Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от Victorious
  • 1 Сообщение от Псевдонімб
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    Новачок

Яновський

Люди, не знайшов теми по бізнес-літературі, тому створив нову. Можливо хтось чув про Яновського? В нього мала вийти книга, чи вже вийшла? Цікавий тип

Пророк

Re: Яновський

Знаємо лише Гоголя-Яновського. Книга називалася "Пан та Собака", не зберіглась.
    Новачок

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Знаємо лише Гоголя-Яновського. Книга називалася "Пан та Собака", не зберіглась.

можливо, Гулака-Артемовського Петра Петровича?
    Пророк

дякую за виправлення. я трохи збрехав. не "Пан та собака", а "Собкака-вівця". ішлося про батька Миколи Гоголя, Василя:
    (Укр.рад.енц.сл.:)
    ГОГОЛЬ (Яновський) Василь Панасович (1777, с. Василівка, тепер Полт. обл. ― березень 1825) ― укр. письменник. Батько М.В. Гоголя. Був організатором домашнього театру Д.П. Трощинського (в с. Кибинцях), в якому поставив дві свої комедії з укр. нар.: побуту: "Собака-вівця" (текст не зберігся) і "Простак, або Хитрощі жінки, перехитрені москалем" (перевидано 1955).
    Цитати з п'єси Микола Гоголь використав як епіграфи до окремих повістей "Вечорів на хуторі біля Диканьки".

Ще був
    Яно́вський Ю́рій Іва́нович (*14 (27) серпня 1902, — †25 лютого 1954) — український поет та романіст. Один із найвизначніших романтиків в українській літературі першої половини XX століття. Редактор журналу «Українська література», військовий журналіст. Ветеран Армії УНР
    автор "Вершників, яких усі хвалять, а я не читав, на мій сором.

інші автори на прізвище Яновський мені не відомі.
    Новачок

Это который из штатов пишет? Вроде должен быть интересным, не первый раз уже о нем слышу.
    Пророк

знаю я цього яновського, працював одно времья на розкрутці його ютуб каналу. рідкісне овно.

тіки якщо це самей той яновський. бо я знаю лише алекса яновського. супер пупер тренера успіху.
    Частий гість

А вам какая книга и для чего нужна?
    Новачок

Ответ Сообщение от kusturica Посмотреть сообщение
    Это который из штатов пишет? Вроде должен быть интересным, не первый раз уже о нем слышу.
    В его биографию не углублялся, если честно, но вполне себе может быть.

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    знаю я цього яновського, працював одно времья на розкрутці його ютуб каналу. рідкісне овно.

тіки якщо це самей той яновський. бо я знаю лише алекса яновського. супер пупер тренера успіху.
    Это коуч. Мне показался очень толковым, если сравнивать с теми, которые попадались мне в последнее время (и которых как говна:))
    Новачок

Ответ Сообщение от Псевдонімб Посмотреть сообщение
    В его биографию не углублялся, если честно, но вполне себе может быть.
    да точно, даже в вики так пишут
+ Ответить в теме