Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 20
Показано с 51 по 60 из 193.
    Инвалид умственного труда

Re: Новий правопис, чи просто ляп?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Не блюзнірствуйте. Скільки пафосних слів і все заради виправдання своєї ліні, отфоргафічної недбалости та відвертої неповаги до співрозмовників.
    Класика! "Все вокруг 3.1416Yesсы! А я Граф Мотекристо!" (с) Ржевский

part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Класика! "Все вокруг 3.1416Yesсы! А я Граф Мотекристо!" (с) Ржевский
    Цікаво як все це стосується тих, хто зовсім не пише українською і радий, щоб вона зовсім зникла?

Справа в тому, що я просто не розумію, чому так важко зробити мінімальні зусилля, щоб писати апостроф там де він повинен бути, а не замінювати його чим прийдеться.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Цікаво як все це стосується тих, хто зовсім не пише українською і радий, щоб вона зовсім зникла?

Справа в тому, що я просто не розумію, чому так важко зробити мінімальні зусилля, щоб писати апостроф там де він повинен бути, а не замінювати його чим прийдеться.
    Да причем тут язык, в отношении суть вся.
    Если не пишешь апостроф, урод, бездарь, неграмотный, ит.д. и вообще с тобой разговаривать не очем.
    Это нормально?
    part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Да причем тут язык, в отношении суть вся.
    Если не пишешь апостроф, урод, бездарь, неграмотный, ит.д. и вообще с тобой разговаривать не очем.
    Это нормально?
    Хмм... А можна приклади того, як я чи Одо називав пані Руду: "урод, бездарь, неграмотный"? Бо я зовсім не розділяю такої думки, і все що я мав на меті, так це допомогти спростити набирання апострофа, але як виявилося старання мої були марними і апостроф не пишеться лише тому, що він, просто, чомусь не подобається пані Рудій.

Ну не нравится он ей! (Апостроф). Она решает что ей и как писать. А не выслушивать лекции с намеком.
    Філософф

Боже, скільки я всього прочитала і про мухи, й про котлети. І про все це разом. Товариші, за Вас соромно. Тому що все, вище перераховане, називається суд Лінча.
    Проведемо розслідування.
    Не подобається апостроф. А що Вам ще не подобається? Може аватара чия не подобається, давайте в порядку судового розгляду змусимо її змінити. Або підпис не подобається. Невже через мій апостроф Ви стали гірше спати або худнете на очах? Невже мій апостроф дорожчий, за виїдене яйце? Так починався тоталітаризм."К ногтю!" "Если мы черны, будь и ты черна"
    1 замість апострофа пишу не тільки я і не я перша почала його вживати.Але чому до мене така пильнесенька увага? Подивимось.
    Він нікому не заважав, доки на нього не звернув увагу товариш Одо. І тут таке почалось! Ліліпути відпочивають, Йуда дивується, Лінч конспектує, Гітлер вирішив піти на курси підвищення кваліфікації, бо навіть і він до такого не міг додуматись, щоб 3 сторінки дискотувати на тему:"Чому Руда не пише апостроф". Відчуваючи брак аргументів, Одо починає писати в дусі :"мені за Вас соромно" і вкотре згадувати мій університет, в який його нога не ступить, не залежно від його бажання.
    "Прєободрьонний" схвальними вигуками, Одо намагається висловити своє щире "хвє". Звичайно, його ж зачепило те, що він побачив у образку (хоча, повторюю, кожен бачить, що хоче, а образок-фікція).
    Так, звичайно, прямо мені ніхто грубого слова не сказав, але освічена людина знайде багато способів, щоб принизити опонента, не використовуючи лайку. Це і є чорний піар.
    Апостроф пані Рудої став просто приводом у Вашому негласному протистоянні. До речі, не виправляла я нікого, крім Одо, який сам не проти цього і перший почав мене тикати носом в описки(як виховано).

