Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 20
Показано с 41 по 50 из 193.
    Odo
    -

Re: Новий правопис, чи просто ляп? :)

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Хм, "нічо" гарне таке слово, а де ви його відкопали? Ай-яй-яй, ще й мене виправляєте.
    Звичайне скорочення від "нічого", це зумисне вжите слово. Я, очікував щось цікавіше від Вас почути, мо які синтасичні помилки, немилозвучні мовні конструкції, тощо.
    Усім не вгодиш. Знаєте, Одо, я не сонечко, щоб усіх зігріти. А найменше мені хочеться зігрівати Вас. Аж хочеться в Вас капцем поцілити Ваші дописи теж багатьох напружують, але чомусь Ви не пухнастішаєте. Якщо моя найбільша провина-це апостроф- ю а велкам, закидайте камінням, але хай закидає той, хто нікого ніколи не напружував. Господи, зроби так, щоб невжитий апостроф був моїм найбільшим гріхом. А взагалі- то Ваша балачка розміром зі сторінку про мій апостроф нагадує мені війну ліліпутів у "Подорожах Гулівера".Одо, негайно покиньте пісочницю! П.С. Одо. ну не смішіть людей і мої капці. Ваші претензії вже виглядають гротескно.
    Так, мені дійсно не подобається, що Ви його ігноруєте, і я вбачаю у цьому неповагу до української мови і до форумців, що читають Ваші дописи.

Завсідник

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Так, мені дійсно не подобається, що Ви його ігноруєте, і я вбачаю у цьому неповагу до української мови і до форумців, що читають Ваші дописи.
    а сам небось гуру языка и правописания, везде и всегда правильно пишешь и говоришь, да-да...
    бревно в глазу, как говориццо
    Odo
    -

Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    а сам небось гуру языка и правописания, везде и всегда правильно пишешь и говоришь, да-да... бревно в глазу, как говориццо
    А де я писав, що ніколи не помиляюсь? Безумовно помиляюсь, ніколи цього не заперечував, але тут ідеться про свідому відмову писати певний знак, це різні речі. Пам’ятаєте, як у статті про Пікап, автор писав не використовуючи літеру "ы"? Це дуже декого чомусь дратувало, а мене дратує нехтування апострофом.
    Завсідник

Re: Новий правопис, чи просто ляп?

проблема в использовании апострофа связана с проблемой его набирания. Примерно та же ситуация с твердой буквой г. Просто влом набирать.
    Если бы на месте апострофа небыло бы вообще ничего - это "нехтування". А так вместо апострофа используется другой символ, вполне понятный. Где тут "нехтування" ? Разработайте удобные клавиатуры украиноязычные и все будут пользоваться, какие поблемы?
    Так что никакого "нехтування" тут нет, есть небольшая замена.
    part of me

Ну от зараз багато хто з молоді, чомусь не використовує літеру "ы", хоча і пише на російській, а використовує замість цього інший символ - "и". Ось приклад:
    [08:56:30] <Morgan>
    "Дедушка Мороз, виходи!"
    -Кричали подтанцовивая, дети около туалета.
    І це нормально для них, а мені такий текст дуже не приємно читати, бо по-перше, я і всі інші люди, я читаю не по-літерам кожне слово, а по словам, тобто "ідентифікую" слово, і читаю далі, а коли бачу слово з помилкою, чи з заміною звичайних символів - на незвичні, мені важче читати такий текст. По-друге, якщо взяти приклад, то я читаю "віході" і "подтанцовівая" і від такого варіанта цих слів мене аж коробить.

Є досить простий спосіб вирішити проблему з апострофом: http://www.poltavaforum.com/soft-ta-...html#post26190 .
    Завсідник

ы-и - это другое дело, тут проблем в наборе нет, есть только безграмотность либо своеобразный нигилизм.
    part of me

А писати без апострофа, або замінюючи його на цифру це не нігілізм?
    Філософф

Це все проблема недовченої російської.

А щодо апострофа, може бути так:
    Розіпніть Руду на хресті, у найвідлюднішій темі, на широких просторах Форуму.
    На хресті розіп1ята жінка, ріки крові, сплутане волосся розвивається по вітру.
    Тричі питав Великий Модератор Форумейський:
    "Браття форумчане, кого видати Вам?
    ТОГО, хто постійно робить помилки у своїх дописах, але судить інших, чи ту, яка непокірно відмовляється ставити апостроф, замінюючи його символом, в якому деякі наші соплеменники вбачають фалічний? Та й рудий колір-здавна колір Диявола"
    І тричі форумчани прокричали : "Видай нам
    ТОГО"
    Низько схилив голову Великий Модератор Форумейський і сказав:"Хай буде так"
    І літали ворони над головою Рудої, і піднесли їй до губ ганчірку, рясно окроплену оцтом, і встромили гостру палицю під праве ребро.
    І прийшов Гість Чужинський, Незареєстрований. І спитав у форумчан: "За що покарано цю жінку?" І почув тиху відповідь: "За апостроф".
    Даний образок є повною фікцією, будь які збіги дій персонажів з реальними людьми випадковість.
    part of me

Гумор гумором, а починати завжди потрібно з себе, а не відволікати увагу на іншє, що ось хтось пише не грамотно, бо варто брати до уваги, ще й те, чи хоче він писати "краще", чи не хоче і шукає привід, щоб пояснити свою лінь.
    Odo
    -

Це все проблема недовченої російської.

А щодо апострофа, може бути так:
    Розіпніть Руду на хресті, у найвідлюднішій темі, на широких просторах Форуму.
    На хресті розіп1ята жінка, ріки крові, сплутане волосся розвивається по вітру.
    Тричі питав Великий Модератор Форумейський:
    "Браття форумчане, кого видати Вам?
    ТОГО, хто постійно робить помилки у своїх дописах, але судить інших, чи ту, яка непокірно відмовляється ставити апостроф, замінюючи його символом, в якому деякі наші соплеменники вбачають фалічний? Та й рудий колір-здавна колір Диявола"
    І тричі форумчани прокричали : "Видай нам
    ТОГО"
    Низько схилив голову Великий Модератор Форумейський і сказав:"Хай буде так"
    І літали ворони над головою Рудої, і піднесли їй до губ ганчірку, рясно окроплену оцтом, і встромили гостру палицю під праве ребро.
    І прийшов Гість Чужинський, Незареєстрований. І спитав у форумчан: "За що покарано цю жінку?" І почув тиху відповідь: "За апостроф".
    Даний образок є повною фікцією, будь які збіги дій персонажів з реальними людьми випадковість.
    Не блюзнірствуйте. Скільки пафосних слів і все заради виправдання своєї ліні, отфоргафічної недбалости та відвертої неповаги до співрозмовників. А Ви ще кажете, заходьте до нас в інститут. Не надто хочеться заходити до закладу де такі "кадри" виховуються. Ваші дописи суцільний чорний піар Вашому закладові.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 20