Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей96Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 13
Показано с 31 по 40 из 124.
    Частий гість

Re: Суржик

Я с детства була щирою українкою, потом попала в коллектив, где больше общались на русском, да й балачки на форумах в нете тоже на мне сказались еще как. В итоге на русском разговариваю с акцентом, а на чистій українській теж вже важко - суржик покорив і мене. Хоча жалкую і намагаюся на роботі спілкуватися українською, все ж таки робота з людьми і написання наукових праць зобов'язує. Но прихожу домой и снова суржик суржиком, аж противно но ниче не можу сделать. И самой страшно и поделать ничего немогу.

Пророк

одна моя приятелька розглядає суржик як перехідну форму - але не від української до російської, а від російської до української. так що і суржик можна вважати позитивним явищем.
    Banned

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Мені все звичне, а вас шо так сильно покоробило в його рєчі? Можу припустити, шо хлоп з Галичини, на діаспорське його проізношеніє мені не схоже.
    Ни фига себе, вы читаете между строк!!!
    А теперь расскажите Карен, что её мнение по поводу ДЕградации ошибочно, ой какая ололо вилка, люблю такие моменты, скрывать не стану! Мы же за здравомыслие и/или за его развитие!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ни фига себе, вы читаете между строк!!!
    А теперь расскажите Карен, что её мнение по поводу ДЕградации ошибочно, ой какая ололо вилка, люблю такие моменты, скрывать не стану! Мы же за здравомыслие и/или за его развитие!
    Та я наче вище вже їй пояснював, можу для вас отдєльно, шо кожна мова має різні стилі мовлення, суржик це народний стиль побутового спілкування із яскраво-фольклорним забарвленням, високим рівнем лексичної свободи, а звідси він є такою принадою для всіх мовно-творчих лічностей.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    не варто такими складними матеріями пояснювати безграмотність)
    може хтось ще Гімн України на суржику заспіває?
    (тіки не пробуйте тут)
    Понімаєте яке дєло, тут же нада разлічать, яка у чоловіка мотвація
    Пророк

(тіки не пробуйте тут)
    это как?
    les
    Філософф

(тіки не пробуйте тут)
    От побачите : ще за Вашого життя в Новій Україні суржиком сочінять новий гімн і заспівають.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    От побачите : ще за Вашого життя в Новій Україні суржиком сочінять новий гімн і заспівають.
    Про Новоросію нам телевізор вже трохи пояснив, а шо це ще за Нова Україна? Ви шо?
    les
    Філософф

Про Новоросію нам телевізор вже трохи пояснив, а шо це ще за Нова Україна? Ви шо?
    Який у Вас переляк! Не дивіться телевізор, слухайте мене : Нова Україна - це та Україна, яка виникне після того, як про Новоросію забудуть, як про страшний сон.
    Не переймайтеся.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Який у Вас переляк! Не дивіться телевізор, слухайте мене : Нова Україна - це та Україна, яка виникне після того, як про Новоросію забудуть, як про страшний сон.
    Не переймайтеся.
    А-а, ну тоді ладно, а то мало лі шо, врем'я самі знаєте непевне, сейгод люди рознії по хворумам ходять...
    les
    Філософф

Офтоп:
    А-а, ну тоді ладно, а то мало лі шо, врем'я самі знаєте непевне, сейгод люди рознії по хворумам ходять...
    Бді, таварісч!

Фаїну - в Президенти! Леся - в міністри культури!
    Суржику - офіційний статус!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 13