Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви існування падонкіфського сленгу на форумі?

Голосовавшие
19. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Категорично за

4 21.05%
  • Швидше за

4 21.05%
  • Хтозна

3 15.79%
  • Швидше проти

3 15.79%
  • Категорично проти

5 26.32%
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9
Показано с 71 по 80 из 81.
    Odo
    -

Re: Як Ви ставитесь до падонкіфського сленгу?

Ну що панове, як Вам ця усцячка, чи пак упячка?

Пророк

Я ще не встигла олбанський освоїти! Чекайте! Здається я в танку...
    Odo
    -

А ще, кажуть, в усцячки є новітній діялект уср... а на підході молодіжне наріччя обсир... хоча щодо назви їх тфарці ше не визначилися остаточно, але вже відомо що всі назви мусить об’єднати спільне закінчення "...чка"
    Инвалид умственного труда

Панове открываейте udaff.ua
    part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Панове открываейте udaff.ua
    .ru - 19 уе
    .ua - десь біля 2000 тисяч реєстрація торгової марки Удафф і всього іншого, що потрібно для реєстрації домену в цій зоні, може навіть більше і 90 уе в рік плата за домен.

ги-ги тема була, як ви ставитесь до падонкіфського сленгу.а не ,пілять, до нового діалекту ,так що , будь ласка не відхиляйтеся від теми.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    ги-ги тема була, як ви ставитесь до падонкіфського сленгу.а не ,пілять, до нового діалекту ,так що , будь ласка не відхиляйтеся від теми.
    Тему відредаговано:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    ... Тому, як на мене, обговорення її, решти молодіжних жаргонів, та їх місця серед мов форуму цілком назріло, як питання.
    Тепер можна обговорювати тут і упячку теж.

До речі, так ніхто і не висловився щодо неї. Прошу панове, не соромтеся, Ви ж не "у танкові", я переконаний, — Ви давно про неї чули і знали, просто забули про це, а пані nickeler про неї Вам просто люб’язно нагадала
    2.0

Полтавський кіт, ну до падонкіфського сленгу Упячка має певний стосунок, точніше має стосунок до "закритих" форумів читайте по сабжу тут http://krolikr.info/2007/05/31/upyac...aya-smert.html і тут прикол http://www.habrahabr.ru/blog/i_am_clever/24239.html
    ну і гуугл вам в помощ! :)
    Патаму, я настаіваю, ми від теми не віддаляємося!
    сдавайсь!!!
    та все это на базе олбанского
    таких креведок и упячок будед и будед и олбанске будед пополняца и пополняца пока не станед ВЕЛИКЕ ОЛБАНСКЕ ЙАЗЫГ и пакарид всйо голактеко
    БУХАХАХАХАААА БУХАХАХАААААА

а вообще все слои сети имеют свой диалект, админский диалект...или че далеко ходить в контрстрайке.... тоже слова не несущие никакой смысловой нагрузке...
    если их применять в контексте то конечно несут..
    а в отдельности могут означать что-угодно:
    - /top15
    - /me
    - /rsnkstats
    - /AFK

... я просто не догоню это шо так важно???... для ваз это имеет смысл.. говорить об этом? парится?
    я щитаю- война - это плохо! а коверкать слова - это нормально, это всегда было и будет
    ЖИВИТЕ В ПИСЕ!!!!
    2.0

Mr.Kronko, це добре, коли ми говоримо про сленг. Бо мова прекрасна не тому, що вона калинова, солов"їна і пахне формаліном, а тому що вона жива і гнучка! як казала дослідниця Леся Ставицька, мову слід вивчати такою, як вона є, а не такою, як повинна бути. Сленг - це класно! То чому б про нього не поговорити?
    А от я, до речі, між падонківффським та олбанцким принципової різниці не бачу...ческажучи...
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9

Теги для этой темы