Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 50 из 62
Показано с 491 по 500 из 619.
    Пророк

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Цікаво, що з липня ця тема, така популярна і животрєпєщуща! коматозно застигла. Які версії? Чому? У мене є одна

2.0

у мене тоже: які нафіг думки про величне, якшо населення погрузло в роздумах "де взять денех?" неактуальна тема однако.... і вибори ще не скоро...
    змія болотяна ОЧКОва

у мене ще одна в додаток до вищезгаданої.
    воно те питання існує для затравки перед виборами, і скоро знову загуде, разом з підняттям пенсій, сажанням когось кудась і те де. Все для того, шоб палітікі громко кричали. а народні маси устроіли атлічну потасовку (с).
    але тема так і залишиться лежати *свят-свят-свят*.
    2.0

ну блін, мова ж вона не прививка од кору-краснухи чи ше чогось... шоб її любити недостатньо сказати "ану_б*я_бігом_любіть!!!!!" тут треба дуууже тактичний підхід, і баааагато часу. хто має українське в душі він по дефолту поважає мову свого народу. інше питання, шо робить з невігласами, які тіко по фєні і ботають. так тим хоть кажи, хоть ні. а взагалі питання мови нині не на часі, ой не на часі...і взагалі, шо тут терти - освіта, документи українською, а все інше хоч китайською. аби вас прально пойняли. і взагалі, зараз актуальні матюки, бо нормативних слів для визначення ситуйовини в державі явно не вистачає. таке йа ото зле! хе-хе!
    Пророк

Бачу є і інші версії що до неактуальності даної теми)) Може і так. А я дивлюсь, як не стало певного форумця, так все і заспокоїлось. Ніхто не рве тільняшку....
    2.0

черешня, та тіпа да...ви праві, мадам. толку з тої говорільні. все одно всьо буде так як є. треба змінювати світ з себе, а не вказувати іншим, шо робити. і вони не скажуть куда іти. ну я так типу думаю...
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Бачу є і інші версії що до неактуальності даної теми)) Може і так. А я дивлюсь, як не стало певного форумця, так все і заспокоїлось. Ніхто не рве тільняшку....
    Общаемся на том языке, который удобнее и не делаем культа
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    у мене тоже: які нафіг думки про величне, якшо населення погрузло в роздумах "де взять денех?" неактуальна тема однако.... і вибори ще не скоро...
    во во , понты погоняли, а как кушать захотелось, так сразу приоритеты поменяли :)
    ри?

Значить якраз сьогодні оце було - ну прямо під тєму.
    Лежимо дивимося по ТБ передачу російську по СТБ про видатних людей. Хороша передача, внизу субтитри, все як полагається. І тут Д.А каже, мол, Диви, та вона ж з України (про бабцю одну казав). Я так жостко призадумалась, ЗВідкии? Ну звідки він взяв, шо вона українка? Екстрасенсом вирішив на старості задєлацца?! А коли бабця заговорила вдруге, я зрозуміла, шо чеше вона українською ж! А я й не помітила! Абсолютно!
    Шо б це могло бути? Стирається моє розділення та розрізнення двох мов чи просто я неуважне чудо-кіт?

П.С. Тема заглохла, бо автор канув в лєта...Він звичайно, може ще виплисти, але мабуть знову "начноцца атлічная потасовка!"
    Філософф

Тож шановні по порядку.
    1)Шановні хаяти людину що не може вам відповісти та ще і такій формі м"якокажучі некрасиво.
    2)мовна проблема є у двух формах.А)чималого числа україномовних від народженя і виховання людей що повністю або в значній мірі перейшли на російську.Інакше кажучі проблема долання дурних стереотипів і рабської ментальності у значної частини людей.Б)недостатня в ряді випадків представність україномовної продукції порівняо з російською в цілому ряді сфер як то художня літератураі т п
    3)Вище перераховане не претендує на першочерговість в нинішніх умовах казати про гостроту мовного питання можна хіюбащо або від надмірного патрітизму або ж від бажання поспекулювати.
    4)Зрозуміло що російську у нас ніхто не притісняє,росіяни(тобто русские)тут не корінне населення в російськомвні українці стали такими через дивись пункт 2.А)(з ними чи їх батьками максимум дідами)і це треба виправляти а не фіксувати

Доречі я за двомовність за фінським варіантом з одним вузом де викладання ведеться на другій державній,кілька відсотків шкіл з нею ж,і все в такому ж дусі
+ Ответить в теме
Страница 50 из 62