Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви існування падонкіфського сленгу на форумі?

Голосовавшие
19. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Категорично за

4 21.05%
  • Швидше за

4 21.05%
  • Хтозна

3 15.79%
  • Швидше проти

3 15.79%
  • Категорично проти

5 26.32%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9
Показано с 11 по 20 из 81.
    Пророк

Re: Як Ви ставитесь до падонкіфського сленгу?

Офтоп:
    rust, вже навіть не намагайся косити під дурника!
    Ты был замечен в высказывании умных мыслей.

Инвалид умственного труда

Офтоп:
    Отсканю диплом выложу
    Простов далекой совдепии не получилось с первого раза поступить в ВУЗ пришлось идти в ПТУ, а красный диплом давал свободу выбора...
    Кста тогда в ПТУ пока учился получал 140 рублей стипендии 1987 год
    Частий гість

Офтоп:
    Гы... лол.. ПЭТЭУШнеГам зачот.... наши люди...
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ну..я ,мабуть, відношусь нормально. Люблю ,коли пишуть на ньому,завідомо розумні люди,які були замічені в досконалому володінні і російської,і української.Тоді я знаю точно,що це такий прикол,весело і.т.д. А от коли людина зайшла на форум з падонківським,і кожен допис теж на ньому,то мимоволі робиш висновок-людина іншої мови не знає...Відповідно утворюються певні асоціації що до освіти цієї людини, соц. статусу і всього іншого
    От з ким я повністю згоден! а взагалі:"чим би дитя не тішилось, аби своїх не наробило" хоча на Полтавському форумі не хотів би це "нарєчіє" бачити
    part of me

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ну..я ,мабуть, відношусь нормально. Люблю ,коли пишуть на ньому,завідомо розумні люди,які були замічені в досконалому володінні і російської,і української.Тоді я знаю точно,що це такий прикол,весело і.т.д. А от коли людина зайшла на форум з падонківським,і кожен допис теж на ньому,то мимоволі робиш висновок-людина іншої мови не знає...Відповідно утворюються певні асоціації що до освіти цієї людини, соц. статусу і всього іншого
    Проблема в тому, що падонковським сленгом прикривають просте незнання граматики і при цьому ще й не бажання встановити перевірку орфографії, яка точно є для вогнелиса і осла (IE), і не вважаю форум міста, яке завжди вважали культурною столицею, з діалекту якого утворилася сучасна українська мова, місцем де подібне повинно підтримуватися. Не можеш писати грамотно - вчи літери.
    сдавайсь!!!

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Проблема в тому, що падонковським сленгом прикривають просте незнання граматики і при цьому ще й не бажання встановити перевірку орфографії, яка точно є для вогнелиса і осла (IE), і не вважаю форум міста, яке завжди вважали культурною столицею, з діалекту якого утворилася сучасна українська мова, місцем де подібне повинно підтримуватися. Не можеш писати грамотно - вчи літери.
    Одмин не припяцтвуй прагресу!
    то шо ты не понимаешь не означает шо это не нормально
    тыш в школи не станавилсо в стойку патамуша гаварил на адном языке а тут тибе фпаривают какойта замароченый и с кучой правел
    есле ты такой кансерватар то нада было с первава класа ацтаивать свайо мнение!!!! Или взрослые - ани умнее, ДА?
    Единственнае в чем с табой сагласен
    "НИПАНИМАИШ - УЧИ ОЛБАНСКИЙ"
    есле эта кавота раздражает или считаед что эта иво нидастойна - схадите к психолагу правертесь патамуша у вас праблемы таг каг ваше раздражение эта сугуба ваша личная праблема и нинада иё валить на окружаюсчиг
    Есле админам нинравиццо каг я пишу каменты то ани фправе миня зобанить наффсигда... тока учтити шо працес уже ниатвратим - интернет уже визде и ваши дети будут гаварить на олбанском палюбэ
    а абычный изыг будуд прахадить каг пирижитаг прошлага!!!
    фспаминаим каг гавариле наши предки 18-19 век (Пушкин, Ломонософ) - и шо вы таг тожы гаварите??? НЕТ! Вы гаварите проще!
    кроме того!!! это тупо писательный сленг говорить на нем нихто нибудед! Это рифлекз чатильщега протиф трудностей искания букав на клаве и потребнасти быстра шота написать!!
    КОНЧЕЛ
    ри?

Голосувала - Хтозна. Насамперед тому, що сама у сонячний настрій можу так подуркувати і поковеркати свої слова. І нічого не можу з цим поробити.
    Але назагал, в такій ситуації, як сказав Admin, я проти. Якщо людина постійно так спілкується - це змушує задуматися, звідки воно ото неграмотне таке вилізло. Яскравий приклад - Рубенс (якщо не помиляюся) з теми про пік-ап.

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    тока учтити шо працес уже ниатвратим - интернет уже визде и ваши дети будут гаварить на олбанском палюбэ
    а абычный изыг будуд прахадить каг пирижитаг прошлага!!!
    Л
    Мої діти на ОЛБАНСКОМ якшо і будуть розмовляти, то не зі мною. Вони будуть знати свою рідну мову, і російську теж, і ще якусь іноземну. Але писатимуть правильно, без помилок і ось таких викрутасів мозку. І говоритимуть нормально. Так що ПаЛЮБЄ - не ПРОКАНАЄ!

І ще одне - мені набагато легше написати пост на рідній чи російській, ніж на Олбанському.
    сдавайсь!!!

мама-тиран!! бидни диткы
    хади то, зделай сюда...
    .

Решил подарок сделать жене заранее, подарил вчера телефон, подписал... Теперь через блютус его видно как: "Йа телефончег" )))))
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мої діти на ОЛБАНСКОМ якшо і будуть розмовляти, то не зі мною. Вони будуть знати свою рідну мову, і російську теж, і ще якусь іноземну. Але писатимуть правильно, без помилок і ось таких викрутасів мозку. І говоритимуть нормально. Так що ПаЛЮБЄ - не ПРОКАНАЄ!
    Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    мама-тиран!! бидни диткы
    хади то, зделай сюда...
    От так проблема батьків і дітей і виникає.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9

Теги для этой темы