Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 54 из 62
Показано с 531 по 540 из 619.
    Инвалид умственного труда

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Йо, та канєха не подобаєшся!!!!! Мене нудить від тебе!
    Ты не одна

part of me

ПОПЕРЕДЖАЮ: уважно читайте назву теми, досить обговорювати тут учасників форуму. Буду видаляти офтоп.

Конавалець, не провокуйте на офтоп, вас цікавить думка інших про вас? Можете створити окрему тему.
    Инвалид умственного труда

языкового вопроса не существует.
    Філософф

Офтоп:
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А может что-то в консерватории не так? (с)
    ДНК и все такое
    у консерваторії не так багато вдячних відвідувачів але вони є плюс її(всмислі мої)неділіки явно менші ніж в доброї половини відвідувачів сусіднього "спайдера"

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Коновалець, Ви дійсно великий теоретик, але українською володієте пре-пар-ши-во. Існує універсальне правило - якщо бачиш проблему, почни вирішувати її з себе. Якщо Ви прагнете, щоб українська мова поширювалася, розмовляйте так, щоб Вас приємно було слухати (читати). Більше практики, і до Ваших думок будуть прислухатися. А так - Ваші дописи є лише теорія з істеричною домішкою.
    Я дійсно нажаль далеко не ідеальний і намагаюсь активно працювати над собою але повірте причина цього конфлікту явно не мовне питання
    Пророк

Людина може не досконало щось робити, але старатись і вдосконалюватись. Зокрема й говорити тією чи іншою мовою.
    А може знати мову, але їй впадло нею говорити, або воно боїться, ще "не поймут", або знайти іншу причину.
    Перший варіант у мене викликає більше поваги.
    Філософф

Офтоп:
    Питання грамотності часто служить просто для боротьби з опонентом.О як і тут коли більші чи менші помилки допускають всі а критика через це ллється лише на мене
    2.0

Коновалець, ви "розродилися" на новий термін
    суржикізми
    бравіссімо!
    пробачте, шо тема переходить в стьоб... і канєшна всі ми пишем корявєнько, але ми не рвемо на собі рубаху-тєльняшку і не кричим, шо от капєц! я вже казала, шо мені так прикольно писати, бо нормальним людям таке прикольніше читати, чим лекційний рафінад.
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Новость месячной давности в тему топика. Сознательные граждане /видать не слишком занятые работой/ своими несодержательными спорами из за вышыванок уже загружают не только форумы в инете, но и админ.суды.
    2.0

а хіба місячної? то вже така давня історія... чи може я шось плутаю, але там точно фігурувало прізвище Фаріон. Вона, до речі, крутий знавець мови, науковець, книжки пише, і саме вона обстоює оте "и" на початку слова, типу "инакший" (хоч не хоч, а когось та згадаєш....) і багато такого різного, наприклад не "кафедра" а "катедра". як на мене, то коли воно нині таке є, то нахріна видумувать слонів і перевчать все... глупості.
    а стосовно мови памятаю була десь ситуйовина, шо чувак не найшов українською інструкції до праски, і виграв суд. бо законодавство передбачає подання інструкції з експлуатації оф. мовою країни куда товар імпортують. просто в нас цього мало хто знає. але більшість техніки вже має саме укр. інструкції.
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Коновалець, ви "розродилися" на новий термін
    бравіссімо!
    пробачте, шо тема переходить в стьоб... і канєшна всі ми пишем корявєнько, але ми не рвемо на собі рубаху-тєльняшку і не кричим, шо от капєц! я вже казала, шо мені так прикольно писати, бо нормальним людям таке прикольніше читати, чим лекційний рафінад.
    Ну от і не видєлуйтесь зі своїм поборництвом нормам орфографії яких самі не визнаєте

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Новость месячной давности в тему топика. Сознательные граждане /видать не слишком занятые работой/ своими несодержательными спорами из за вышыванок уже загружают не только форумы в инете, но и админ.суды.
    Я звісно перепрошую.Це звісно далеко не найсуттєвіша проблема але тим не менш у громадянин України має повне право на заповнення всіх офіційних бланків і документів будь яких інституцій державною мовою.І я не бачу нічого дивного в тому що дехто відстоює це право.Інша справа жаль що це робить така одіозна сила як Свобода та ще і задля піару але що поробиш якщо ніхто інший не взявся.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а хіба місячної? то вже така давня історія... чи може я шось плутаю, але там точно фігурувало прізвище Фаріон. Вона, до речі, крутий знавець мови, науковець, книжки пише, і саме вона обстоює оте "и" на початку слова, типу "инакший" (хоч не хоч, а когось та згадаєш....) і багато такого різного, наприклад не "кафедра" а "катедра". як на мене, то коли воно нині таке є, то нахріна видумувать слонів і перевчать все... глупості.
    а стосовно мови памятаю була десь ситуйовина, шо чувак не найшов українською інструкції до праски, і виграв суд. бо законодавство передбачає подання інструкції з експлуатації оф. мовою країни куда товар імпортують. просто в нас цього мало хто знає. але більшість техніки вже має саме укр. інструкції.
    Не треба плутати проекти зміни правопису і цілком логічну і більш того законну вимогу щоб у банків,прасок та чого завгодно були інтструкції,документи і т п дублловані українською?Вже і цілий ряд потужних російських порталів випустили україномовні версії(вконтакте,однокласники,яндекс,агент мейлру).Тому я не бачу у цьому ніц поганого.
+ Ответить в теме
Страница 54 из 62