Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 20
Показано с 151 по 160 из 193.
    Odo
    -

Re: Новий правопис, чи просто ляп?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ще раз наголошую, що ніхто про ПОІСК не забував, і йому тут було присвячено кілька сторінок і навіть фото :). Так що, на все ми звертаємо увагу.
    Ого! Око великого брата стежить за Вами

До речі, де є та фотка, бо я її щось не знайшов?

Філософф
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    [URL="http://pravopys.vlada.kiev.ua/"]проєкті "Дженерал-Едьюкейшн", просто якийсь варіянт падонкіфської говірки
    Оце "проєкт" в правописі 1999 р добиває найбільш. Яка мені в біса різниця як писали це слово давні римляни? Може і прізвище президента США писати як Георге Бусх бо ж американці його так пишуть? А ще такі дивні люди як Давід Бацкхем. При всій моїй неповазі до більшовиків саме ця норма альтернативниго правопису мене вражає своєю непослідовністю.
    Та і пізвище Гете тоді треба писати ще і через ьо бо німецький звук який позначається улаутом явно більш на о подібний.
    Мене, ще дуже смішить, коли на вивісках пишуть українською иншомовні слова, на кшталт "Поіск", або "Дженерал-Едьюкейшн", просто якийсь варіянт падонкіфської говірки
    Моє ім"я тоді виходить слід записувати або івритом або грецьким алфавітом (Павло ж явно не українське).
    А велосипед, басейн, реактор, атом, атмосфера ну і ціла куча інших зокрема назви всіх наук теж варто писати лише оригінальним правописом?
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Може, це одне з неписаних правил Полтавського правопису?
    Я от знаю ще одне місцеве правило: після літери "р" м'який знак втулити.
    Так, наприклад, чудова вулиця ХарЬківське Шосе
    Так багато хто і "харьковське" говорять. То швидше за все суржик. Хоча можливо і ні, але навряд це говірка бо якраз полтавська говірка одна з основ літературної мови.
    Правила старого пропонували залишити чинними паралельно з правилами нового, тобто обирати яким правописом послуговуватися можна було б за бажанням.
    А чим ця ситуація відмінна від існуючої? Чи може хтось забороняє користатись новими правилами? А гроші що мають піьтти на нові підручники і словники краще витратити на видання українською мовою нових прекладів шедеврів світової літератури, наприклад. Поки більшість видань користуються РОСІЙСЬКИМ правписом і пишуть РОСІЙСЬКОЮ мовою поки в тому ж Харкові звідки цей правопис родом в тому ж університеті Каразіна майже все викладання на російській дискусії про правопис так само неактуальні як дискусії щодо побілки чи покраски коли переважна більшість будівлі ще не збудована а лихиий сусід разом з половиною однесельців спить і бачить цю будівлю завалити.
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    ...мені вже повідомили, що апостроф замінили на м"який знак .
    А от на огнівці досі є вулиця з написом Щепот"єва
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А может кто сказать время, причны отделения украинского, белорусского, русского?
    А ти можеш сказати причини відокремлення голадської, німецької і англійської мови? А причини розпаду праіндоєвропейської?
    Па першае ты добра ведаеш прынамсі беларускую мову каб разважаць пра гэта? Ці простасаудэпаская прапаганда зрабіл свае чорнае дзела?Спадар спачатку хоць крыху вывучы беларускую а ужо потым задавай такія пытанні

чому Ви не використовуєте знак апострофу?
    В кого ще є тупа розкладка з літерою ё без апострофа і вибухового г?Тільки не треба мені розказувати про комбінації клавіш від яких пацьці швидко боліти починають я кажу саме про окремі знаки

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Цікаво, чим же це "1" схожа на апостроф? Помоєму у когось проблеми не з мовою, а з комп'ютером, а точніше з клавою...
    Особисто я ставлю лапки.Людина не винна що в неї за замовченням така розкладка і що вона не має достатніх відаь щоб її переробити

Нагадує оголошення в транспорті і на дверях магазинів, де "оператори", які їх наберають, так і не навчилися ставити апостроф, тому і ставлять замість нього лапки. А більше нагадує - нічого.
    А його не мають вчитись набирати.Він має бути в кожній українській розкладці окремим знаком.Ви можетеуявити собі англійською розкладку де W наприклад набирається через якусь дику комбінацію?Просто якийсь ідіот інакше не скажеш ступив при розробці українскої розкладки для ОС вінодовс і все

