Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей661Благодарности

Результаты опроса: Як Ви ставитесь до мовного питання а Україні?

Голосовавшие
94. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Какая разница на каком языке говорить?

11 11.70%
  • Глибоко по барабану

4 4.26%
  • Просто байдуже

1 1.06%
  • Такого питання не існує

4 4.26%
  • Це просто провокація, а не мовне питання

32 34.04%
  • Таке питання існує, але нехай його вирішують якось без мене

1 1.06%
  • Це дійсно дуже складне питання і я намагаюсь його зрозуміти

30 31.91%
  • Инше

11 11.70%
+ Ответить в теме
Страница 16 из 62
Показано с 151 по 160 из 619.
    Odo
    -

Re: Ваше ставлення до мовного питання в Україні?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    я вот не понимаю почему нельзя найти компромис, почему не может быть двух, трех языков в одном государстве
    ни кто ведь не выступает за отмену украинского, просто хотят добавить к нему русский
    У тому і справа, що не додати російську, а усунути українську, невже Ви по дописам російськомовних не бачите? Їм не двомовности прагнеться, а можливости бути без перешкод одномовними. Це ж Вам не Фінляндія, у нас ось як:

Ось ще дещо про можливість компромісів:
    1: от і добре нехай буде знач незрозуміло бо я теж їх зовсім не розумію
    2: гм... Ти не хочеш порозумітися? чи не віриш у це?
    1: не вірю
    2: ясно
    1: я вчора спілкувалася в асі з дефом
    2: і як?
    1: вони не підуть на компроміси
    2: ого
    1: він ігнорує мої запитання і ставить наступні
    2: а про що мова була?
    1: на які я відповідаю і не чую коментарів і наступні, наступні
    2: тоді який сенс відповідати?
    1: так колись доходимо до першого і все по колу розмова в одному напрямі
    2: гарно
    1: отож немає сенсу
    2: це про мову, чи взагалі?
    1: ні в асі ні на форумі про мову тільки про мову

.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Дійсно, я виправлю:
    300 років під владою Російської Імперії і 75 під владою СРСР (хмм... цікаво, де знаходилися керуючі органи...)
    Монгольское нашествие забыли )))
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Монгольское нашествие забыли )))
    Монголи не цікавились питаннями культури
    ри?

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    [FONT="Arial Black"]ШО БУДЕМ РЕШАТЬ?
    Я вирішувати нічого не буду, бо просто не взмозі це робити. Я й надалі буду розмовляти українською, читати українських книжок, слухати українських пісень, дивитися фільми в українському дубляжі. І якшо хоч кілька людей через це стануть більше спілкуватися українською мовою чи читати, чи дивитися, я буду щаслива з цього. Бо я маленька людина, я не можу нічого вирішувати на державному рівні. Але я можу вирішувати за себе, і ще трохи українізувати моє оточення. Що й роблю.

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Меня не утраивает отсутствие свободы выбора.
    Разницу улавливаете?
    Дивно, хіба хтось обмежує вашу свободу вибору? Ви розмовляєте так, як бажаєте, дивитеся фільми, читаєте газети, книжки, журнали, слухаєте радіо. Хіба це не є свободою вибору?!
    Гуру

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    я вот не понимаю почему нельзя найти компромис, почему не может быть двух, трех языков в одном государстве
    ни кто ведь не выступает за отмену украинского, просто хотят добавить к нему русский
    БОЯТСЯ!!!
    ри?

Скажу за себе - так, я боюся. Боюся, шо мова, яку зберегли навіть у тяжкі часи: у часи гоніння, у часи заборон і кровопролитних воєн, може зникнути через амбіції трьох (чи менше??) російськомовних регіонів. Такого наша нація не заслужила. Нехай вже буде одна мова, а ви всі розмовляйте хоч арабською, якшо вам до вподоби.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Скажу за себе - так, я боюся.
    Не бойся, всё будет хорошо! ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Боюся, шо мова, яку зберегли навіть у тяжкі часи: у часи гоніння, у часи заборон і кровопролитних воєн, може зникнути через амбіції трьох (чи менше??) російськомовних регіонів.Такого наша нація не заслужила.
    Эти времена давно прошли, я точнее даже и не помню, когда такое было?! Сейчас наступили времена когда «гонят и гонят, не по деЦЦки» Но то что укр. язык не исчезнет, так это точно!
    Філософф

