Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей85Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20
Показано с 101 по 110 из 193.
    part of me

Re: Новий правопис, чи просто ляп?

І не треба мене підозрювати у тому ж! Я на увазі не мала нічого-кожен думає в міру своєї розбещеності.
    Ви праві, говорячи, що Ви-його компанія, я мимоволі цим стверджую, що Ви не кращий за нього. Тому беру свої слова про компанію назад.
    Вибачте, так чому з цього вірити?

Його натяки-брудні й образливі.
    Над кожним дописом є наступна кнопка:

Якщо в дописі Вас чимось ображають, натискаєте, пишите, в чому саме і відправляєте.

Філософф

Пояснюю. Я без зайвих думок Вас зарахувала до компанії Одо, а потім перечитала і вирішила, що, мабуть, не треба було цього робити, бо це може сприйматись, як образа.

Я не звикла скаржитись, все можу вирішити сама.
    Def
    .

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    ...
    Слила в унитаз.
    part of me

Не зрозумів точно, що Ви маєте на увазі. Але скажу в мене з Одо дружні відносини, і я зовсім не проти бути в його компанії. Спілкуватися з ним цікаво, це привітна людина, яка ж до того багато знає.
    Не знаю, в чому саме Ви бачите те, що він Вас старається образити, але якби Ви згодилися перестати "травити" одне одного і, можливо, пізніше поспілкувалися, то я певен, Ваше відношення змінилося.

А скаржитися Вас ніхто не заставляє, а от допомагати в роботі адмінстатору і модераторам, я Вас навіть прошу.
    Філософф

Я, чесно кажучи, зовсім не проти поговорити з ним на розумні теми, а не робити кожен раз "роботу над помилками", але, як бачите, не виходить. Що б я не сказала, я у нього шовініст, поганий фахівець і таке інше. Невже такі відверто прискіпливі дописи приємно читати? Правий завжди тільки він. Подвійний стандарт: "я прощаю собі те, що критикую в інших". Якби дискусія велась чесно, без фірмових прийомчиків Одо, це б не спонукало мене робити, як він. Погодьтесь, коли ти щось пишеш, а потім знаходиш таку відповідь, то сам починаєш грати за цими правилами. Це затягує. Але, нажаль, я не думаю, що ситуація зміниться. Вже раз намагались і не вийшло.
    part of me

Є простий спосіб - поспілкуйтеся з ним за допомогою Приватних повідомлень. Я думаю багато проблем зникне. А так ви тільки зря витрачаєте час на лайку.
    Філософф

Я вважаю, що не можна лаятись на форумі і при цьому бути "лєпшими друзями" в Приваті.
    part of me

У вас лайки ні із-за чого. Та й Одо все це бачить по-іншому.
    Філософф

Мені все одно, як він це бачить, мені не все одно, як його бачення негативно відбивається в його дописах на мою адресу. А якщо хтось посилає негатив, він його отримує назад.
    part of me

Отримують негатив всі хто читає. Бо це не приватне спілкування, а форум.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20