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Класика! "Все вокруг 3.1416Yesсы! А я Граф Мотекристо!" (с) Ржевский
    Цікаво чи поставили б на якомусь форумі в Манчестері модером людину в банері якого є свастика і який би дивувався "ну пачіму ета аглійській язик аддєлілся ат німєцкава?"
    Філософф

Це зрозуміло, але Одо натякає, що Вас підтримують люди, які не культурно висловлюються, і взагалі ведуть себе не тактовно по відношенню до інших. Тобто своїм порівнянням Ви натякаєте, що я ні чим не кращий за цих людей.
    ЇЇ підтримують російські шовіністи і совки які за свої висловлювання давно мали б отримати прочухана від усієї нормальної частини форуму.Я можу підтримувати одного чи іншого але коли на порозі стоїть ворог я н буду убитись з іншим патріотом

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Одо може натякати на що йому завгодно. Його натяки-брудні й образливі. І не треба мене підозрювати у тому ж! Я на увазі не мала нічого-кожен думає в міру своєї розбещеності.
    .
    А мені брудно і образливо що ви(і мені абсолютно пофігу зіст вашої з ОДО дискусі) солідаризуєтесь з українофобами

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Маю дуже важливе для мене питання. Я давно помічала, як інші інетівці використовують слово (пишу по-російськи) "ссылка". Що головне, ніхто його правильно не пише: у всіх виходить сцилка або сцылка. Російсь%
    Особисто я пишу "ссилка","посилання" або "лінк" ал перше частіш.Не вважаю що русизмгірше за англіцизм
    part of me

Офтоп:
    Коновалець, не поспішайте так, вам варто користуватися правилами того правопису, про який йде мова. Бо читати ваші повідомлення стає дуже важко, і про що можна розмовляти з таким недбалим ставленням до граматики і орфографії рідної мови?
    І ще, я розумію, що ви недавно на форумі, прочитали всю тему і вирішили відповісти. Це похвально, але ж не треба відповідати відразу всим і одночасно, ваші дописи стають цілими невеличкими повістями, це дуже ускладнюю читання теми, особливо наступними новачками. Не робіть так, навіщо підіймати деякі речі, які вже обговорили. Інколи варто витримувати паузу і дати змогу написати іншим, інакше ви взагалі нічого у відповідь не почуєте.
    Філософф

Офтоп:
    Коновалець, не поспішайте так, вам варто користуватися правилами того правопису, про який йде мова. Бо читати ваші повідомлення стає дуже важко, і про що можна розмовляти з таким недбалим ставленням до граматики і орфографії рідної мови?
    І ще, я розумію, що ви недавно на форумі, прочитали всю тему і вирішили відповісти. Це похвально, але ж не треба відповідати відразу всим і одночасно, ваші дописи стають цілими невеличкими повістями, це дуже ускладнюю читання теми, особливо наступними новачками. Не робіть так, навіщо підіймати деякі речі, які вже обговорили. Інколи варто витримувати паузу і дати змогу написати іншим, інакше ви взагалі нічого у відповідь не почуєте.
    Офтоп:
    Перепрошую ви загалом праві.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Оце "проєкт" в правописі 1999 р добиває найбільш. Яка мені в біса різниця як писали це слово давні римляни?
    А що саме Вас добиває у цьому слові? Будь які зміни у чомусь звичному (що далеко не завжди є правильним) завше сприймаються з настороженістю, у цьому дивного ніц немає. Уявіть собі скільки слів добивало наших предків, коли більшовики вводили свій пролетарський новояз?

Це чудове слово завше було проєктом (projekt) в усіх европейських мовах, просто у російській, де завше було повне безладдя у вимові та написанні, особливо запозиченних слів, воно раптом стало вимовлятися через "э", хоча за правилами російського читання мусило би читатися, як "е=йе". Україна ж, котру шикували під російську теж отримала цю неправильну вимову, але ще й закріпила цю вимову неправильним написанням. До речі, зараз у Росії всі кажуть саме "проєкт", а не "проект", взялися таки за голову, навіть вони, а ми, як завше задніх пасемо, через нашу розумову інертність, байдужість до мовних питань та неспроможність осягнути найпростіші речі.

