Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 20
Показано с 111 по 120 из 193.
    Завсідник

Re: Новий правопис, чи просто ляп?

камин, вечер, виски, большой дог, и двое интеллигентно обсуждают третьего, в то время как третий наблюдает с лестницы. Классическое противостояние "попробуй-не буду". Чехов, прям, или Гоголь ;)

Odo
    -

2 Руда:
    Я у вихідні рідко буваю у інеті, тому у понеділок надішлю Вам приватне повідомлення, зробимо спробу порозумітися в инакшому форматі спілкування.
    Атеїст
    Гість

Люди, ви навіть не уявляєте, як романтично все це виглядає збоку!!! Перепрошую за оффтоп, але просто не міг утриматися... Ви би замість привата одразу домовилися про зустріч десь у кафе... хоча ні, про це якраз у приваті й домовляються.
    Пророк

Сьогодні видалася нагода сфотографувати те - інше ательє, про яке я вже тут писала.
    Може і воно через тиждень змінить вивіску .
    Знаходиться воно прямо біля зуп. Красіна. Тому, кожного дня, коли їду на роботу, я любуюся.
    Миниатюры Миниатюры IMG_0014.jpg  
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Сьогодні видалася нагода сфотографувати те - інше ательє, про яке я вже тут писала. Може і воно через тиждень змінить вивіску . Знаходиться воно прямо біля зуп. Красіна. Тому, кожного дня, коли їду на роботу, я любуюся.
    Після цієї світлинки стає стає остаточно зрозуміло, що їм пофігу, як і що писати, бо тут навіть апостроф використаний не український, тобто похилений у протилежний бік.
    ри?

Маю дуже важливе для мене питання. Я давно помічала, як інші інетівці використовують слово (пишу по-російськи) "ссылка". Що головне, ніхто його правильно не пише: у всіх виходить сцилка або сцылка. Російсь%

Поясніть, будь ласка, мо’ так треба .....бо я трошки дратуюся, коли пишуть: "Кинь плз сЦылочку"
    це тіпо , по олбанському
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Маю дуже важливе для мене питання. Я давно помічала, як інші інетівці використовують слово (пишу по-російськи) "ссылка". Що головне, ніхто його правильно не пише: у всіх виходить сцилка або сцылка. Російською воно правильно пишеться саме через букву С. То чого всі ліплять Ц?
    Поясніть, будь ласка, мо’ так треба .....бо я трошки дратуюся, коли пишуть: "Кинь плз сЦылочку"
    Це запозичення з падонкіфського сленгу (сцуко, сцилка, тощо) відомого також, як "олбанцька" мова.
    ри?

Та розумієте, якби ж просто такі як я писали, чи там дуркували...а то розумні люди пишуть, освічені і "всьо такоє". Зробити зауваження я не можу, але і дивитися на таке...аж гидко. Думала, може це тепер так треба...

Та розумієте, якби ж просто такі як я писали, чи там дуркували...а то розумні люди пишуть, освічені і "всьо такоє". Зробити зауваження я не можу, але і дивитися на таке...аж гидко. Думала, може це тепер так треба...
    Так пишуть бо ліньки написати "посилання" чи "будь ласка" і ще косять під нетівську моду.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 20