або частковий переклад українською.
    1.2 Якщо користувач не володіє українською мовою, дозволяється використання російської.
    Тому, як на мене, обговорення її, решти молодіжних жаргонів, та їх місця серед мов форуму цілком назріло, як питання.

Пророк

Re: Як Ви ставитесь до падонкіфського сленгу?

нейтрально отношусь....пусть те кому нравится так писать - пишут
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Власне сабж. Висловлюємось.

Скільки я зрозумів з читання правил, ніде не сказано про її заборону на форумі, її просто не згадано, як не згадано і англійську, проте є цілий розділ форуму англійською:Тому, як на мене, обговорення її, та її місця серед мов форуму цілком назріло, як питання.
    Падонкіфський сленг мені цікавий просто як явище, цікаво, що тут навіть правила вимальовуються.
    А от як засіб спілкування на даному форумі - не подобається. І тому, що бачити це кожного дня - не приємно, і тому, що інколи буває важко зрозуміти, оскільки не вивчала цю мову.
    Odo
    -

Принагідна ланка до теми "Жаргон падонков" з Вікіпедії (у кого не завантажиться посилання): http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%96%...BA%D0%BE%D0%B2

Що занадто то не здраво. А взагалом якщо хтось використав пару слів для виразу почуттів то це можна вважати нормальним, головне не переборщити.
    модератор

Нормально отношусь.
    Я против суржика и транслитерации.
    Инвалид умственного труда

Падонкофский сленг это проявление альтернативной культуры. Право кадого выбирать то что ему ближе.
    Частий гість

Падонкофский слен это проявление альтернативной культуры. Право кадого выбирать то что ему ближе.
    +1000000 (мульён)

Неужели администрация меня услышала.... Ибо я уже писал об этом вчера!! И просто смеялсо када мне на мой падонкаФский язык выдали правило 1,2

Либо кто-то не может осознать правила, либо пытается за уши притянуть правила под свои личные мировоззрения!
    Я УМЕЮ писать нормальный зыком, но люблю падонкававский... Это СУБ-культура сети интернет... Как ЭМО в жизни... Так что вообще не могу понять сути проблемы..

Даже если вы пытаетесь притянуть правило 1.2 то КАК вы это объясните?

Йа 4то кЕтаским пИшу или Шо? Буквы русские, язык тоже русский, читаешь тоже вроде русский.. де вы увидели что-то другое..

А может я писать не умею... мне пяЦ лет может... Или в школе не училсО! Считаю реакцию Одминов на мой посты не компетентной. я писал что админы нормальные... но в данном вопросе показали себя просто очень некомпетентными и не понимающими сути вопроса.

даешь падонкаФский Ф масцы....
    Пророк

Ну..я ,мабуть, відношусь нормально. Люблю ,коли пишуть на ньому,завідомо розумні люди,які були замічені в досконалому володінні і російської,і української.Тоді я знаю точно,що це такий прикол,весело і.т.д. А от коли людина зайшла на форум з падонківським,і кожен допис теж на ньому,то мимоволі робиш висновок-людина іншої мови не знає...Відповідно утворюються певні асоціації що до освіти цієї людини, соц. статусу і всього іншого
    Инвалид умственного труда

Офтоп:
    А уменя йесть диплом ПТУШнига. Красный!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы