Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 27.
    Частий гість
    2 Лаки: - я вибачаюсь, пане, а ви альтернативну літературу тільки по написам "альтернативна література", "альтернативний письменник" на палітурках ,обкладинках книжок вичисляєте?

ри?
    Ответ Сообщение от Лаки Посмотреть сообщение
    круто а по нету можеш определить что за человек плохой или хороший ? :)
    а вот антиресно кто я такой плохой или сильно плохой :)
    :girl_wacko: Ф точку!!! Найхужіший!!!:grin:
    Лаки
    Гість
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    2 Лаки: - я вибачаюсь, пане, а ви альтернативну літературу тільки по написам "альтернативна література", "альтернативний письменник" на палітурках ,обкладинках книжок вичисляєте?
    я не вичисляю я знаю, а написів на політурках я не дивлюся бо не читаю книг у паперовому вигляді :)
    а чому виникло таке питання?
    2.0
    альтернативна... хм, мо контркультура? тоді Метью Стокоу "Корови", або Чак Паланік, будь шо. Для тих, хто любить мясо
    Частий гість
    контркультурна література альтернативна по відношенню до "культурної"???? чи як???? по-вашому???? твори Пруста - наче культурна література, але ж його книги з напрямом "СВІТ" ( !!!!! ) альтернатива тому усьому гівну , яке було написано попсовими письменниками-ровесниками , та й раніше!!!!! коли я чую про то шо Лінкін Парк (можливо я помиляюся) альтернатива і тут приблизно ті самі люди (слухачі цього бенду) (можливо я помиляюся) говорять про то шо і НЕЙКЕД ЛАНЧ і ДЖАНКІ для них альтернатива тіко у літературі .....я щось нічо не розумію..............
    locky
    Гість
    http://zhurnal.lib.ru/k/kriwous_j_w/bot-1.shtml

На сцене поменялись короли,
    А с ними заодно и "королевы",
    Ну и как следствие - "дворы",
    В "людской", увы - без перемены,

И продолжают ублажать шуты,
    Своих хозяев, свет несущих,
    Себе подобным, только мы,
    Всё в том же стойле для "жующих"... :(
    RUBAK
    Гість

Re: Алтернативная литература

Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    контркультурна література альтернативна по відношенню до "культурної"???? чи як???? по-вашому???? твори Пруста - наче культурна література, але ж його книги з напрямом "СВІТ" ( !!!!! ) альтернатива тому усьому гівну , яке було написано попсовими письменниками-ровесниками , та й раніше!!!!! коли я чую про то шо Лінкін Парк (можливо я помиляюся) альтернатива і тут приблизно ті самі люди (слухачі цього бенду) (можливо я помиляюся) говорять про то шо і НЕЙКЕД ЛАНЧ і ДЖАНКІ для них альтернатива тіко у літературі .....я щось нічо не розумію..............
    радует то что ты умный огорчает то что ум черепную коробку распирает
    :)
    Лінкін Парк - при чем эта попса к андеграунду и альтернативе ?
    а если вот ничего не понимеш сначала пойми
    а то сказал как в бочку перднул (сорри за выражене)
    Завсідник

Да вот тоже хочеться спросить как вы понимаете что такое альтернативная литература??? или просто где-то кто-то написал и пошло поехало.???
    Интересно а Гоголь??
    2.0

Андр., розуміння альтернативної літератури може бути різним: за формаю, змістом, виражальними засобами і те.пе, або всьо вкупі.
    от наприклад, Вірт Джеффа Нуна, кіберпанк, чим не альтернатива? Ну не станете ж ви називати контркультурою чи альт.літом Стокера, Камю, Оруелла кого там ще... кожен пише в своїм напрямі. Альткультура на те й альтернативна, щоб показати інший погляд на речі, інші акценти поставити. Он сучасні Деня Браун чи Муракамі, ну не альтернатива то, принаймні те шо нам пропонують. А от "Щоденник Наркомана" написаний на початку 20 століття таким собі Алістером Кроулі чим не контркультура, де нема моралі, рамок, поучєній, а є біль і неправильний шлях. В школі в голову вдовблюють - література має змусити задуматися, чомусь навчити. Альтернативна література каже "ат, ніфіга! дулі вам!" нате вам болото і біль, нате вам капєц несуразний! Не нравицця!? тото же, читайте Фьодора Міхалича. Але бува, що за цим всим криється тупо епатаж, тіпа - махнув і зразу по яйцям, а художніх засобів - болт. Кароч, десь так.
    а шо Гоголь? там всуціль міфологізація, давнє коріння і містика. де там альтернатива? він не шокує, а лякає. ето тойво, разноє німножка...
    Філософф

Хотілося б почути чітке визначеня що є альтернативна література.Сподіваюсь що шановне панство вираховує її не по матюкам і опису пружності цицьок?)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы