Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 39 из 62
Показано с 381 по 390 из 619.
    part of me

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от poltava1973 Посмотреть сообщение
    Два языка- русский и украинский.
    Украинский – потому что это национальный язык, а русский , потому, что 50% на Украине- это русскоязычные.

Лично у меня проблема только с грамматикой. Но я говорю и пишу на русском. Я прекрасно понимаю тех кто говорит на украинском, и меня прекрасно понимают когда я говорю на русском. И никто и ничто не заставит меня насильно говорить не украинском.
    А проблемы у ребенка моих друзей, у которого истерика, когда ему надо идти в школу, а он не выполнил домашнее задание, потому, что ему не нравиться предмет украинского языка. Родители просто были вынуждены перевисит его в другую школу и отдать в единственный русский класс, что бы у ребенка окончательно не съехала крыша.
    Ясно, батькам 2 по психології... Якби у нього була можливість, він те ж саме зробив би з математикою.
    У мене в 1-3 класі (а це ще було за часів радянського союзу) були схожі "учні", зараз вони працюють на заводах за станком отримуючи свої законні 600-1000 грн в місяць, вважають розумниками тих, хто закінчив університет.

Частий гість

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Ясно, батькам 2 по психології... Якби у нього була можливість, він те ж саме зробив би з математикою.
    У мене в 1-3 класі (а це ще було за часів радянського союзу) були схожі "учні", зараз вони працюють на заводах за станком отримуючи свої законні 600-1000 грн в місяць, вважають розумниками тих, хто закінчив університет.
    А при чем тут завод со станком ? Вы считаете людей знающих украинский язык гениями? Они все профессора и академики?
    Я не учила украинский- я владелец своей фирмы, хорошо зарабатываю и даю работу украиноговорящим «вундеркиндам»
    Пророк

Украинский – потому что это национальный язык, а русский , потому, что 50% на Украине- это русскоязычные.

...
    А проблемы у ребенка моих друзей, у которого истерика, когда ему надо идти в школу, а он не выполнил домашнее задание, потому, что ему не нравиться предмет украинского языка. Родители просто были вынуждены перевисит его в другую школу и отдать в единственный русский класс, что бы у ребенка окончательно не съехала крыша.
    Не всем русскоязычным нужен второй гос. русский.
    Мне, например, хватает и одного государственного.
    По поводу ребенка. Рискну предположить что он просто
    перенял нелюбовь к укр. языку от родителей.
    Ребенку не может не нравиться предмет укр. языка как и любого
    другого. Он может выучить любой язык - хоть китайский.
    А вот отношение в семье к языку дети очень четко
    улавливают. И если родители не любят укр. язык, то
    пусть они не любят его тихонько, про себя, не озвучивая
    свою нелюбовь при ребенке. И произойдет
    удивительное ребенок - легко освоит укр. язык.
    part of me

А при чем тут завод со станком ? Вы считаете людей знающих украинский язык гениями? Они все профессора и академики?
    Я не учила украинский- я владелец своей фирмы, хорошо зарабатываю и даю работу украиноговорящим «вундеркиндам»
    Я вам навів конкретний приклад, як ви його будете інтерпретувати - то вже ваша справа. Діти взагалі не дуже полюбляють вчитися, бо потрібно сидіти і кропити над книжками і зошитами в той час, як на вулиці повно справ, а ще дота, кс - зачекалися. Тому вони і шукають вирішення цієї проблеми таким чином. З чого маємо два типи таких дітей: 1. Які не хочуть вчитися. 2. Які не можуть вчитися. - і перші, і другі мають не багато шансів стати "кимось", а ще менше стати "кимось" і при цьому залишитись з чистими руками.
    І ваше наведення себе - прикладом не є коректним, по-перше, ви змінюєте тему з проблеми дитини, на схвалення ваших життєвих досягнень, по-друге, ви виросли зовсім в інших умовах і в інший час.
    Філософф

Лично у меня проблема только с грамматикой. Но я говорю и пишу на русском. Я прекрасно понимаю тех кто говорит на украинском, и меня прекрасно понимают когда я говорю на русском. И никто и ничто не заставит меня насильно говорить не украинском.
    У дитини проблема, тому що батьки не надали великого значення вивченню державної мови, навіть, я думаю, зневажливо до неї ставились у присутності дитини. І що дасть втеча? Дитина зненавидить мову ще більше і назавжди від неї відмовиться. У нього сформувався комплекс меншовартості, бо він не може виконати того, що від нього вимагають, а всі можуть. А чого ви чекали, віддаючи повністю не підготовану дитину в україномовне оточення?Таку легку річ, як вивчення мови держави, в якій він проживає, він ніколи не осилить. А коли треба буде вступати у вуз, як він диктант напише? І все через те, що батьки наплювали на цей аспект. І що, через те, що існують такі батьки, які не бажають допомогти дитині освоїти мову, треба вводити 2 російську? А як щодо вивчення дитиною англійської мови, коли батьки знають лише німецьку? Вони не зможуть йому допомогти. Це є приводом для відмови від вивчення? А якщо батьки філологи, дитина не повинна вчити математику? Абсурд.
    Вивчайте мову разом з дитиною, а не плюйтеся на мову за будь-якої нагоди. Тоді в дитини сформується правильна мотивація і вона не буде вважати, що дурно витрачає час на вивчення не потрібного(що дуже сумнівно) хахляцького діалекту. Тікайте тоді аж в Росію, щоб проблема мови вже ніяк не зачепила. Не ховайте голову в пісок від проблеми, не вчіть дитину тікати від проблем, вирішуйте їх. Найміть репетитора. Коротше кажучи, в цій ситуації винна не держава, не мова, а батьки і їх непродумана позиція.
    Инвалид умственного труда

