Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей20Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 43.
    les
    Філософф

Re: Українське мовознавство

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Вчора виявила, шо в слові коромисло наголос на другому складі - корОмисло. А я все життя казала коромИсло. А ви, як вживали це слово?
    коромИсло - це кацапізм та москалізм!
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Маладєц!!! Тільки воно ж наче по-полтавському коромИсло... В усякому разі в пісні "Несе Галя вооодуууууу, коромИсло гнеться.." ніколи не чула щоб наголос на О робили.
    Якшо спробуєш заспівати з наголосом на другому "О", то теж вийде непогано

ри?

черешня, ти коли співаєш про Галю, наголос на И робиш?
    Нікада!!!!ятакогонеспівала!!!! Щойно спробувала - не то шось вийшло. Срочно треба тебе перевчивати, срочно!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    черешня, ти коли співаєш про Галю, наголос на И робиш?
    Ну да! Я думала всі там роблять наголос! А коли ти була малінька, тобі як мама казала: "одягни колгОтки, чи колготкИ"? Не забуваєм, шо Черешня не перевчена з російської на українську в 2004, а носій мови. Кажу так, як казали на Полтавщині завжди!
    ри?

черешня, понятно шо колгОтки. Чого б то вона казала колготкИ?
    Я шось мабуть не звідти вилізла - якось у мене все не так як у людей :( у всіх коромИсло і колготкИ...Наче і не перевчивалася, але якось отак от вийшло, шо корОмисло і баба всігда казала на уточок, мол "ану гиля, бо зара як вперіщу корОмислом!" Запомнилося, я до неї близько не підходила, коли вона тим дручком вимахувала на вутюків :)
    змія болотяна ОЧКОва

кор́омисло - каже уліф

ЗІ: чогось, коли копіруєш, галочка наголосу стрибає на одну літеру назад. карочє...

ЗІ.: дякую, бюро добрих порад!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Запитував у мами (сама вона з Чернігівщини) - то там кажуть коромисло. Сам до цього часу не знав як правильно вимовляти А в пісні - точно на друге о наголос.
    Тріо Маренич - Несе Галя воду
    Пророк
    Angry

Виталий Борисович обследовал пациентку на кресле, затем при помощи УЗИ, предложил одеться и задумчиво сказал:

- З приводу розпізнави щось конкретно сказати поки що рано. Треба буде вам сходити зараз в дослідню і здати аналіз крові на кровокулець та білокрівці, та сечу на цукор. Скажете дослідовцю, щоб приглеїв результати до картки. Ви на солодицю не страждали ніколи?

Амалия Эдуардовна сидела с идиотским выражением лица и тупо смотрела на врача. Виталий Борисович невозмутимо продолжал:

Зробіть ще зарядосерцезапис.

- Что?

Виталий Борисович, наклонившись, тихо сказал:

- Електрокардіограму.

И, посмотрев значительно на потолок, сказал:

- Вони можуть спостерігати за допомогою прихованих телекамер, тому, якщо щось буде незрозуміло, я тихо підкажу.

На Амалию Эдуардовну было жалко смотреть. Ей можно было уже смело рекомендовать другого врача и, совершенно понятно, какого. Виталий Борисович решил дожать и обратился к медсестре:

- Валю, коли ви останній раз здоровообробку робили в орудні? Постійно якийсь сморід стоїть.

- Та два дні тому, Віталій Борисович. Може, висморідник купити?

- Може… - Пономаренко снова обратился к Амалии Эдуардовне:

- На перший погляд у вас апоплексія яєчника, але потрібно ушпиталення та більш ретельне дослідження, щоб упевнитись в тому, що немає пістряковитвору. Можливо, доведеться зробити живовзяття. Дайте руку, я вам гоп'як зміряю. – Пономаренко взял руку пациентки и начал глубокомысленно вслушиваться в нервное биение пульса. Амалия Эдуардовна уже ничего не спрашивала и сидела с открытым ртом, пуская слюни. Виталий Борисович сказал медсестре:

- Валю, відведіть шановну пані до дослідні та проконтролюйте взяття аналізів, потім покажіть де зарядосерцезаписня, а потім ушпиталюйте.

http://www.versii.com/news/178533/
    Зануда

Дебіл, що не має найменшого уявлення про мову і мови взагалі, про закони їх розвитку...людина, що не відчуває і не може відчути (бідолага) ні красу мови, ні її парадоксальність та таємниці, пише подібну х***ю, щоб реготати самому зі своїх вигадок, подібно коню. А Ви повторюєте. Не соромно? Фєльєтоністи...
    Пророк

fabulist, расслабся,дружэ.чувство юмора ещё никому не помещало.говорят,смех даже жизнь удлиняет.а умение смеяться над собой и своими недостатками есть одним из показателей цивилизованности современного человека;)
    з.ы.мне не стыдно .хотя вполне готов предположить ,что уж вам то известны фффсе тайны и законы развития языка и перед этими знаниями я должен молча потупить очи и уйти каяться за своё незнание в монастырь:),но..,мне смешно.особенно когда смотрю тв и слышу всевозможные "вугляры","автивки","слухавки","спортовки".
    Зануда

про очі та каяття - будь ласка, а у монастир - не поспішайте, бо в кого ж я навчуся такого "іскромьотного" почуття гумору, як не у Вас?
    Я, взагалі-то, казав про якість наведеного тексту, а не про тему. Радію хоча б з того, що це не Ваш власний витвір.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5