Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 10
Показано с 91 по 100 из 100.
    Частий гість

Re: Мова як чинник формування людини і нації

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Дякую вам, за освітлення вашого погляду. Це питання вже не раз підіймалася, і вже багато хто крім вас хотів таким "гарним" чином вивести мене з дискусії та й ще звинуватити в антиросійській діяльності і розпалюванні міжнаціонального конфлікту. А щоб ваші слова не були пустими обвинуваченнями, будь ласка, вкажіть де саме я, в цій темі, займався речами у яких ви мене звинувачуєте. Чекаю на відповідь.
    .......так це фінансування і підтримки придушення української мови на Україні та навпаки фінансування і підтримки розвитку, внесення другою державною російської мови. Для цього на Україні підтримуються цілі партії і не одна......
    ....Втрата ріднонаціональної мови, денаціоналізація (русифікація, американізація чи інше) є передумовою і механізмом деградації людини і народу.......
    Я понимаю, вы цитируете газету. Но раз цитируете, значит согласны ? И скажите только, чем же вам та русский язык не угодил?

ри?

А мені було б прикольно почути від двірника: Ах ти ж куркуляка! Іди ти на ЧПО!" (с) 95 квартал
    part of me

В очі не бачив цієї газети, виражав суто свою думку.

Ви не відповіли на моє питання.
    Частий гість

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение

В.
    .......так це фінансування і підтримки придушення української мови на Україні та навпаки фінансування і підтримки розвитку, внесення другою державною російської мови. Для цього на Україні підтримуються цілі партії і не одна......
    ....Втрата ріднонаціональної мови, денаціоналізація (русифікація, американізація чи інше) є передумовою і механізмом деградації людини і народу....... Это ваши слова- вот вам и ответ.
    part of me

Ви цитуєте газету, це похвально, що ви читаєте газети.
    Поясність мені, будь-ласка, де в цьому реченні:
    ......так це фінансування і підтримки придушення української мови на Україні та навпаки фінансування і підтримки розвитку, внесення другою державною російської мови. Для цього на Україні підтримуються цілі партії і не одна......
    є антиросійські заклики і розпалюванні міжнаціонального конфлікту?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от poltava1973 Посмотреть сообщение
    ....Втрата ріднонаціональної мови, денаціоналізація (русифікація, американізація чи інше) є передумовою і механізмом деградації людини і народу....... Это ваши слова- вот вам и ответ.
    Так у чому відповідь?
    Частий гість

Вы все так рьяно стали защищать страну, а ведь страны та особо ни когда и не было. Западная Украина всегда была под Польшей и Румынией, Крым никогда не был Украинским, Восточная Украина тоже. И что же остается –центр. Так это всегда была Киевская Русь. А кто попросил убежища и защиты у России??? Может, вспомним историю.
    Odo
    -

Вы все так рьяно стали защищать страну, а ведь страны та особо ни когда и не было. Западная Украина всегда была под Польшей и Румынией
    От бачите, елементарних речей не знаєте, а ще кажете, що радянська освіта була хорошою.
    Может, вспомним историю.
    Дійсно, комусь незле було би згадати історію.
    part of me

Вы все так рьяно стали защищать страну, а ведь страны та особо ни когда и не было. Западная Украина всегда была под Польшей и Румынией, Крым никогда не был Украинским, Восточная Украина тоже. И что же остается –центр. Так это всегда была Киевская Русь. А кто попросил убежища и защиты у России??? Может, вспомним историю.
    Ви про переяславську угоду? Якщо так - то вам варто детальніше ознайомитися з цим питанням, бо тоді укладалася угода, яка була потім інтерпретована (причому не раз, перший раз, ще при імператорській Росії, а другий раз вже для пропаганди в радянській) і використана у власних цілях Росією.

...Богдане, Богданочку!
    Аби була знала,
    У колисці придушила,
    Під серцем приспала...

А Україна робила спроби об'єднатися декілька разів з перемінним успіхом, хто їй заважав ви, думаю, знаєте? А те що нагода побачити Україну - єдиним цілим випала саме нам, треба дякувати Бога.

А з приводу Київської Русі... Давайте ще Влесову книгу згадаємо. До речі, Новгород в різні часи входив в склад Київської Русі, центром і стольним градом якої був Київ.
    Banned

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Шо неясно? Р о з д у т а
    Раздута, а кто пользуется? Сперва те, кто позиционирует себя как националиста, а потом их противники, причем у противников националистов, кстати, как раз за счет энергии националистов, как на данном этапе времени показывает история, эффективнее получается использовать проблему, и даже они могут якобы создать якобы среду для якобы уничтожения языка, после чего украинский язык за счет тупорылой и непродуманной политики нациков (а национально замкнутые люди объективно теряют связь с объктивностью) начинает экспансию, вызывая волну негодования у тех людей, которые и за проблему-то раньше данный фактор не считали, тем самым убивая возможный электорат, скажем в восточных регионах страны, автоматически ставя людей в формулу "За кого угодно, но против националистов", в итоге у власти Янукович. Заголовок темы поставлен правильно "формирование человека", как сформируют, так он и голосует.
    "С тех пор я усвоил главное правило, важно вовремя распознать, что ты стал вторым и сделаться первым". ("Револьвер", Г. Риччи).
+ Ответить в теме
Страница 10 из 10