Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви існування падонкіфського сленгу на форумі?

Голосовавшие
19. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Категорично за

4 21.05%
  • Швидше за

4 21.05%
  • Хтозна

3 15.79%
  • Швидше проти

3 15.79%
  • Категорично проти

5 26.32%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9
Показано с 51 по 60 из 81.
    Odo
    -

Re: Як Ви ставитесь до падонкіфського сленгу?

Наразі, тих хто категорично проти - 4. Хотілобися докладніше заслухати саме їх, чому саме не подобається цей жаргон, що поганого вони у ньому вбачають?

Філін

Особисто для мене падонківсий сленг - це насамперед мова неосвіченої тінейджерської бидлоти. Читати таку писанину взагалі ніколи не виникає ніякого бажання та ентузіазму. Та й про аффтара враження складається відповідне, особливо якщо, як зауважила пані Черешня, він раніше не подавав ніяких ознак знання якоїсь літературної мови.
    Гуру

Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    Особисто для мене падонківсий сленг - це насамперед мова неосвіченої тінейджерської бидлоти. Читати таку писанину взагалі ніколи не виникає ніякого бажання та ентузіазму. Та й про аффтара враження складається відповідне, особливо якщо, як зауважила пані Черешня, він раніше не подавав ніяких ознак знання якоїсь літературної мови.
    ОГО тинейджерская быдлота....про тинейджеров слышал и про быдло тоже но взаимосвязи не вижу...мнгогие мои знакомые используют Албанский и только в плане стёба и всё...но среди них нет БЫДЛА...да и помоему БЫДЛУ будет не по мозгам понять албанский))))скорей язык быдло "ВАся Хто БЫК, дай два рубля на пиво...и т.д.

по моєму противниками олбанського будуть борці за мову.
    2.0

ну я за українську мову!!! то й що? я не проти албанского, падонкаффскаго і т.п...ще раз повторю: прошарок суспільства, який відображає свій час, формує його вподобання, просто мусить чимось відрізнятися. а мова - найбільш придатна для цього штука, бо дуже гнучкий механізм, до того ж яскраво свідчить про приналежність до...ммм, якщо хочете, касти. і ще: за двадцять років про падонкіффський будемо пам"ятати тільки ми. ті кому тоді буде 20 створять щось нове, "під себе" так би мовити.
    я філолог за освітою, і знаю, що багато людей, науковців, противиться сленгам, ратуюють за чистоту мови. втім, є й такі, що сприймають це явище нормально, вивчають його. і як би хто не дригав задніми кінцівками, від цього нікуди не подітися. так само як від компів, генетично модифікованих продуктів і соєвої ковбаси
    тому не бачу в цьому проблеми. але доти, доки не починається заміна стандартів. бо мені розповідали про одного посадовця, який, як офіційна особа, дає інтерв"ю, в якому через кожні три слова "б*я.."... треба вміти говорити на тій мові, якої від тебе вимагає ситуація. бо, уявіть, нинішні тусовки заговорять вичурною літературною мовою! коротше, "кесарю - кесарево, а слесарю-слесарево!"

ви мене не правильно зрозуміли я мав на увазі
    що багато людей, науковців, противиться сленгам, ратуюють за чистоту мови.
    отаких борців.Від того що вони ратують чистоти не побільшало.
    2.0

а, ну то питання радикальності певних особистостей. Знаєте, єсть люди для яких "моя думка і неправильна"... Сленг (будь-який) має свої закономірності. І "ботать по фене" тож треба вміти, якшо ти хочеш ботать.. ггг

ПиСи: а німці "пічатно-шифрувальну машинку" Енігма тож придумали шоб поприкалуватися? У сленга ті ж функції, тільки спрощені для побуту. :)

а, ну то питання радикальності певних особистостей. Знаєте, єсть люди для яких "моя думка і неправильна"... Сленг (будь-який) має свої закономірності. І "ботать по фене" тож треба вміти, якшо ти хочеш ботать.. ггг
    по моєму язиг падонкофф належить до тієїж категорії що і феня.албанський чекає таке ж саме розповсюдження в майбутньому, як розповсюдилася феня. Активно користуватися ним буде лише обмежене коло(інтернетники), проте окремі слова, вислови увійдуть в нашу мову.
    ПиСи: а німці "пічатно-шифрувальну машинку" Енігма тож придумали шоб поприкалуватися? У сленга ті ж функції, тільки спрощені для побуту. :)
    а знаєте анекдот про сучасну російську ЗАС апаратуру. Беруть двох чукчей , саджають по обидві кінці ТЛФ лінії і вони на своїй мові передають ,значить, секретні дані.:)Як то кажуть дешево і елехтроніки не нада.)А якщо серйоно то я десь чув що американці під час ВВ застосовували для кодування мертву мову якогось індіанського племені.
    Пророк

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    я десь чув що американці під час ВВ застосовували для кодування мертву мову якогось індіанського племені.
    было дело, фильм даже про это есть

в головній ролі Тейл?:)))
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9

Теги для этой темы