Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 53 из 62
Показано с 521 по 530 из 619.
    Пророк

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

гр.К., Ваша орфографія і пунктуація не відповідають патетичності Ваших дописів в даній темі.

Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    той во, я вам вапшето не про суржик. якшо вже на то пішло, то літнормою у повсякденні мало хто послуговується. розмовна мова, знаїті лі...
    і викидати зі списків "любителів батьківщини, рідної, солов"їної і те пе" не гоже. і шось попахує воно чимось нехарошим
    Яким нехарошим шановна.Просто є літературна мова,є розмовні різновиди мови а є суржик як суміш останніх з російською

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    гр.К., Ваша орфографія і пунктуація не відповідають патетичності Ваших дописів в даній темі.
    Ой хто б казав.
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Ой хто б казав.
    Після "Ой" ставиться кома.
    сдавайсь!!!

девочки не ссорьтесь!!!
    змія болотяна ОЧКОва

Яким нехарошим шановна.Просто є літературна мова,є розмовні різновиди мови а є суржик як суміш останніх з російською
    прочитайте нам лекцію про різновиди мови, пліз!
    суржиком, до речі, послуговувались ще наші предки, коли про москалів анекдотів ще не складали. українська з російською у побуті змішалася так давно, шо, мабуть, мамонтячі какашки не вспіли засохнуть. ним користувався Котляревський, якого самі знаєте чого батьком називають.
    ось, наприклад як визначає Леся Ставицька те, шо Ви вважаєте не має стосунку до укр. мови. "Суржик — это некодифицированный разговорно-бытовой стиль языка (речь), который возник вследствие массового продолжительного контактного украинско-русского двуязычия в его диглоссной форме. Суржик возникает в результате системной интерференции на фонетическом, морфологическом, лексическом, синтаксическом уровнях; он репрезентирован цельнооформленными лексемами — суржикизмами, которые накладываются на украинскую или русскую языковую основу; проявляется на базе региональных разновидностей украинского языка как языковой код в среде индивидов различных типов языковой компетенции, в разнотипных социально-корпоративных и коммуникативных сферах "
    суржик не піджин, якшо Ви це мали на увазі.

нехарошим шовінізмом, наприклад. Ви так просто ділите людей. Знаєш українську+говориш російською = рабський менталітет бла-бла-бла. ніхарашо всіх на одну плойку накручувать. та і толку з того мало.
    Инвалид умственного труда

ніхарашо всіх на одну плойку накручувать. та і толку з того мало.
    зато быстро и практически политкоректно.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    прочитайте нам лекцію про різновиди мови, пліз!
    суржиком, до речі, послуговувались ще наші предки, коли про москалів анекдотів ще не складали. українська з російською у побуті змішалася так давно, шо, мабуть, мамонтячі какашки не вспіли засохнуть. ним користувався Котляревський, якого самі знаєте чого батьком називають.
    ось, наприклад як визначає Леся Ставицька те, шо Ви вважаєте не має стосунку до укр. мови. "Суржик — это некодифицированный разговорно-бытовой стиль языка (речь), который возник вследствие массового продолжительного контактного украинско-русского двуязычия в его диглоссной форме. Суржик возникает в результате системной интерференции на фонетическом, морфологическом, лексическом, синтаксическом уровнях; он репрезентирован цельнооформленными лексемами — суржикизмами, которые накладываются на украинскую или русскую языковую основу; проявляется на базе региональных разновидностей украинского языка как языковой код в среде индивидов различных типов языковой компетенции, в разнотипных социально-корпоративных и коммуникативных сферах "
    суржик не піджин, якшо Ви це мали на увазі.

нехарошим шовінізмом, наприклад. Ви так просто ділите людей. Знаєш українську+говориш російською = рабський менталітет бла-бла-бла. ніхарашо всіх на одну плойку накручувать. та і толку з того мало.
    Так і що з того що я сказав ви заперечили?Суміш двох мов що виникла внаслідок довгих контактів.Але відрізнити людину в якої рідний суржик і якої рідним є якийсь із діалектів української чи російської можна.Те що засновник літературного стандарту української пан Котляревський допускав суржикізми цілком зрозуміло бо до нього тут розмовною моовю ніхто не писав а вивчав він в дитинстві церковнослов"янську і російську.Ну такі умови були що поробиш.
    Не піджин в силу того що піджини утворюються між неблизькими мовами між якими відсутня взаємозрозумілість.
    І знову ж таки не перекручуйте мої слова.Не "знаєш українську" а "виріс у ї середовищі із дитиснства нею спілкуєшся".Якби будь хто вивчивши англійську почав би нею активно спілкуватись з оточуючими полтавцями заради того що йому вона б здалась престижнішою і т п то ситуація була б такою ж.Тим більш що корені цього комплекса давні і нажаль у повній мірі його непозбавлений майже ніхто тож я не казав що такі люди апріорі погані.

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Після "Ой" ставиться кома.

А власні імена так само як і ніки пишуться з великої як і слово філософ з одним ф на кінці раз на те пішло.
    Офтоп:
    шановна якщо я тобі не подобаюсь і ти вирішила мене зачмирювати то прохання це визнати аналогічне прохання до інших формчан.Бо ті сміхотворні притензії які ви мені виставляєте є масово у всіх вас

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    зато быстро и практически политкоректно.
    Політкоректність вигадана замість взаємоповаги так само як і ввічливість замість доброти.
    Инвалид умственного труда

Офтоп:
    шановна якщо я тобі не подобаюсь і ти вирішила мене зачмирювати то прохання це визнати аналогічне прохання до інших формчан.Бо ті сміхотворні притензії які ви мені виставляєте є масово у всіх вас
    А может что-то в консерватории не так? (с)
    ДНК и все такое
    Зануда

Коновалець, Ви дійсно великий теоретик, але українською володієте пре-пар-ши-во. Існує універсальне правило - якщо бачиш проблему, почни вирішувати її з себе. Якщо Ви прагнете, щоб українська мова поширювалася, розмовляйте так, щоб Вас приємно було слухати (читати). Більше практики, і до Ваших думок будуть прислухатися. А так - Ваші дописи є лише теорія з істеричною домішкою.
    Пророк

Йо, та канєха не подобаєшся!!!!! Мене нудить від тебе!
+ Ответить в теме
Страница 53 из 62