Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей165Благодарности

Результаты опроса: Чи треба позначати офтопом неполтавські слова?

Голосовавшие
47. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

25 53.19%
  • Ні

22 46.81%
+ Ответить в теме
Страница 33 из 37
Показано с 321 по 330 из 363.
    ри?

Re: Складаємо словник полтавського балаку

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Кхгм... Вот именно оно и есть, только маКорженыкы. Синонимы, стало быть :)
    Мабуть так, тим більше шо гугл пише скупо, але синонімічні слова "макові". Знаю тепер нове старе слово:)

Пророк

поки ми тут свої словники складаємо, у львові вже ось випустили необичайної красоти і повної львівської ґвари книгу (не знаю кому як - а я в захваті від дезігну!). енжой!
    http://grycja.livejournal.com/318279.html
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    (не знаю кому як - а я в захваті від дезігну!). енжой!
    Дезигн - да, но почему там столько польских слов? Они еще думают, что Польша их к себе присоединит?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    почему там столько польских слов
    точно по тій самій причині, шо у нас повно русизмів і прочих діалектизмів, фрикативне "г" і м'яке польтавське "л", в чернівецькій області буде повно запозичень з румунської, на чернігівщині - все дзекає і цокає, і ніхто не думає, шо хтось когось кудась приєднає)
    у нашій сім'ї використовується багато полонізмів також - і для мене більшість згаданих у книжці слів не нові, і ніхто не думає про якесь там приєднання до польші:))
    чисто лінгвістичні закаблуки. тіки давайте тут не офтопити, вже стільки тих тем на форумі розплодилось, шо їх і ворушити не хочеться
    кинула сюди книжку шоб бачили приклад, як місцеві даілектизми можна класно і стильно подати і перетворити також на своєрідний бренд львівщини (на ряду з усіма їхніми чудернацькостями, які генерує це місто)
    2.0

Ялина, дааа... книженція красівєнна. тіко мені думається, шо в неї більше естетично-подарунковий, ніж практичний сенс. ну шоб було шо з собов повезти домів. чесно - і сама б таке повезла ))) до речі, музичний сленг років зо три тому впорядкувала така собі Оксана Цеацура. цікава книжка для лабухів ) ну і не тільки
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    більше естетично-подарунковий, ніж практичний сенс
    так ніхто не каже шо це філологічне дослідження, книжка стьобна і іменно класно комусь її подарувати *мічтає шоб хтось подарив*
    2.0

сьогодні нагадали слово "гілька" - тобто гілляка. проговорюється з тим самим проноунсом шо і [л'овко]

Ялина, я кстаті оцю книжку гортала недавєча. вона реально крутєцка - від концепту до поліграфії. візьмеш в руки = маєш весч карочє. на подарунок саме то
    Banned

Эх, знавал я одного знатока и украинского и полтавского, пацаном еще был совсем... Жаль, умер он и довольно рано. У него лирика превосходная была. Михайло Казидуб, може чули? То он моей родичке стих посвятил. Они еще тогда с Федором Гариным через Зорю соревновались: у кого краще буде и що ЕЙ больше понравится. Так я ото запомнил одно слово из казыдубивського: напивкавунята. То ли его изобретение, то ли полтавское...Но прикольное слово
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    на подарунок саме то
    на подарунок мені, да))
    2.0

Лох-Анжелес
    Ріо-де-Яреськи
    Монте-Карлівка
+ Ответить в теме
Страница 33 из 37