Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 13 из 13.
 1. #11
  Odo
  Offline
  -

  Re: Літновини


  Дяки всім за дещицю оптимізму!
  Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
  Мене ця новина нескільки не злякала. Бібліотеками, про які йде мова в статі, я не користуюся, качаю книжки в основному з Natahaus.ru, а це безкоштовний ресурс і там поки що нічого мінятися не буде. Та й книжки там в форматі pdf, який для мене зручніший за txt, doc і rtf.
  Заздрю, а мені текстові формати підходять якнайкраще. НМСД. Головне, щоб ліб.ру та укрцентер.ком залишились, про решту я не так перейматимусь.

 2. #12
  Odo
  Offline
  -

  Re: Літновини


  Стівен Кінг таємно підписує свої книги в магазинах

  Американський письменник Стівен Кинг був прийнятий за вандала пильним відвідувачем книжкового магазину в Еліс-Спрінгс (Alice Springs), невеликому місті в самому центрі Австралії. Як повідомляє Лента.ru з посиланням на France Presse, покупець побачив, що невідома людина увійшла до магазину й почала щось писати в книгах, які знімала з полиць. Коли до "місця події" настигнула керівниця, то незнайомця вже не було в магазині.

  Придивившись, Бев Елліс, менеджер, зрозуміла, що незнайомець залишив автографи в книгах Стівена Кінга. Вона зметикувала, що в магазині побував сам письменник, і вирушила на його пошуки, які не забрали багато часу. Кінг знайшовся у відділі "Овочі-фрукти" в супермаркеті через дорогу. Елліс представилася письменнику. Пізніше в інтерв'ю місцевій радіостанції вона зазначила: "Здається, він хотів залишитися невпізнанним. Але я все ж таки сказала йому, що, знай я про його приїзд, я б випекла торт".

  П'ять із шести підписаних Кінгом книг буде передано місцевим благодійним організаціям для подальшого продажу на аукціонах. Шосту купила та людина, яка прийняла письменника за хулігана.
 3. #13
  Odo
  Offline
  -

  У Лондоні названо шість претендентів на премію Букера


  Члени журі британської Букеровскої премії назвали в четвер імена претендентів на здобуття найпрестижнішої літературної нагороди.

  До шорт-листа увійшли шість письменників:

  Нікола Баркер (Nicola Barker) - роман Darkmans;

  Енн Енрайт (Anne Enright) - роман Збори (The Gathering);

  Мохсин Хамід (Mohsin Hamid) - роман Змушений фундаменталіст (The Reluctant Fundamentalist);

  Ллойд Джонс (Lloyd Jones) - роман Містер Піп (Mister Pip);

  Іен Мак’юен (Ian McEwan) - роман На Чезильскому пляжі (On Chesil Beach);

  Індра Сінха (Indra Sinha) - роман Люди-тварини (Animal"s People).

  У цьогорічному журі премії переорієнтувалося на починаючих письменників. Наймолодшим автором у шорти-листі є 35-річний пакистанець Мохсин Хамід.

  Проте, за оцінками фахівців, найбільші шанси на перемогу має Іен Мак’юен, єдиний у цьому списку автор першої величини. Букмекери ставлять на нього найвищі ставки.

  Кожний із шістьох номінантів отримає по 2,5 тисячі фунтів стерлінгів і право на спеціальне оформлення і видання книг. Лауреат премії одержить 50 тисяч фунтів стерлінгів, і, як указують члени журі, "може розраховувати на різке збільшення тиражів і популярності".

  Урочиста церемонія вручення Букера-2007 відбудеться 16 жовтня в Гілдхоллі - церемоніальній ратуші лондонського Сіті.

  За матеріалами Кореспонденту.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы