Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей148Благодарности

Результаты опроса: Чи хочете Ви дивитися кіно українською?

Голосовавшие
52. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

30 57.69%
  • Ні

22 42.31%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 24
Показано с 51 по 60 из 238.
    Філософф

Re: Українці не хочуть дивитися кіно в російському перекладі

Знати 3 мови краще, ніж одну. Головне усвідомлювати, яка з них рідна.
    Я згодна з тими політичними доводами, які Ви наводите, але якщо відійти від політики, знання мов нікому не шкодить. Нормальному, всебічному розвитку українства шкодить не знання російської, а незнання української й недостатня мотивація для її вивчення.
    Я не вважаю, що діти, які зростають в діаспорі,-це справжні українці. Це іноземці українського походження.
    Чому? Пояснюю:
    Українці діаспори живуть далеко за межами України, перебуваючи в симбіозі двох культур, адже культура країни проживання на них впливає більше, ніж власне українська-коли дивишся на представників діаспор, помічаєш, що у них, крім показових вишиванок, інші жести, вираз обличчя, рухи, звички, манера одягатись і говорити-вони вже перейняли ментальність країни проживання. Катерина Ющенко-типова американка з американським менталітетом у вишиванці. В ній немає нічого глибинно українського. Відчувається, що вона-чужа.
    Жителі діаспор знаходяться далеко від процесів, які відбуваються в Україні, тому вони на них не впливають і не формують світогляд. Те ж саме стосується й мови. Мова діаспорян знаходиться у законсервованому стані, на неї не впливають ті мовні процеси, які відбуваються тут, натомість вона зазнає штучного впливу тих мов, які б фізично не мали б на неї впливати, тому мовотворчість відбувається штучно. Не може бути "україннішим" за українське те, що давно вже фізично не пов2язане з Україною. Загалом, українці діаспори -люди заможні. Тобто, вони можуть вижити де завгодно, навіть повернувшись в Україну. Але чомусь не хочуть. Тому що для них Україна-це напівміфічна, напівекзотична країна, про яку слід піклуватись, бо вона завжди бідує. Але їхати з іншої країни вони не хочуть, бо вона їм уже більш рідна, там у них робота, сім2я, дім, нічого іншого вони собі вже не уявляють. Вони вже не українці. Одне діло-цікава екскурсія в Україну, як в музей еволюції-їх же вчили, що вони звідти пішли. Тому для мене не показник думка інкубаторських штучно випещених діток, яких абсолютно не бентежить, що в побуті за межами сім2ї та не з представниками діаспори вони спокійнісінько говорять мовою країни проживання, думають нею, їдять іжу тієї країни і здобувають в ній освіту. Вони не мають жодного права керувати процесами, які відбуваються в Україні, бо вони колись поїхали звідси і не хочуть повертатися. Це гуманітарна допомога із засідки, коли це нічого не коштує, нічим не ризикуєш, не треба себе ламати і сумління не мучить, і можна завтра спокійно сказати другові: привіт, Джон, замовити хот дог, зіграти в бейсбол- тобто робити звичні для американця речі і лише у свята одягати вишиванку. Від українськості залишилися лише зовнішні прояви-дотримання красивих традицій, яких не розумієш і не відчуваєш, співи в хорі, національний одяг, цікавий, як екзотика, поїли цього національного супу-борщу-і гайда з друзями святкувати Хеловін.Ось такою я бачу середньостатистичну діаспору. Правильно вони відчувають, бо, чорт забирай, вони ї є тут чужі!!!

Odo
    -

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Знати 3 мови краще, ніж одну. Головне усвідомлювати, яка з них рідна.
    Ну, тоді знати 4 мови ще краще, ніж 3. Питання у тому, чи під силу це пересічному мешканцю? Чи радше призведе до мішанки всіх трьох чи пак чотирьох мов у вибухову суміш під назвою неосуржик?
    Я згодна з тими політичними доводами, які Ви наводите
    Розвиток мови — це політика? Думаю, що політика таким опікується в останню чергу, принаймні українська точно. Инакше би український книжковий ринок вже давно було повернуто вітчизняним видавцям.
    але якщо відійти від політики, знання мов нікому не шкодить. Нормальному, всебічному розвитку українства шкодить не знання російської, а незнання української й недостатня мотивація для її вивчення.
    У чому Ви бачите вихід з цієї ситуації? Яким чином можна підсилити мотивацію?

