Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 20
Показано с 61 по 70 из 193.
    Odo
    -

Re: Новий правопис, чи просто ляп?

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Та що Ви кажете? Це називається з1їхав з теми, або відмазався.
    Де з’їхав, від чого відмазався? Конкретики блск.
    Та що Ви кажете? Ви це щойно ну достоту як про себе. Та що Ви кажете? А я й не підозрювала.Можете думати хоч до ранку. Плакати в подушку не буду. Святому запахло паленим і він вирішив позбутися хмарки на своєму німбові? Я буду другою людиною, заради якої Ви спустились на грішну землю й висловили офіційне "хвє"-яка честь! Так скоро Вам ні з ким буде розмовляти.
    Кожен сам визначає своє коло спілкування, як у житті, так і на форумі, ніц поганого у цьому не бачу.

Філософф

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    2Руда:
    Я думаю, справа не в тобі, а саме в апострофі.
    Бо ним постійно нехтують.
    От і я постійно писала * замість ’, бо це все ж швидше ніж Alt0146.
    І користувалася, доки не дізналася, шо комусь не байдуже. Мені абсолютно не складно писати апостроф. Для мене це є звичайне спрощення, так само як ніззя і тд. Кожен обирає собі найзручніший варіант не зважаючи на інших, на їх сприйняття твого вибору.
    Але якшо для мене не надто важливо, як писати ’ чи 1, то невже так важко писати так, як просять, тим більше, шо це правильно.
    І якшо ти думаєш, шо тут, в цій суперечці, є такі, шо не заважають іншим жить, ти помиляєшся. А якшо це ти про всих тих, що проігнорували цю тему, то їм просто, може, нецікаво?

Розумієш, всім було байдуже, поки не зчинився шум. Я не перша так набираю.А мені справді легше набирати без апострофа-це мій вибір в силу багатьох причин.
    А ще-це свобода слова. Вважайте мене футуристом(група письменників, яка принципово вживали довільні словоформи). Поступаються маленьким тільки щоб було тихо тільки люди, які себе не поважають. Тим паче, я не кою злочину. В певній темі ви допускаєте мат, скорочення й описки, але вас обурює апостроф.
    Давайте введемо репресії щодо розміру шрифту, вигляду аватари, розміру вислову, теми вислову, введемо ідеальну грамотність, будемо штрафувати за описки. Люди, так не роблять. Живіть і не заважайте жити іншим, якщо їхні дії не злочин.

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Де з’їхав, від чого відмазався? Конкретики блск.Кожен сам визначає своє коло спілкування, як у житті, так і на форумі, ніц поганого у цьому не бачу.
    І я не бачу. Спілкуйтесь, як на душу ляже.
    Добрий модер ))

Шуму раніше не було, але ти не можеш бути певною, шо було байдуже.
    Може, накопичилося і нарешті ... (не можу підібрати дієслова)?
    Не вважаю тут нікого маленьким, тому опускаю комент про самоповагу
    Шо значить "не заважайте жити іншим"?
    Якшо не коментувати дописів, то буде тут скупчення осіб, шо ведуть монологи. Мене ж особисто цікавить саме бесіда, обговорення.
    Пророк

Давно не навідувалася в цю тему, а це читнула вчора і сьогодні.
    Вражена!!!
    Ніколи не думала, що в інет-просторі когось може обурити заміна апострофа на інший знак, при тому, що дійсно, і пунктуація, і орфографія в багатьох страждають. А тут...йде свідома заміна - мовляв, я знаю, як правильно, але не хочу витрачати на це час, тому заміню оцим значком. В принципі, це те саме, що в людини немає російської розкладки і вона друкує транслітом, хоча...могла б вирізати по буковці з якогось тексту і вставляти :).
    Я зазвичай ставлю " замість ' , думала, що всі так роблять - візуально схоже, і натискати не складно. 1 - це якось трохи дивно, і дійсно складнувато читається.
    Почитала, як люди ставлять апостроф.... м-дя...не легко - 5 символів!!!!
    А мені і подавно - зазвичай я друкую на лептопівській клавіатурі, де є "додаткова" клавіатура, але щоб її увімкнути потрібно натиснути дві клавіші, потім оті 5 символів, для відображення апострофа, а потім знову 2 клавіші, щоб вимкнути додаткову клавіатуру, тож....значно простіше натискати ", або перемикатися на англ. розкладку.
    А от запропонована Фраговим укр. розкладка - можливо, дійсно, вихід.
    Потрібно буде спробувати.
    Завсідник

