Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей96Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 13
Показано с 41 по 50 из 124.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Суржик

les, бдєть то треба, главне не перебдєть

Кстаті, я коли починаю говорить чистою українською, то незнайомі люди питають, чи я не з західної України часом ))

les
    Філософф

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Тю! Яким боком це до мене? Це кажіть тим, хто бдіт.

Кстаті, я коли починаю говорить чистою українською, то незнайомі люди питають, чи я не з західної України часом ))
    Незнайомі люде - то часом не москалі? Їм всі, хто українською балакає - "бендерівці" з Західної.
    А от цікаво, чи роспізнають кацапи суржик? Чи відрізняють його від "чистої"?
    Odo
    -

А за часів мого дитинства, коли у чиємусь суржику надто переважала російська, людині казали, шось ти сильно русІш
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

les, нє, полтавці, україно-суржикомовні ))
    Odo
    -

Я пропоную таку термінологію, коли у чиємусь суржику переважає українська, то це україно-російський сурж, а коли навпаки російсько-український.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А за часів мого дитинства, коли у чиємусь суржику надто переважала російська, людині казали, шось ти сильно русІш
    За часів мого дитинства східняцький російськоосновний суржик сприймався за круту "чистєйшу" мову. А коли наші східняки за часів Совка потрапляли у Рашу і говорили на "чістєйшем язике" (ну як вони самі вважали), то їм одразу давали зрозуміти, шо мовна мімікрія не проканала і вони все одно "хохли".
    Нажаль, це самообман. Я часто бував у Полтаві. А останній раз - півтори місяці тому. Навіть у Києві зараз українську почуєш частіше, ніж у вас. Коли у Полтаві звертаєся на українській мові до російськомовного (а таких я зустрічав переважну більшість), жодна падлюка не перейде на українську. У цьому питанні Полтава - типове східняцьке місто. Навіть ваш славнозвісний балак я зустрічав тільки на цьому форумі. І жодного разу - на вулиці, чи в кафе, чи в магазині. Суржик у вас такий самий східняцький, як у моїй рідній Дніпропетровщині.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    За часів мого дитинства східняцький російськоосновний суржик сприймався за круту "чистєйшу" мову. А коли наші східняки за часів Совка потрапляли у Рашу і говорили на "чістєйшем язике" (ну як вони самі вважали), то їм одразу давали зрозуміти, шо мовна мімікрія не проканала і вони все одно "хохли".

Нажаль, це самообман. Я часто бував у Полтаві. А останній раз - півтори місяці тому. Навіть у Києві зараз українську почуєш частіше, ніж у вас. Коли у Полтаві звертаєся на українській мові до російськомовного (а таких я зустрічав переважну більшість), жодна падлюка не перейде на українську. У цьому питанні Полтава - типове східняцьке місто. Навіть ваш славнозвісний балак я зустрічав тільки на цьому форумі. І жодного разу - на вулиці, чи в кафе, чи в магазині. Суржик у вас такий самий східняцький, як у моїй рідній Дніпропетровщині.
    Ага, то ви з Дніпра? То-то я дивлюсь...
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ага, то ви з Дніпра? То-то я дивлюсь...
    Та я вже пойняв, шо Ви на варті. Ворог нє пройдьот! Форум може спать спокойно.
    А шо з Дніпром? Для Вас не кошерне?

А давайте ми не про мене, а шось цікаве про суржик?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

les, та трошки пил стих щодо суржика )) Та й пані Карен десь поділася.
    жодна падлюка не перейде на українську.
    А ми на роботі любим поржать з того, як деякі особи намагаються говорити російською, в них то дуже криво виходить, а в ітогє виходить "лізла по лєстніцє, впала з драбини" )).
    П.С. То ви десь не там ходите, що не чули полтавського суржика
    Odo
    -

Та я вже пойняв, шо Ви на варті. Ворог нє пройдьот! Форум може спать спокойно.
    А шо з Дніпром? Для Вас не кошерне?

А давайте ми не про мене, а шось цікаве про суржик?
    Та доводилось мені жити кілька рочків у ваших краях, хароший город, ну шо вам сказать, мої впечатлєнія от вашого дніпровського краю такі, шо у вас там багацько намішано народу всякого. Ну і дике поле там у вас відчувається, степи і всьо такоє, кросіво кунешно, но страшно без коня...
+ Ответить в теме
Страница 5 из 13