Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    Пророк

Дитина хоче книжечку!

Розказую ситуацію: в мене є племінник(3,5 роки), якому вже перечитали вдома всііііііііііііііііі книжечки його віку(а в нас їх дууууууууууууууууже багато), вже і купували йому багато, але ж воно хоче ще і ще!!!
    Так от! Звертаюся до вас: може в когось є непотрібні дитячі книжечки(можна старі і обмальовані :) ) для такого віку? Дайте почитати дитині - воно буде вам вдячне :). Воно ж казкоїд!!!! На ніч обов"язково пару тоненьких книжечок шамає.

Добрий модер ))
    А повернення гарантоване?
    Пророк
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А повернення гарантоване?
    :) В тебе є?
    Звіііііііііііііііііііісно!!!! Воно в мене охайне!!!!! Почитає і віддасть в такому вигляді, як давали :)
    Добрий модер ))
    Не віриться, що таке воно охайне
    Але заради дитини пошукаю :)
    Пророк
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Не віриться, що таке воно охайне
    Але заради дитини пошукаю :)
    Надзвичайно охайна дитина :)

Тільки шукай відповідні книжечки. Про принцес ще не читає. Більше любить про тварин і дружбу :).
    Пророк
    В мене е "Українські народні казки". По віку не оріентуюся(що хто і коли читае), тому для прикладу ось пара назв, а ти вірішуй самачи підходе :) "Ця казка на білих лапах...", "Лисове серце", "Хто не робить той не їсть", "Казка про соловейка", "Лисичка, котик і півник"... та багато інших, якщо щось зацікавить звертайся, буду рада допомогти:)!
    Пророк
    Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    В мене е "Українські народні казки". По віку не оріентуюся(що хто і коли читае), тому для прикладу ось пара назв, а ти вірішуй самачи підходе :) "Ця казка на білих лапах...", "Лисове серце", "Хто не робить той не їсть", "Казка про соловейка", "Лисичка, котик і півник"... та багато інших, якщо щось зацікавить звертайся, буду рада допомогти:)!
    Дякую, я спитаю, чи воно таке читало :), але більше за все, що так, бо казок вдома багато.
    Ведуться пошуки коміксів про Хрюшу. Це книжка з мого дитинства - в мене є 2 випуски, а взагалі їх багато - дуже цікаві :) !!!!
    Може в когось є? Малеча б залюбки проковтнула Хрюшу!!!
    Філософф
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Надзвичайно охайна дитина :)

Тільки шукай відповідні книжечки. Про принцес ще не читає. Більше любить про тварин і дружбу :).
    И это - мой крестник!!!
    :dance3:
    Постійний відвідувач
    Є надиктовані голосом диктора казочки на старих граммпластинках (чи як їх там називають). Деякі з них як-раз про тварин. А ще є у форматі mp3, але про принцесс та лицарів, не про тварин. На папері на жаль немає нічого.
    модератор
    Ответ Сообщение от Сердце Тигра Посмотреть сообщение
    Є надиктовані голосом диктора казочки на старих граммпластинках (чи як їх там називають). Деякі з них як-раз про тварин. А ще є у форматі mp3, але про принцесс та лицарів, не про тварин. На папері на жаль немає нічого.
    Купите ребёнку mp3 плеер(128mb будет вполне достаточно). А аудио-сказок в сети хватает:)
    http://1001skazka.com/tale1.html
    http://childrecords.km.ru/tales.html

И родственники будут свободны и ребёнок доволен:)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы