Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 23 из 62
Показано с 221 по 230 из 619.
    ри?

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от Etel Посмотреть сообщение
    другое дело, если те самые диаспоры считают что русский им ваще нафик не нужен и хотят учиться на своем языке... дык это уже политическая наглость я бы сказал) Россия для русских как никак, а Украина для украинцев) хоть и русскоязычных...
    А чи не є "политической наглостью" те, що російськомовне населення України заперечує українську мову як державну і прагне вводу другой державної?! Адже ж Україна не лише для російськомовного населення, а ще й для україномовного)))...
    І ще, чомусь мені так здається, що якби був референдум з приводу такого питання, як друга державна, то мабуть більшість проголосували б проти. Як не як, а Україна включає в себе не лише зросійщену Полтаву, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ і Одесу...

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Меня терзают смутные сомения но помоему, Одо, пишет научню работу, а поскольку находясь в далеке от Родины, он начинает провакационные высказывания (причем безапеляционные). Таким образом собирает материал, получит себе галочку в резюме. И будет демонстировать на каждом углу: "Я боролся за развитие украинского языка!".
    Еще раз повторюсь:
    Шановний пане Одо! Приїздiть на Батьківщину! Та зробить щось тут. Щоб українська мова розвивалися. Відкрийте навчальний заклад, популяризуйте її. Наприклад, у Донецьку.
    Теревенити, знаходячись у столиці "Российской Империи" -це просто неповага до людей, що живуть в Україні.
    Пане rust, я тут вже не один раз перечіпаюся оком через ось такого змісту ваші пости. Вас це хвилює? Ну я маю на увазі, Вас хвилює те, що людина можливо пише якусь роботу?! Навіть якщо пише, невже Вам від цього стане гірше чи сон не йтиме?! Думаю, ні. Так навіщо таке писать? Навіщо на образи переходити? Одо Вас не ображав, начеб-то.
    Шановний Odo, Ви будь ласка, якщо дійсно пишете роботу, то просто скажіть про це, бо тут є люди, які хвилюються через Вас. Ну це щоб людині раптом погано не стало.
    Мені особисто все одно, пише хтось щось чи ні. І тим більше все одно, де хто знаходиться. Але! Якщо людина знаходиться в Росії і тлумачить про другу державну російську в Україні, - це одне. І зовсім інше, Якщо людина живе в Росії, і турбується про українську мову - неважливо як турбується (пише там щось чи ні), головне, що пам’ятає і відстоює мову.

P.S. Ще одне. Я так зрозуміла, не один дописувач форуму знаходиться поза Україною. То чому саме відсутність Odo так турбує декого? Чому не турбує те, що інші дописувачі "русскій форева" не тут? Адже виходить, вони теж не поважають український народ, бо кричать з-за кордону про свої якісь амбіції. Чи я помиляюся?!

Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А чи не є "политической наглостью" те, що російськомовне населення України заперечує українську мову як державну і прагне вводу другой державної?! Адже ж Україна не лише для російськомовного населення, а ще й для україномовного)))...
    Цілком згоден, принаймні це точно вкладається у логіку запропоновану паном Етелом.
    Пане rust, я тут вже не один раз перечіпаюся оком через ось такого змісту ваші пости. Вас це хвилює? Ну я маю на увазі, Вас хвилює те, що людина можливо пише якусь роботу?! Навіть якщо пише, невже Вам від цього стане гірше чи сон не йтиме?! Думаю, ні. Так навіщо таке писать? Навіщо на образи переходити? Одо Вас не ображав, начеб-то.
    Я не міг образити цього пана, хоча б тому, що не коментую його пости, читаю лише за необхідністю, як один з модераторів форуму.
    Шановний Odo, Ви будь ласка, якщо дійсно пишете роботу, то просто скажіть про це, бо тут є люди, які хвилюються через Вас. Ну це щоб людині раптом погано не стало.
    Кажу — ні, не пишу.
    Постійний відвідувач

І ще, чомусь мені так здається, що якби був референдум з приводу такого питання, як друга державна, то мабуть більшість проголосували б проти. Як не як, а Україна включає в себе не лише зросійщену Полтаву, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ і Одесу...
    это хто тут украинську мову заперечуэ на Украине? ))) от жеш контра недобитая... москали кляти)))
    я от ни разу еще ни говорил о "другой" государственной.. и от Раста и Мерзафки даже такого не слышал.. речь шла о второй государственной... по украински это почти одно и тоже конечно))))
    Добрий модер ))

это хто тут украинську мову заперечуэ на Украине? ))) от жеш контра недобитая... москали кляти)))
    я от ни разу еще ни говорил о "другой" государственной.. и от Раста и Мерзафки даже такого не слышал.. речь шла о второй государственной... по украински это почти одно и тоже конечно))))
    ри?

