Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 34 из 62
Показано с 331 по 340 из 619.

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

А якими методами російська розповсюджувалась? Хіба не "клин клином вибивається"?
    Якщо українська мова розповсюджується тими ж методами що розповсюджувалась російська, то повірте тоді ми нічим не краще
    "клятих москалів".ГИ , назовні начебто різні але сутність одна.

Ігор!
    Гість

Ну а шо ж робить тоді. Тоді пропонуєш - вдарили тебе в праву щоку - підстав ліву?

Чого , ні. Є методи набагато дієвіші та гуманніші , при розумному підході мовна проблема вирішиться не за 10 ,20 , 30 років а набагато більше. Просто буде менше конфліктів у суспільстві і як наслідок люди замість суперечок про важливість української чи російської будуть робити одну справу ,розвивати свою батьківщину.
    Ігор!
    Гість

Коли ми не будемо боротись за своє, відстоювати його - ми не протягнемо цих 10-20-30 років.

Щось вирішувати неможливо без вирішення принципових питань (по типу мовного).
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    я не використовую мову проти самої себе. Моя думка така щоб українська мова була державною. Але офіційні методи якими вона розповсюджуються крім відрази не викликають . Якщо так і далі триватиме , ніякого вирішення мовного питання найближчим часом і не буде. А по моєму уряду цього і не потрібно.
    Чого , ні. Є методи набагато дієвіші та гуманніші , при розумному підході мовна проблема вирішиться не за 10 ,20 , 30 років а набагато більше. Просто буде менше конфліктів у суспільстві і як наслідок люди замість суперечок про важливість української чи російської будуть робити одну справу ,розвивати свою батьківщину.
    Ви все скаржитесь на методи українізації. Можливо вони дійсно не є досконалі. Але, запропонуйте альтернативу, якими саме методами Ви вважаєте правильно українізовувати суспільство?
    Пророк

Які методи? Які суперечки? Знаю дві мови та розвиваю свою батьківщину вже
    зараз. Чого чекати? Усе просто. Чому цього не роблять інші?

Коли ми не будемо боротись за своє, відстоювати його - ми не протягнемо цих 10-20-30 років.

Щось вирішувати неможливо без вирішення принципових питань (по типу мовного).
    вибачте я повторюся , коли ви чи ми будемо боротися за українську мову то половина українців доживе свій вік , а інші розїдуться. Пропонуєте будувати державу з тими хто залишиться?
    Ви все скаржитесь на методи українізації. Можливо вони дійсно не є досконалі. Але, запропонуйте альтернативу, якими саме методами Ви вважаєте правильно українізовувати суспільство?
    не скаржуся а вказую на недосконалість.Про методи я вже писав. Але можу запропонувати ще один .Перестати робити недолугі переводи російських передач та серіалів, а робити нехай менше зате якісне дублювання. Повірте користі буде більше.
    Приклад переводу з каналу 1+1 :
    "-Я не стесняюсь, я стыжусь."
    "-Я не соромлюся , я стидаюся" Жінка яка розмовляла все життя українською сказала :"Вуха в"януть від цих перекладів"
    розумієте, ви тему про піраміду потреб дивилися? До речі торкається ще тему про рівень зарплат. Середній клас який був би активним розповсюджувачем української просто відсутній. він бореться за виживання на 1500 грн в місяць (в середньому)
    Пророк

Цитата:

------------------------------------------------------------------
    розумієте, ви тему про піраміду потреб дивилися? До речі торкається ще тему про рівень зарплат. Середній клас який був би активним розповсюджувачем української просто відсутній. він бореться за виживання на 1500 грн в місяць (в середньому)
    Не розумію. В УРСР вивчалися дві мови (окрім англ.) це
    россійска та українська. (До речі в РСФСР у школах вивчалася одна російська). За часів незалежності у школах вивчалося також дві мови.
    На разі усі громадяни України повинні знати щонайменьше дві мови-
    україньску та россійску.
    Инвалид умственного труда

это плохо?
    только вот чтобы ребенку в русскую школу попасть 300 енотов надо зплатить ибо типо конкурс

это плохо?
    только вот чтобы ребенку в русскую школу попасть 300 енотов надо зплатить ибо типо конкурс
    ГИ , українізація в усій красі.
+ Ответить в теме
Страница 34 из 62