Жителі діаспор знаходяться далеко від процесів, які відбуваються в Україні, тому вони на них не впливають і не формують світогляд. Те ж саме стосується й мови. Мова діаспорян знаходиться у законсервованому стані, на неї не впливають ті мовні процеси, які відбуваються тут, натомість вона зазнає штучного впливу тих мов, які б фізично не мали б на неї впливати, тому мовотворчість відбувається штучно. Не може бути "україннішим" за українське те, що давно вже фізично не пов2язане з Україною. Загалом, українці діаспори -люди заможні. Тобто, вони можуть вижити де завгодно, навіть повернувшись в Україну. Але чомусь не хочуть. Тому що для них Україна-це напівміфічна, напівекзотична країна, про яку слід піклуватись, бо вона завжди бідує. Але їхати з іншої країни вони не хочуть, бо вона їм уже більш рідна, там у них робота, сім2я, дім, нічого іншого вони собі вже не уявляють. Вони вже не українці. Одне діло-цікава екскурсія в Україну, як в музей еволюції-їх же вчили, що вони звідти пішли. Тому для мене не показник думка інкубаторських штучно випещених діток, яких абсолютно не бентежить, що в побуті за межами сім2ї та не з представниками діаспори вони спокійнісінько говорять мовою країни проживання, думають нею, їдять іжу тієї країни і здобувають в ній освіту. Вони не мають жодного права керувати процесами, які відбуваються в Україні, бо вони колись поїхали звідси і не хочуть повертатися. Це гуманітарна допомога із засідки, коли це нічого не коштує, нічим не ризикуєш, не треба себе ламати і сумління не мучить, і можна завтра спокійно сказати другові: привіт, Джон, замовити хот дог, зіграти в бейсбол- тобто робити звичні для американця речі і лише у свята одягати вишиванку. Від українськості залишилися лише зовнішні прояви-дотримання красивих традицій, яких не розумієш і не відчуваєш, співи в хорі, національний одяг, цікавий, як екзотика, поїли цього національного супу-борщу-і гайда з друзями святкувати Хеловін.Ось такою я бачу середньостатистичну діаспору. Правильно вони відчувають, бо, чорт забирай, вони ї є тут чужі!!!
    Я думаю, їх глибинна не-українськість і штучність полягає у тому, що вони дійсно не відчувають і не здатні зрозуміти того гумового пофігізму більшости нинішніх мешканців України до стану української мови, до її проблем, ось це і дратує, насправді
    Філософф

Пофігізм дратує, але мені здається, що діаспора, принаймні, діти, які ніколи не жили в Україні, не мають нашої ментальності, з усім позитивним і негативним і просто не розуміють нас .А тому не мають права голосу.
    Що треба робити для покращення мотивації, я вже писала раніше, не хочу повторюватись.
    Характеристика російської, як мови-колонізатора, яка нагадує сумні сторінки історії-не політичне твердження? Тобто, Вам російська мова неприємна саме з політичного боку. Ви неодноразово стверджували, що проти російської мови як такої Ви нічого не маєте. А от пов2язані з нею історико-політичні події-інша справа.
    Знати чи не знати 1,2,3 й більше мов-особиста справа кожного, але якщо волею-неволею більшість російську знає, чому б не перетворити на благо наслідки русифікації, оскільки знання іноземних мов все таки дає деякі переваги. Навіщо від них відмовлятись? Після Великої Вітчизняної ніхто ж не забороняв вчити німецьку, хоча Німеччина нам теж немало насолила.
    Odo
    -

