Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 62 из 62
Показано с 611 по 619 из 619.
    Пророк

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Та й він такий літератор, як я балерина
    sharasha, тоді я вірю, що ти балерина
    Нравиться він мені, шо поробиш
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    знайди ті його дописи, які він писав післі пресухи в Києві
    Якраз в тих місцях і читаю. І бачу, що Гр. наголосив кілька разів, що мова йому подобається, українці-дуже подобаються ..."У меня нет никаких сомнений в том, что Украинский язык - это прекрасный, полноценный и совершенно отдельный язык, которого я не знаю"...
    Не подобаються істерики, які трапляються щоразу після того, як він хоч трішечки доторкнеться цієї теми.
    Ну от вважає людина, що російською мовою прочитає більше людей книжку. Це ж правильно? Більше ж прочитає? Бо російськомовних в світі більше.
    Письменники, які пишуть українською, жертвують тиражами для того, щоб написати рідною.

Пророк

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    Мне частично нравитца Украинский язык, на нём говорил Гегель
    Гегель? Німецький філософ? Нічого собі які факти відкриваються...
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Читаю ЖЖ Євгенія Грішковца:
    У современного литературного, подчёркиваю, именно у современного и литературного, украинского языка весьма мало перспектив развития. Поскольку естественным желанием любого автора должно быть желание, чтобы его прочли как можно больше читателей. Писатель, как правило, человек просвещенный и образованный. В Украине такие люди, как правило, двуязычны. Так вот, современный писатель, живущий в Украине и желающий, чтобы его прочли как можно больше людей будет писать по-русски
    Так як Грішковца поважаю, то віднеслась уважно до цитати.
    Дійсно, перед українськими письменниками стоїть вибір - або написати українською, але прочитає тоді цю книжку 10 тисяч людей, або написати російською і прочитає 100 тисяч людей. Є й переклади наших, наприклад Забужко, на російську. Але люди, що читали, кажуть: "Не те...".
    я інше бачу в цій цитаті. В Ізраїлі Гришковець не насмілився би рота розкрити, щоб патякати про недоречність видання своїх книжок на івриті на тій підставі, що російською його прочитає більше читачів. в нього дурна логіка. якби було так, як він каже, ніхто би в нас українською не говорив і не писав. дивно, що тіпа пісатель бачить в мові лише засіб передачі інформації, на кшталт машинного коду.
    уявіть Андруховича чи Жадана, які пишуть російською. oоб їх прочитало більше українців! по-моєму, маячня. вони мають писати так як пишуть, а перекладач донесе до іншомовної авдиторії.
    не певен, що Шевченка прочитало би більше людей, якби він написав Кобзаря російською. а в нього вибір був набагато складніший.
    не Гришковцю судити про перспективи "современного и литературного украинского языка". на цій мові твориться високоякісна література; він цього, очевидно, не знає, не хоче знати і чхав не це. його право; але й моє право ставитись до нього так, як написала sharasha.
    а оця позиція - мені ндравиться українська співуча мова, борщ, сало і т.п., але краще ви її забутьте, бо в неї нема перспектив, не тратьте куме сили спускайтеся на дно, читайте російською - стільки разів уже обговорена, що не хо до неї повертатись. нехай пропагує велич рос. мови серед папуасів.
    Пророк

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    то есть вощемта Гоголь, там поправка идет..Уважнише можно читать , я понимаю восторг от даной телеги, но...уважнише ..
    А поправку на клаві можна робити клавішою Backspace. Мабуть ви просто мене хотіли порадувати хвамілією. Да ж?

Victorious, а роботи Грішковца тобі подобаються? Коли ти дивишся його п"єсу, то можеш насолоджуватись нею, чи будуть заважати спогади про заяви, подібні оцій в ЖЖ?
    І узагальнимо: чи можуть подобатися твори митця, якщо знаєш, що погляди цього митця прямопротилежні твоїм? Якщо так-то якби приклад. Дякую.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    І узагальнимо: чи можуть подобатися твори митця, якщо знаєш, що погляди цього митця прямопротилежні твоїм? Якщо так-то якби приклад. Дякую.
    можуть. прикладів дуже багато. Булгаков. Босх. Оззі Осборн. ну ви ж знаєте - автор окремо, людина окремо)
    Banned

Что меня достает в этом вопросе, так это то что я должен смотреть в кинотеатре фантастический-боевик "Матрица" на УКРАИНСКОМ языке.
    Верните русский язык в кинотеатры, я даже на английский согласен.
    Дублировать фильмы на украинский язык Это извращение!!!!
    Добрий модер ))

Transd, ця "проблема" оговорюється в іншій темі.
    Будьте, будь ласка, уважнішим!
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Transd Посмотреть сообщение
    Что меня достает в этом вопросе, так это то что я должен смотреть в кинотеатре фантастический-боевик "Матрица" на УКРАИНСКОМ языке.
    Верните русский язык в кинотеатры, я даже на английский согласен.
    Дублировать фильмы на украинский язык Это извращение!!!!
    А если бы в природе не было русского языка, а только украинский и английский, что тогда?
    Філософф

Так, твори, картини, вистави і фільми і т.д. подобається не залежно від поглядів творця. Але творці загалом переносять свої погліди в твори. От тоді вже подобатись перестає. Я так думаю, поки твори на більш нейтральну тему, яка не торкається цих поглядів, то нормально.
+ Ответить в теме
Страница 62 из 62