Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 47 из 62
Показано с 461 по 470 из 619.
    Odo
    -

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    А русько-українці в нього - люди з подвійною самоідентифікацією; прикметник "руський" він вводить, продовжуючи Дмитра Ліхачова, аби уникнути повного отожнення з "російським".
    А навіщо його уникати? Адже ідеться саме про людей російсько-української культурної тожсамости, а не суміші предків з нащадками української культури. До чого і для чого тут "руський"?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А что касаеться Левченко ...
    Про таких, як Левченко, ще Ленін якось зауважив, що инородці завжди пересолюють з рософільством

Патріот

Мовне питання дійсно існує, хоча б того, що навіть модератор цього сайту не знає ні російської ні української мови, (слово "Инше" в пункті опитування), і так більшість людей, як тих що захищають російську так і українську мови
    Odo
    -

Ответ Сообщение от pTolik Посмотреть сообщение
    Мовне питання дійсно існує, хоча б того, що навіть модератор цього сайту не знає ні російської ні української мови, (слово "Инше" в пункті опитування), і так більшість людей, як тих що захищають російську так і українську мови
    Саме так "инше", а не накинуте комуняками нашому народові "інше". Це мій свідомий вибір і свідоме вживання саме цієї історичної правописної норми. А те, що Ви, навіть, не знаєте про її існування — ганебне свідчення байдужости, як до історії нашої мови, так і до нинішнього її життя.
    Гуру

Odo, на мой взгляд Вы излишне агрессивны в доказывании предмета и актуальности своей темы (подразумевая, что предмет и актуальность сомнению не поддаются). Познавательный характер ветки несколько искажен. Может, это превентивная мера?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Odo, на мой взгляд Вы излишне агрессивны в доказывании предмета и актуальности своей темы (подразумевая, что предмет и актуальность сомнению не поддаются). Познавательный характер ветки несколько искажен. Может, это превентивная мера?
    Шановний юзере, у Вас є запитання по темі обговорення?
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Шановний юзере, у Вас є запитання по темі обговорення?
    Не нарушая всемирного гармонического закона, а выискивая лишь его подтверждения, отвечу, что выше был озвучен вопрос, и именно по теме (о агрессии и превентивных мерах), уважаемый %username%. У Вас мощная доказательная база, что похвально, мне кажется это лучшее, веское и весомое подтверждение полноты Ваших тезисов. С уважением.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Не нарушая всемирного гармонического закона, а выискивая лишь его подтверждения, отвечу, что выше был озвучен вопрос, и именно по теме (о агрессии и превентивных мерах), уважаемый %username%. У Вас мощная доказательная база, что похвально, мне кажется это лучшее, веское и весомое подтверждение полноты Ваших тезисов. С уважением.
    Дякую. Повертаємо гілці пізнавальний характер: як Ви ставитесь до мовного питання в Україні? Прошу відповісти.
    Новачок

Як людина радянська(хай мене пошматують ті, чія родина ніколо не мала нічого спільного с цією неіснуючою државою), так коли був СРСР, то була загально державна мова одна + місцеві по регіонах(республіках); зараз Україна держава, тож мова у неї повинна бути загально державна 1(українська), а у побуті, да хоча б і віслюківська, аби розуміли один одного і поважали

До речі, за паспортом українець, народився у Росії. Маю коріння українське, руське, німецьке та італійське. гадаю, що багато з нас мають подібні випадки і при цьому залишаються людьми без шовіністичних особливостей характеру та поведінки
    Гуру

Дякую. Повертаємо гілці пізнавальний характер: як Ви ставитесь до мовного питання в Україні? Прошу відповісти.
    С большим удовольствием отвечу. Жизнь более жива, чем мертвая мысль, на бумаге изложенная. А языковый вопрос боле изложен на бумаге, он абстрактен по своей природе, и посему – «ИНШЕ».
    Монументальность Вашей теме придают отличные теоретические выкладки, а эмоция - дело приходящее, это портящийся продукт, поэтому - не поддавайтесь. Буду далее благодарно читать.
    Патріот

Саме так "инше", а не накинуте комуняками нашому народові "інше". Це мій свідомий вибір і свідоме вживання саме цієї історичної правописної норми. А те, що Ви, навіть, не знаєте про її існування — ганебне свідчення байдужости, як до історії нашої мови, так і до нинішнього її життя.
    Я глибоко поважаю Ваш свідомий вибір, Правда я ніколи не чув що Котляревський чи Шевченко були "комуняками", а вони саме використовують слово "ІНШЕ". І ще, наскільки мені відомо, саме іхня мова вважається за чисту українську мову.
+ Ответить в теме
Страница 47 из 62