Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 24 из 62
Показано с 231 по 240 из 619.
    Def
    .

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от ghfijhg Посмотреть сообщение
    каковым должен являться именно украинский - как язык большинства населения Украины.
    Мдя... Никогда бы не подумал. А есть какие нить доказательства?

Гуру

Допис від Ihor
    ИМХО, языковая проблемма, одна из последних в списке проблем которые стоит решать в Украине

Двуязычие в документах = бардак (это моё мнение).
    Хм..никто ж не говорит о том что документы будут составляться наполовину на русском наполовину на украинскоом...кому как удобно
    Філософф

А уяви-ти діловому партнеру лист російською, а він тобі рахунок українською, ти йому договір українською, а він тобі додаток російською, а в разі чого-ще й спробуй доведи, хто допустив неточність. Чомусь ніхто не пропонує ввести одночасно арабські й римські цифри- бо для зручності римські для позначення розділів, абзаців, додатків, століть і т.ін., а рахуємо арабськими, а уявіть 2 системи одночасно! Ото було б весело. Відкинувши проблеми ідеології, зазначимо, що 2 мовні системи одночасно-це просто не дуже зручно. Всеодно народ перейде на одну-російську, бо її краще знає, а українську ще вчити треба-ось і вся двомовність, прощавай національна мова.

Допис від Ihor
    ИМХО, языковая проблемма, одна из последних в списке проблем которые стоит решать в Украине

Считаю языковой вопрос - первостепенным, который необходимо решить раз и навсегда.

Двуязычие в документах = бардак (это моё мнение).
    Люди у нас такие, что выбор в этом случае предоставлять не стоит. Потому как тут же найдутся умники выискиваюшие несостыковки и двузначность терминов в своих интересах.
    Потому считаю что государственным языком, в законодательстве, документации, должен быть только один, каковым должен являться именно украинский - как язык большинства населения Украины. Да и точность отображения информации в украинском языке считаю стоит на большем уровне чем в русском - это моё мнение. Другое дело - то что есть люди плохо знающие украинский язык (я и сам ещё не достаточно хорошо знаю его), но это дело поправимо, достаточно легко - нужно лишь обеспечить украинцев достаточным количеством хорошей, качественной литературой, фильмами на украинском языке, чтобы люди сами заинтересовались изучением языка. Думаю в этом случае проблема с двуязычием в Украине отпадёт сама. Я вполне понимаю нежелание русскоязычного населения говорить на украинском языке - ведь состояние его на сегодняшний день плачевно (про красоту языка я не заикаюсь даже, слова искаверканы, полно русских слов переделанных на украинский манер).
    єдина людина, яка конкретно сказала, що робити, а не сперечалась,хто винен.
    part of me

Цікаво, от rust в іншій темі писав, що народ в нас не дуже розумний, тому і переходити на нормальну ОС не хоче, бо лінивий. А тут теж саме, є простий варіант, є трішки складніший, та сумніваюся, що наші розумники оберуть другий.
    Инвалид умственного труда