По-перше, що таке "от жеш контра недобитая"? Будьте так ласкаві, переведіть хоч на якусь мову, аби зрозуміло.
    По-друге, Etel, Ви напевно українську не розумієте трохи, ну або ж заплутуєтесь у словах. Поясню. "Другая" по-російськи українською звучить як "інша". А "вторая" - відповідно "друга"! Ну а тепер повернемося до мого посту з другою (!!!) держ. мовою. Будь ласка пам’ятайте, пишу я українською, а не російською.
    Ну як, це одне і теж, ...те, що Ви плутаєтесь у словах? У звичайних словах?!
    Постійний відвідувач

Уважаемый laithemmer...
    ну от такий от я неграмотный хлопець) кто такая контра недобитая вы лучше у бабушки своей спросите))))))))))) она доходчивей пояснит... либо у мамы с папой, потому что они историю читали не по украинским книжкам, написанным после незалежности... а мое знание укр мовы я комментировать не буду... как уже говорил выше с 6 класса у меня русского не было) имелось в виду что именно вы утверждали что я видите ли запэрэчую украинську мову)
    суть в том, что никто тут ниче не запэрэчует) кроме вас... запэрэчующего русский язык в Украине...
    .

Будь ласка пам’ятайте, пишу я українською, а не російською.
    Ага, участникам форума из России пишите на украинском, а англичанам на русском )))
    ри?

Уважаемый laithemmer...
    ну от такий от я неграмотный хлопець) кто такая контра недобитая вы лучше у бабушки своей спросите))))))))))) ,...
    имелось в виду что именно вы утверждали что я видите ли запэрэчую украинську мову)
    суть в том, что никто тут ниче не запэрэчует) кроме вас... запэрэчующего русский язык в Украине...
    Дякую, Ви дуже гарно пояснили своє висловлення про недобиту... Добре, що є й такі люди, що пояснять.
    Ще раз прошу, не перекручуйте мої повідомлення.
    Те, що Ви помилилися стосовно "второй" і "другой", то ми звичайно технічно пропустили. Зате знайшли, за що ухопитися!
    Це ж йа! Йа заперечую російську.... І це при тому, що не в одному й не у двох постах писала про нейтральне ставлення до російської.
    А те, що російськомовне населення дійсно не хоче використовувати державну мову, наштовхує на думку, що держ. мову просто заперечують та ігнорують, вимагаючи другої дежравної.
    Зверніть увагу, я особисто до Вас не зверталася...Не кажіть, що я Вас у чомусь звинувачую. Я висловлюю свою думку стосовно цього.

Напевно, це все. Свої думки я виклала у першому дописі теми і у дописі про моє ФЕ. Все інше - лише відстоювання того, що було перекручено і пересмикано. Набридло.
    Бувайте здорові. Амінь.
    Odo
    -

мову просто заперечують та ігнорують
    Згоден, ігнорування — це одна з форм заперечення.
    ghfijhg
    Гість

Допис від Ihor
    ИМХО, языковая проблемма, одна из последних в списке проблем которые стоит решать в Украине

Считаю языковой вопрос - первостепенным, который необходимо решить раз и навсегда.

Двуязычие в документах = бардак (это моё мнение).
    Люди у нас такие, что выбор в этом случае предоставлять не стоит. Потому как тут же найдутся умники выискиваюшие несостыковки и двузначность терминов в своих интересах.
    Потому считаю что государственным языком, в законодательстве, документации, должен быть только один, каковым должен являться именно украинский - как язык большинства населения Украины. Да и точность отображения информации в украинском языке считаю стоит на большем уровне чем в русском - это моё мнение. Другое дело - то что есть люди плохо знающие украинский язык (я и сам ещё не достаточно хорошо знаю его), но это дело поправимо, достаточно легко - нужно лишь обеспечить украинцев достаточным количеством хорошей, качественной литературой, фильмами на украинском языке, чтобы люди сами заинтересовались изучением языка. Думаю в этом случае проблема с двуязычием в Украине отпадёт сама. Я вполне понимаю нежелание русскоязычного населения говорить на украинском языке - ведь состояние его на сегодняшний день плачевно (про красоту языка я не заикаюсь даже, слова искаверканы, полно русских слов переделанных на украинский манер).
+ Ответить в теме
Страница 23 из 62