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Ну а вторую половину русских-украинцев значит уважать не надо, да!?
    ВЫ ГОНИТЕ РЕАЛЬНО...Русский, Украинский, Белорусский и т.д. эти языки пошли от одного Старославянского..мы с вами Словяне и говорить что мы разные люди -ГЛУПО ! ! !
    Может взгляды на жизнь отличаються у "патриотов" и русских(хотя я тоже патриот но к сожалению рубаху и шаравары не ношу))).
    Я пришол к выводу,просмотрев несколько "украинских" форумов, что отношение к русским в Украине это просто РАСИЗМ и слов других нет!!!Настолько акцентируеться внимание на то что мноигие говорят на русском,что слов нет!!! А то что у нас некоторые на Английском разговаривают так значит усЁ ОК!?
    Мне тут сказали что могут даже побить на западной Украине за то что ты говориш на русском-ЭТО как назвать неиначе как РАСИЗСМ!
    Взагалі то, старослов2янська, якщо не помиляюсь, виокремилась з праіндаєвропейської, тобто, є спорідненість з індійськими братами, а дуже ми на них схожі? А на німців ми дуже схожі? А арійці ж! Чому в Україні говорити українською- спірне питання, бо, бачте, великий відсоток росіян, а у Франції, де величезний відсоток емігрантів, таке питання не стоїть?
    Чому поляки, вірмени, євреї, які складають значну частину громадян України, не піднімають таке питання, а росіяни переживають? Не здається Вам у бажанні ввести другу російську просто прикрите небажання говорити і вчити іншу мову, відверта зневага до українських традицій, як до вигаданих. Навіщо жити в тій країні, яку не поважаєш? Подивилася б я на тих, хто з такими приколами прибув би до США-депортували б на раз-два.

Вас не лякає приклад Білорусі та Ірландії? У двомовній Білорусі білоруською мовою не говорить ніхто, а в Ірландії свою мову розуміє тільки невеликий відсоток, а говорять зовсім мало людей. Там почали щось розуміти-серед молоді модно вчити гаельську. Ми добровільно лишаєм себе без мови. У всіх народів є, а в нас немає, ми добровільно її забули.
    Гуру

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Взагалі то, старослов2янська, якщо не помиляюсь, виокремилась з праіндаєвропейської, тобто, є спорідненість з індійськими братами, а дуже ми на них схожі? А на німців ми дуже схожі? А арійці ж! Чому в Україні говорити українською- спірне питання, бо, бачте, великий відсоток росіян, а у Франції, де величезний відсоток емігрантів, таке питання не стоїть?
    Чому поляки, вірмени, євреї, які складають значну частину громадян України, не піднімають таке питання, а росіяни переживають? Не здається Вам у бажанні ввести другу російську просто прикрите небажання говорити і вчити іншу мову, відверта зневага до українських традицій, як до вигаданих. Навіщо жити в тій країні, яку не поважаєш? Подивилася б я на тих, хто з такими приколами прибув би до США-депортували б на раз-два.

Вас не лякає приклад Білорусі та Ірландії? У двомовній Білорусі білоруською мовою не говорить ніхто, а в Ірландії свою мову розуміє тільки невеликий відсоток, а говорять зовсім мало людей. Там почали щось розуміти-серед молоді модно вчити гаельську. Ми добровільно лишаєм себе без мови. У всіх народів є, а в нас немає, ми добровільно її забули.
    Ещё одна!!! где ж вы таке умные берётесь, А?! "Чому поляки, вірмени, євреї, які складають значну частину громадян України, не піднімають таке питання, а росіяни переживають? " какие росияне ?!причём они тут ,мы говорим за людей которые в Украине по русски говорят!
    Кто переживает !!!! Это вы переживаете за себя! Умники нашлись, русскоязычное население их неустраивает, КОГО ВОЩЕ ВОЛНУЕТ ЧТО ТЕБЯ НЕУСТРАИВАЕТ А.!?
    Філософф

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Госпада земляки великого писателя, аргументы в студию?
    Почему Автор "Мертвых душ", такая сволочь, творил на москальсой мове... Вот не сознательный элемент...
    Кста вопрос: есть ли Гоголь в учебниках укринской литературы?
    На мою думку, Гоголь повинен бути в підручниках як видатний популяризатор українських традицій. Адже він зробив багато для популяризації української культури.Але писав він російською. Коли російський письменник пише про Італію, він не стає автоматично італійським письменником. А побачив би широкий загал тоді хоч щось із написаного, якщо б це було написано українською? Мені здається, Гоголь був далекий від мовного питання, в ньому ніколи нічого не прокидалось бунтарського. Малоросія-то й малоросія, він був талановитим митцем, але не виступав за самостійність країни, вважаючи її частиною імперії.Просто змальовував рідний край. Тобто, чистий талановитий естетизм. Його спосіб життя не давав йому приводу замислюватись про це.Тому мені вважається недоречною згадка про Гоголя при обговоренні мовного питання.
+ Ответить в теме
Страница 16 из 62