Родной язык нашей страны нельзя учить. Ибо это не страна. В швеции шведский приятно учить.. пиндостан не весь на англицом говрит...
    Пожалуйста разделяйте понятия родной язык и госудаоственный и ненавязывайте изучать украинский потому что я живу в украине, в этом ГАВНЕ, пропахшем зарабатыванием денег, где ПРОДАЕТСЯ все. Я язык и все остальное. Но это ГАВНО моя Родина. Потому что каждый второй, а те что у власти каждый первый кроме как об обогащениях и привелегях матеральных, самолобызания собственного я ни думает... Иму просто побарабану. Вс ех под одну гребенку... Ибо в остальных случаях думать надо... А тут можно на митингах поорать..
    И криками об свидомасти вас заставляют ПРОДАТЬ свое Я. Хотя мож и продавать нечего.
    Как все оно удобнее...
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    ...ненавязывайте изучать украинский потому что я живу в украине...
    Ну вот опять. Ну кто же навязывает? Можно не учить.
    Я например не учу.
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Щось я не збагну, в одній темі Ви пишете, що жодної мовної проблеми не існує, а тут показуєте розпачливу картину "мовного бар’єру"? Так є проблема, чи ні?
    Это ты чувствуеш барьер, а дети-это ж ДЕТИ

А давайте всё оставим как есть! пусть продолжает разговаривать русскоязычное население на русском, а украиноязычное будет на украинском и мы посмотрим кто первый заговорит на чьём либо из языков!

P.S. Я хочу в кино на моём языке, что делать?, смотрите сами на своём украинском-Я не запрещаю, только можно для меня и моих друзей на русском, даже говорю "пожайлуста"))))
    Частий гість

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Я вам навів конкретний приклад, як ви його будете інтерпретувати - то вже ваша справа. Діти взагалі не дуже полюбляють вчитися, бо потрібно сидіти і кропити над книжками і зошитами в той час, як на вулиці повно справ, а ще дота, кс - зачекалися. Тому вони і шукають вирішення цієї проблеми таким чином. З чого маємо два типи таких дітей: 1. Які не хочуть вчитися. 2. Які не можуть вчитися. - і перші, і другі мають не багато шансів стати "кимось", а ще менше стати "кимось" і при цьому залишитись з чистими руками.
    І ваше наведення себе - прикладом не є коректним, по-перше, ви змінюєте тему з проблеми дитини, на схвалення ваших життєвих досягнень, по-друге, ви виросли зовсім в інших умовах і в інший час.
    Здесь дело не во времени. И что значит нет шансов стать кем-то. Вы знаете, многие мои одноклассники, посредственно учились в школе, но это не помешало им вырасти, выучиться, и занять не плохие должности в настоящее время. У одного моего приятеля были сплошные двойки по алгебре и информатике. Сейчас, он один из лучших программистов в городе. Как ведете, школа ему ни чего не дала. Человек сам выбирает себе дорогу в жизни. Тоже самое и с языком. Хочет человек говорить на украинском, пусть говорит. Не хочет - не чего и заставлять.
    Просто, так называемые патриоты страны, очень бояться, если насильно не заставишь, ни кто и не заговорит на украинском.
    part of me

Здесь дело не во времени. И что значит нет шансов стать кем-то. Вы знаете, многие мои одноклассники, посредственно учились в школе, но это не помешало им вырасти, выучиться, и занять не плохие должности в настоящее время. У одного моего приятеля были сплошные двойки по алгебре и информатике. Сейчас, он один из лучших программистов в городе. Как ведете, школа ему ни чего не дала. Человек сам выбирает себе дорогу в жизни. Тоже самое и с языком. Хочет человек говорить на украинском, пусть говорит. Не хочет - не чего и заставлять.
    Просто, так называемые патриоты страны, очень бояться, если насильно не заставишь, ни кто и не заговорит на украинском.
    Дуже хотів би взнати ім'я людини, яка не маючи тяги до математичних наук змогла навчитися програмувати, та й ще є одним з кращих програмістів в Полтаві (цікаво як було це визначено).
    А от з приводу боязні ви сильно помиляєтесь, якщо патріоти і бояться чогось, так це фінансування і підтримки придушення української мови на Україні та навпаки фінансування і підтримки розвитку, внесення другою державною російської мови. Для цього на Україні підтримуються цілі партії і не одна.
+ Ответить в теме
Страница 39 из 62