Може і прізвище президента США писати як Георге Бусх бо ж американці його так пишуть? А ще такі дивні люди як Давід Бацкхем. При всій моїй неповазі до більшовиків саме ця норма альтернативниго правопису мене вражає своєю непослідовністю.
    Та і пізвище Гете тоді треба писати ще і через ьо бо німецький звук який позначається улаутом явно більш на о подібний.Моє ім"я тоді виходить слід записувати або івритом або грецьким алфавітом (Павло ж явно не українське). А велосипед, басейн, реактор, атом, атмосфера ну і ціла куча інших зокрема назви всіх наук теж варто писати лише оригінальним правописом?
    Пане Коновалець, Ви читали ті правила написання всіх згаданих Вами слів, що їх запропонувавв пан Німчук у свому Проєкті нового правопису? Вас не влаштовує запропоноване ним написання?
    Та і пізвище Гете тоді треба писати ще і через ьо бо німецький звук який позначається улаутом явно більш на о подібний.
    Болгарською саме так і пишеться: Йохан Волфганг фон Гьоте. В українській теж є багацько слів, що пишуться через "ьо" (льодовий, льодохід, льон тощо) і що з того?
    Може і прізвище президента США писати як Георге Бусх бо ж американці його так пишуть? А ще такі дивні люди як Давід Бацкхем.
    Ви плутаєте траснлітерацію і транскрипцію: David Beckham та George Bush писатиметься українською так, як вимовляється у мові-оригіналі.
    Так багато хто і "харьковське" говорять. То швидше за все суржик. Хоча можливо і ні, але навряд це говірка бо якраз полтавська говірка одна з основ літературної мови.
    Мовознавці вважають, що саме чегування "о" та "е" з "ї", що є одним з найрозповсюдженіших в українській, і стало тим мовотворчим процесом, що виокремив українську з-поміж решти східно-слов’янських мов та говірок. Так, що дивного ніц немає у тому, що десь ще лишається "о" замість "і", це просто результат розмовної неусталености і відсутности єдиних стандартів у повсякденній вимові, зрештою це можна вважати навіть історичною вимовою.

А чим ця ситуація відмінна від існуючої? Чи може хтось забороняє користатись новими правилами? А гроші що мають піьтти на нові підручники і словники краще витратити на видання українською мовою нових прекладів шедеврів світової літератури, наприклад. Поки більшість видань користуються РОСІЙСЬКИМ правписом і пишуть РОСІЙСЬКОЮ мовою поки в тому ж Харкові звідки цей правопис родом в тому ж університеті Каразіна майже все викладання на російській дискусії про правопис так само неактуальні як дискусії щодо побілки чи покраски коли переважна більшість будівлі ще не збудована а лихиий сусід разом з половиною однесельців спить і бачить цю будівлю завалити.
    А Ви ніколи не замислювалися над тим, чому саме українці часом з такою ненавистю ставляться до своєї рідної мови? Може через те, що інтуїтивно-етнічними царинами своєї підсвідомости відчувають, що нинішня українська це каліка, що колись мала гідну поставу і ходила струнко і поважно і просто соромляться її і ніяковіють від цього її стану, а вилікувати бояться та і грошей жаліють, а грошей на видання книжок цією скаліченою мовою теж якось не хочеться давати, бо навіщо воно каліці, ліпше видати чужою, але здоровою, над якою ніхто не знущався, мовою, чи не так?

В кого ще є тупа розкладка з літерою ё без апострофа і вибухового г?Тільки не треба мені розказувати про комбінації клавіш від яких пацьці швидко боліти починають я кажу саме про окремі знаки
    У мене, і пальці мої чомусь не болять

Особисто я пишу "ссилка","посилання" або "лінк" ал перше частіш.Не вважаю що русизмгірше за англіцизм
    Є чудове коротке і ємне українське слово "ланка" це саме той значок, яким позначають посилання і не тре ніяких запозичень.
    Філософф

А що саме Вас добиває у цьому слові? Будь які зміни у чомусь звичному (що далеко не завжди є правильним) завше сприймаються з настороженістю, у цьому дивного ніц немає. Уявіть собі скільки слів добивало наших предків, коли більшовики вводили свій пролетарський новояз?