Але, вважаю, спершу потрібно самим бути досконалим, а потім вже судити інших. Те, що відбувається, називається юрба.
    До речі, щиро дякую за піар. Жодна зірка телебачення України не удостоїлась такої уваги, щоб її апостроф обговорювали протягом 2-3 сторінок.
    Пане Одо, якщо Вам так не подобаються мої дописи, не читайте й не рецензуйте їх.
    Вельмишановний Одо, а що таке "отфографічна неграмотність"? Чи не так називається неграмотність, при якій люди не бачать типових помилок у своїх дописах, натомість ладні вбити за апостроф інших?
    Смішно, вже давно не середньовіччя. "Дома новы, а распорядки стары..." Люди, ви знахідка для соціолога-психолога, який займається психологією груп.
    Одне приємно. Серед масового психозу знаходяться люди, які живуть і не заважають жити іншим.

До речі, а напишіть ті, хто ніколи в житті не лінився?
    Може, досить лицемірства?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    До речі, а напишіть ті, хто ніколи в житті не лінився?
    Може, досить лицемірства?
    Ставити апостроф, відтоді, як дізнався, як він набирається, я дійсно ніколи не лінувався, принаймні не пригадую такого.

А що Вам ще не подобається?
    Ще мені не подобається, що Ви не наводите цитати опонента, думки котрого беретесь коментувати. Натомість, Ви викладаєте їх у своєму довільному, м’яко кажучи екстравагантному трактуванні. Але з огляду на Ваше вперте небажання ставити апостроф, після стількох прохань та переконань, думаю говорити ще про якісь цитати якихось там співрозмовників, цілком зайве.

Пане Одо, якщо Вам так не подобаються мої дописи, не читайте й не рецензуйте їх.
    Мені вони дійсно не подобаються, і обіцяю Вам подумати над Вашою пропозицією.

Ще мені не подобається, що Ви не наводите цитати опонента, думки котрого беретесь коментувати. Натомість, Ви викладаєте їх у своєму довільному, м’яко кажучи екстравагантному трактуванні. Але з огляду на Ваше вперте небажання ставити апостроф, після стількох прохань та переконань, думаю говорити ще про якісь цитати якихось там співрозмовників, цілком зайве.
    Репертуар тот же, мотивы другие. Все должно быть только по вашему?
    До сих пор бы человечтво сидело на деревьях и жрало бананы, еслибы все и всегда делало как все.
    Добрий модер ))

2Руда:
    Я думаю, справа не в тобі, а саме в апострофі.
    Бо ним постійно нехтують.
    От і я постійно писала * замість ’, бо це все ж швидше ніж Alt0146.
    І користувалася, доки не дізналася, шо комусь не байдуже. Мені абсолютно не складно писати апостроф. Для мене це є звичайне спрощення, так само як ніззя і тд. Кожен обирає собі найзручніший варіант не зважаючи на інших, на їх сприйняття твого вибору.
    Але якшо для мене не надто важливо, як писати ’ чи 1, то невже так важко писати так, як просять, тим більше, шо це правильно.
    І якшо ти думаєш, шо тут, в цій суперечці, є такі, шо не заважають іншим жить, ти помиляєшся. А якшо це ти про всих тих, що проігнорували цю тему, то їм просто, може, нецікаво?
    Філософф

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ставити апостроф, відтоді, як дізнався, як він набирається, я дійсно ніколи не лінувався, принаймні не пригадую такого.

Мені вони дійсно не подобаються, і обіцяю Вам подумати над Вашою пропозицією.
    Та що Ви кажете? Це називається з1їхав з теми, або відмазався.
    Та що Ви кажете? Ви це щойно ну достоту як про себе.
    Та що Ви кажете? А я й не підозрювала.Можете думати хоч до ранку. Плакати в подушку не буду. Святому запахло паленим і він вирішив позбутися хмарки на своєму німбові?
    Я буду другою людиною, заради якої Ви спустились на грішну землю й висловили офіційне "хвє"-яка честь! Так скоро Вам ні з ким буде розмовляти.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 20