ніц поганого у цьому не бачу.
    а меня вот напрягает слово "нiц".
    Откуда оно взялось? Украинское слово? В каком наречии? В каком словаре? Слово "нiчого" уже не подходит?
    Odo
    -

І я не бачу. Спілкуйтесь, як на душу ляже.
    Тоді до чого ці закиди, коли не бачите?

Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    а меня вот напрягает слово "нiц". Откуда оно взялось? Украинское слово? В каком наречии? В каком словаре? Слово "нiчого" уже не подходит?
    Судячи з Вашого допису, Ви добре розумієте що воно означає, а це дорогого коштує. Це діялектне українське слово, що існує також у багатьох модерних молодіжних сленгах, на кшталт падокіфського російського сленгу.
    Філософф

Тоді до чого ці закиди, коли не бачите?

Судячи з Вашого допису, Ви добре розумієте що воно означає, а це дорогого коштує. Це діялектне українське слово, що існує також у багатьох модерних молодіжних сленгах, на кшталт падокіфського російського сленгу.

А які закиди? Де ви їх відкопали?

А чому Ви діалект (тобто, відхилення від мовної норми) вживаєте свідомо?
    Odo
    -

А які закиди? Де ви їх відкопали?
    Та ось тутечки:
    Та що Ви кажете? Це називається з1їхав з теми, або відмазався.
    А чому Ви діалект (тобто, відхилення від мовної норми) вживаєте свідомо?
    ДІАЛ[COLOR="Red"]ЕКТ, -у, ч. Місцевий різновид мови; говірка (у 1 знач.).
    Тому ж, чому Ви вживаєте архаїзм "переложити", подобаються мені милозвучні "відхилення"
    Докладніше про це вже висловлювався:
    /.../ літнормою володіти потрібно, а ось відсоток її присутности у побутовому спілкуванні, кожен визначає сам, залежно від обставин та власного смаку. Це, як у приготуванні страв, хтось любить без спецій, а хтось без перцю, шафрану, або часнику жодної страви не готує. Особисто мені, суха літнорма, не підживлена жодними діялектизмами не смакує, вона мені нагадує про тяжку радянську спадщину та наш тричі понівечений правопис. З огляду на це, в діялектах чується відгомін тієї справжньої української, що колись була.
    Філософф

Діалект-різновид мови, а не мовної норми, говірка і діалект взагалі не одне й те саме. Не тоніть у мовознавстві.

Питаннячко: Як називається дія, коли один питає: "Напишіть ті, хто ніколи в житті(а це означає ніколи взагалі, чи не так?) не лінувався", а інший відповідає: "Я ніколи не лінувався ставити апостроф"(тобто він не відповідає прямо на поставлене питання, оскільки, "не лінувався ставити апостроф" не відповідає на запит :Напишіть ті, хто ніколи в житті не лінувався. От суто гіпотетично. Як це називається?
    Завсідник

Ну так а какого хрена приставать к нещасному апострофу???? Это тоже самое! У тебя непонятные диалектные слова, а тут непонятный диалектный апостроф! Точно, блин, бревно в глазу.

Кстати, не вижу связи между "нiц" и падонкаме или сленгами. Если вырыл из западной украины что-то так и скажи, нечего тут примешивать падонкав.

и что такое "дiЯлектне" ? В слове "дiалект" никакой буквы Я нет и быть не может. Или Одо падонкам заделался? Дык в украинском падонкавские извороты очень убого звучат.
    Что за слово "модерних" ? Это типа современных? В украинском отменили слово "сучасний" ?

Одо, разберись со своим кривым "западэнским" наречием горцев, а потом лезь к другим. Тебе еще до нормального украинского языка намного дальше, чем мисс Рудой.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 20