Фрагов, народ из людей состоит. Это не общее и целое. Это Уникальная цепочка ДНК. Законы построения которой никому не удалось пока понять. Рождемся мы абсолютно одинаковыми, потом общество начинает приручать новорожденных к своим правилам.
    Но кто давал право группе людей, называющих себя как угодно, пдагоги, социологи. психологи, парламент заставлять жить новоиспечннго носителя разума жить по законам других?
    part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Фрагов, народ из людей состоит. Это не общее и целое. Это Уникальная цепочка ДНК. Законы построения которой никому не удалось пока понять.
    rust, ДНК зараз "розбирають" і досить успішно. Знайшли гени, що відповідають, наприклад, за гнів, і думаю це тільки те, що "простим смертним" можна знати, а так дослідження вже зовсім на іншому рівні.
    Рождемся мы абсолютно одинаковыми, потом общество начинает приручать новорожденных к своим правилам.
    Народжуємося ми зовсім не рівними, в 3 поколіннях акторів у дитини буде дуже високі здібності до акторської майстерності, в інтелігентній сім'ї в декількох поколіннях дуже низький шанс, що народиться майбутній гоп. І навпаки.
    Но кто давал право группе людей, называющих себя как угодно, пдагоги, социологи. психологи, парламент заставлять жить новоиспечннго носителя разума жить по законам других?
    Цей носій розуму відав частину своїх прав державі, почитай інформацію про державотворення і конституцію. Та й в загалі, людина з малечку "продає" себе державі. Треба розуміти, що безкоштовно нічого не дають, ні навчання - нічого, за все ти потім розплачуєшся впродовж життя, або твої діти. Та й питання не про це, краще запитай хто мав право вбивати людей, що хотіли розмовляти рідною мовою, хто мав право використовуючи психологів, педагогів, соціологів, і псевдо парламент створити покоління без почуття власної гідності, без почуття патріотизму, без любові до рідного краю, в розум в яких вбито стільки настанов, що потрібне буде не одне покоління, щоб повернути людям власну гідність, бажання бути частиною власного народу, а не іншого? Хто?
    Філософф

Взагалі, людина-це певна "російська рулетка", калейдолскоп,ніколи не знаєш, як той чи інший вплив відобразиться на людині, в яку реакцію вступить з її природними схильностями. Існують певні закономірності поведінки, але немає аксіоми. Інакше, не було б чікатіл, ломоносових, фрось бурлакових(я не пам2ятаю ім2я актриси, але її життєвий шлях був схожий на життя її героїні). Це механізм мінливості, закладений природою для виживання виду. Інакше, в певний час одноманітне виховання взяло б гору над усім людством і воно б вимерло, як тільки змінились обставини.
    2.0

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    давайте ВСЕ ответьте на конкретный вопрос, по пунктам от 1 и до...ЧТО ВАС НЕУСТРАИВАЕТ В РУССКОЯЗЫЧНОМ НАСЕЛЕНИИ? ато как то вокруг да около ходите, я лично так и не понял, что то гоните а ничё конкретного и не написано, какая-то украинская культура гибнет, шаравары никто не носит, книг укр не читают, фильмов не смотрят(вообем бред один)!
    мені дуже "припало до душі" вами написане. "какая-то украинская культура гибнет, шаравары никто не носит, книг укр не читают, фильмов не смотрят!" а якби гинула "какя-то" японська, німецька чи ваша улюблена російська культура вам було пофігу? при чому тут шаровари? а чого ви з балалайкою на роботу на ходите, як ви такий русофіл? хто вам вивернув уявлення про Україну догори дригом? книги українські читають (і вам раджу, для розширення уявлень про світ і українську культуру в цілому). Оце власне і все. Поставте будь який народ на місце українського ... і заспокойтеся. Любите Донецьк, любіть на здоров"я. Та не плюйте в колодязь, колись схочете напитися...
    Атеїст
    Гість

докази?

Ответ Сообщение от Def
    Ответ Сообщение от ghfijhg
    каковым должен являться именно украинский - как язык большинства населения Украины.
    Мдя... Никогда бы не подумал. А есть какие нить доказательства?
    Докази чого - що це мова більшості? Ну ось хоча б такі:
    51 ,4% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова вважають рідною для себе українську мову.
    Про це свідчать результати опитування центру, текст якого мають Українські Новини.
    У ході опитування респондентам запропонували відповістити на запитання, яка мова є для них рідною.
    25 ,7 % респондентів вважають рідною російську мову, 21 ,5 % - і українську, і російську, 0 ,9 % - іншу мову, а 0 ,5% - не змогли відповісти.
    Odo
    -

Re: докази?

Ответ Сообщение от Атеїст Посмотреть сообщение
    Докази чого - що це мова більшості? Ну ось хоча б такі:
    Вважають, то може вони дійсно українську рідною, але фактично користуються нею щодня у побуті далеко не 51 ,4%, погодьтесь. А саме невживання її і призводить до зникнення.
+ Ответить в теме
Страница 24 из 62