Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 22 из 62
Показано с 211 по 220 из 619.
    Добрий модер ))

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от Святослав Посмотреть сообщение
    Для язикових процесів в Україні дуже важливо враховувати два моменти: використаня української мови в побуті і використання його в суспільних місцях і суспільному житі.
    Ми довго, багато, можливо, все життя, говоритимемо російською мовою в побуті, в своїй сім'ї, зі своїми близькими і знайомими. Тому що це сила звички і психологічних обставин, що склалися. Але абсолютно в наших силах вивести українську мову на вулиці своїх міст, в суспільні місця, в суспільне життя. Для цього не треба гігантських зусиль. Нам досить почати хоч яким-небудь чином використовувати українську мову в публічних місцях.
    Дома я не можу говорити з мамою українською. Вона ж мене вчила мові, як я тепер можу змушувати її говорити зі мною іншою? А от на вулиці, в магазинах, в маршрутці намагаюся говорити українською, хоча це було досить таки нелегко спочатку. Оці усталені фрази типу "извините пажалуста" або "Ви нє падскажетє ..." настільки глибоко засіли в голові, шо замінити їх іншими здавалося мені фактично неможливим. Але зараз я не уявляю як можна сказати, наприклад, "Зупиніть на ..., будь ласка" по-іншому, російською.

Частий гість

Odo обычно на форумах высказывают свое мнение к тому или другому вопросо, а не копи пасты из гугла))) По-моему здесь интересуются думками посетителей, а не Барресов...обычно когда нечем крыть и начинается гуглеж нета и выискивание вумных высказываний))))
    Odo
    -

Ответ Сообщение от MerzaFka Посмотреть сообщение
    Odo обычно на форумах высказывают свое мнение к тому или другому вопросо, а не копи пасты из гугла))) По-моему здесь интересуются думками посетителей, а не Барресов...обычно когда нечем крыть и начинается гуглеж нета и выискивание вумных высказываний))))
    Шановна пані MerzaFka, по перше: де саме Вам Ґуґль увижається? По-друге: якщо Ви ще не помітили, то поясню, що мені жодним чином не йдеться про те щоб щось чи когось там чимось "крити", натомість у мене є питання, що мені цікаве і я намагаюсь його з’ясувати для себе і мені байдуже де і у кого шукати відповідь, коли Ґуґль надає якусь цікаву інфу, то чому ні, не маю до пошукових систем жодних упереджень. По-третє: у Вас ніколи не бувало так, що чиясь думка наштовхує Вас на свою власну? Ось, мене думка пана Барреса наштовхнула на ряд моїх думок, котрі я і виклав у дописі. Які проблеми? Вам не сподобались мої думки — дискутуйте, аргументуйте, а для переходів на особистості є розділ Звалище.
    Постійний відвідувач

мне кажется, что мы начинаем все сначала...
    пани Руда, мне вас не переубедить)
    господин Одо, а что касается отношения к диаспорам в России то я уже говорил что в каждой республике изучается свой язык, дублируются документы и тд. и местных делопроизводителей это совершенно не пугает) другое дело, если те самые диаспоры считают что русский им ваще нафик не нужен и хотят учиться на своем языке... дык это уже политическая наглость я бы сказал) Россия для русских как никак, а Украина для украинцев) хоть и русскоязычных...
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Etel Посмотреть сообщение
    господин Одо, а что касается отношения к диаспорам в России то я уже говорил что в каждой республике изучается свой язык, дублируются документы и тд. и местных делопроизводителей это совершенно не пугает) другое дело, если те самые диаспоры считают что русский им ваще нафик не нужен и хотят учиться на своем языке... дык это уже политическая наглость я бы сказал) Россия для русских как никак, а Украина для украинцев) хоть и русскоязычных...
    Довго сміялася, ДЯКУЮ!!!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от MerzaFka Посмотреть сообщение
    Меня терзают смутные сомения но помоему, Одо, пишет научню работу, а поскольку находясь в далеке от Родины, он начинает провакационные высказывания (причем безапеляционные). Таким образом собирает материал, получит себе галочку в резюме. И будет демонстировать на каждом углу: "Я боролся за развитие украинского языка!".
    Еще раз повторюсь:
    Шановний пане Одо! Приїздiть на Батьківщину! Та зробить щось тут. Щоб українська мова розвивалися. Відкрийте навчальний заклад, популяризуйте її. Наприклад, у Донецьку.
    Теревенити, знаходячись у столиці "Российской Империи" -це просто неповага до людей, що живуть в Україні.
    Філософф

Ответ Сообщение от Etel Посмотреть сообщение
    Знаєте, в деяких країнах третього світу досі працюють мотиками і це іх зовсім не лякає, бо звикли-невже це добре? Заради своєї ідеї прихильники двомовності закривають очі навіть на відвертий вчорашній день і громоздкість дубльованого діловодства. Я не боюсь працювати, просто стикаюсь з цим кожного дня і знаю, що кажу. Що краще в діловій практиці? Коротко і ясно. А що, коли папірців буде в 2 рази більше, буде коротше і ясніше? Чому нам не подобаються безкінечні парламентські перевибори? Бо це трата часу й грошей. Чому ж тоді ратувати за двомовну реформу? Таку саму безглузду трату часу, грошей, робочої сили? Все ставити з ніг на голову? Не краще ті самі кошти пустити на більш нагальні потреби?
    Def
    .

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    А що, коли папірців буде в 2 рази більше
    А зачем? На языке оригинала. Ведь все и так понимают.
    Не краще ті самі кошти пустити на більш нагальні потреби?
    Например на памятники по всей стране, и на выставку, гастролирующую.
    Філософф

У-ку-шу... Які пам2ятники? Краще бабусю нагодувати, яка під переходом стоїть, або купити щось для дитбудинка або лікарні. Щось суспільно корисніше, ніж пам2ятники галушкам, перевибори та будь-які дурні реформи. Краще вже книжку видати.
    Деф, Вам би з Одо бути не розлий вода. Що у того пунктик на перекладі, що у цього, і обидва роблять вигляд, що не розуміють того, що саме я маю на увазі.
    Def
    .

У-ку-шу... Які пам2ятники? Краще бабусю нагодувати, яка під переходом стоїть,
    С Января всех накормят.Жкх + 40%.
    або купити щось для дитбудинка або лікарні. Щось суспільно корисніше, ніж пам2ятники галушкам, перевибори та будь-які дурні реформи. Краще вже книжку видати.
    Вот тут согласен, но погремушка про геноцид ющу приятней.

Деф, Вам би з Одо бути не розлий вода. Що у того пунктик на перекладі, що у цього, і обидва роблять вигляд, що не розуміють того, що саме я маю на увазі.
    А я его противоположность.
+ Ответить в теме
Страница 22 из 62