Це чудове слово завше було проєктом (projekt) в усіх европейських мовах, просто у російській, де завше було повне безладдя у вимові та написанні, особливо запозиченних слів, воно раптом стало вимовлятися через "э", хоча за правилами російського читання мусило би читатися, як "е=йе". Україна ж, котру шикували під російську теж отримала цю неправильну вимову, але ще й закріпила цю вимову неправильним написанням. До речі, зараз у Росії всі кажуть саме "проєкт", а не "проект", взялися таки за голову, навіть вони, а ми, як завше задніх пасемо, через нашу розумову інертність, байдужість до мовних питань та неспроможність осягнути найпростіші речі.

.
    Суть у тому що зараз це слово вимоляється без Й і виглядає дивним бажання силою змінити вимову мільйонів людей задля вертання справедливості.Щодо Георга Бусха то я просто казав на послідовність якщо одне слово передавати по лтерам то і інші хоча то була дещо натягнута аналогія.Щодо причин занепаду мови то їх чимало але не думаю що правописна є основню.Англійцям їх правопис(який доречі теж можна розглядати як окупантський нав"язаний норманами) не заваає.Я схильний думати що головна прична у зовсім інших силових механізмах.А то не дай Боже буде як в Білорусі це за цими дискусіями Бацька майж всі білорпуські школи прикрив.

А що саме Вас добиває у цьому слові? .
    Як я вже казав тещо плодиться рзниця між написанням і вимовою
    Odo
    -
    Як я вже казав тещо плодиться рзниця між написанням і вимовою
    Ну і що? Росіяни вимовляють "Їпонія", а пишуть "Японія". Я вже мовчу про англійську з французькою. Правопис буває не лише фонетичний, а й етимологічний і ще не відомо, який саме з них — краще. Максимович наполягав на етимологічній версії українського правопису і мені його думка вельми близька, хоча б через те, що мова таким чином, зберігає спадкоємність і історичність написання, до таких мов ставляться з повагою, їх поважають і цінують, мов старе рідкісне вино, його люблять і смакують. А от коли у Білорусі побачив напис на будинку з назвою вулиці "Чырвона", то зрозумів, що це данина фонетичному принципу, але якось поваги це у мене до братньої білоруської мови не викликало, було відчуття нової нашвидкуруч як попало склепаної хати, а не старовинного замку, оповитого романтичними легендами. Всі ці начебто дрібнички і складають імідж мови, ставлення до неї.

Суть у тому що зараз це слово вимоляється без Й і виглядає дивним бажання силою змінити вимову мільйонів людей задля вертання справедливості.Щодо Георга Бусха то я просто казав на послідовність якщо одне слово передавати по лтерам то і інші хоча то була дещо натягнута аналогія.
    Суть у тому, що це слово і вимовляється і пишеться з "й". Тобто тут фонетичний принцип співпадає з етимологічним. Щодо Буша, то я ж написав, наче, вище, що ми пишемо иномовні власні наймення згідно з їх вимовою у мові оригіналі, тому Буш і проєкт.
    Щодо причин занепаду мови то їх чимало але не думаю що правописна є основню.Англійцям їх правопис(який доречі теж можна розглядати як окупантський нав"язаний норманами) не заваає.
    Щодо англійців, то вони вельми вправно бережуть свої старовинні мовні традиції, звідси і повага до мови. А ми, навіть, кількадесят річної давности правописні традиції відновити цураємося, то чого ж доброго мусимо чекати?
    Я схильний думати що головна прична у зовсім інших силових механізмах.
    У яких саме?
    А то не дай Боже буде як в Білорусі це за цими дискусіями Бацька майж всі білорпуські школи прикрив
    Бацька просто не любить білоруську, чого не приховує, і діє відповідно. Не реформувати мову через недоброзичливців — лише тішити їх. Це все одно, що не прибирати у кімнаті, щоб злі люде не подумали, що у хаті брудно

Для всіх супротивників втілення проєкту нового правопису у мене є чудова новина, докладніше див. тут. Відтак і надалі Україна послуговуватиметься холуйським зросійщеним комуняцьким правописом.
    ри?

В Запитання не пишу, бо дуже вже специфічно.
    А мені страх як кортить отримати нормальну людську відповідь на питання: "Що таке знижений експресивний узус"??
    Вікі пише шось непонятне про узус, а Гугль грається словами.
    Філософф

Тут пасеться адмін "Полтавщини" періодично. Думаю він може роз'яснити.
+ Ответить в теме
Страница 16 из 20