Пофігізм дратує, але мені здається, що діаспора, принаймні, діти, які ніколи не жили в Україні, не мають нашої ментальності, з усім позитивним і негативним і просто не розуміють нас .
    Зневага та ненависть, у кращому випадку муруга байдужість до своєї мови, культури та історії? Нехай вони краще не знають такої "глибинної" ментальности.
    А тому не мають права голосу.
    Право голосу мають всі. Рівно, як і заперечувати будь-чиє право будь-якого голосу, проте це не має жодного значення, бо ніхто нікого не слухає.
    Що треба робити для покращення мотивації, я вже писала раніше, не хочу повторюватись.
    І як? Щось відбувається у напрямку Ваших порад?
    Характеристика російської, як мови-колонізатора, яка нагадує сумні сторінки історії-не політичне твердження? Тобто, Вам російська мова неприємна саме з політичного боку. Ви неодноразово стверджували, що проти російської мови як такої Ви нічого не маєте. А от пов2язані з нею історико-політичні події-інша справа.
    Згоден, якщо Ви писали саме про історичний чинник, то дійсно це політичні аргументи.
    Знати чи не знати 1,2,3 й більше мов-особиста справа кожного, але якщо волею-неволею більшість російську знає, чому б не перетворити на благо наслідки русифікації, оскільки знання іноземних мов все таки дає деякі переваги. Навіщо від них відмовлятись?
    І дотиснути цими перевагами рештки української?
    Після Великої Вітчизняної ніхто ж не забороняв вчити німецьку, хоча Німеччина нам теж немало насолила.
    Все йде, все минає, а хто нині ту німецьку вчить? Sic transit gloria mundi, зараз англійської досить, щоб Вас зрозуміли у будь-якій країні... Як Вам такі мовні процеси?
    Філософф

Розумєте, якщо розглядати так, то право голосу в Україні повинні мати всі, хто бажає: і Америка, й Росія, й усі діаспори, й НАТО, й ООН, і Китай-чи нам треба, щоб у нас було стільки керівників, які б діяли у своїх інтересах? Я не розумію, чому керувати країною мають право навіть ті, які тут давно не живуть і бачать ситуацію з позицій іншої країни. Діаспора багато робить хорошого, за що їм честь і хвала, але одночасно й намагається керувати. Це мені взагалі нагадує американську ідеологію. Як можна приходити зі своїм уставом в чужий монастир? Які б вони не були свідомі, а вони не їдуть сюди, підібгавши рукава, проте керують, не вилазячи зі свого затишного будинку десь у Штатах.
    Якщо нічого не відбувається, то винні не мої поради, а те, що нікому не вигідно їх виконувати. Я ж не піду переконувати Президента й Верховну Раду у своїй правоті?
    Забороняючи російську адміністративними непродуманими методами, ми всеодно нічого не зможемо добитись. Люди не люблять, коли на них тиснуть. Може, краще не забороняти російську, а мотивувати на українську? Навіть школяра неможливо примусити щось робити і при цьому любити й поважати це. А ось мотивувати, підштовхнути,зробити так, щоб він сам чогось забажав і при цьому думав, що це його вибір-на цьому побудована вся педагогіка. Можливо, методи, якими можна подіяти на шибеника-школяра, подіють і в загальнодержавному масштабі? Все ж починається зі школяра.
    Вчать німецьку чи ні-розсудив час, так само й з російською. Але німецьку ніхто не забороняв через політичний чинник. Вона сама відійшла на другий план.
    ghfijhg
    Гість

Полностью согласен с Вами [COLOR="RoyalBlue"]Руда.

Особенно
    Може, краще не забороняти російську, а мотивувати на українську?
    Действительно - любая попытка запретить русский язык, или как то оградить от его влияния на людей - у нас может привести только к ещё большей его поддержке, ну или как минимум больший интерес к русскому языку у населения.
    Odo
    -

Розумєте, якщо розглядати так, то право голосу в Україні повинні мати всі, хто бажає: і Америка, й Росія, й усі діаспори, й НАТО, й ООН, і Китай-чи нам треба, щоб у нас було стільки керівників, які б діяли у своїх інтересах? Я не розумію, чому керувати країною мають право навіть ті, які тут давно не живуть і бачать ситуацію з позицій іншої країни.
    Про яке керування ідеться? Хіба українські закони дозволяють подвійне громадянство, а відтак і участь у виборах?
    Діаспора багато робить хорошого, за що їм честь і хвала, але одночасно й намагається керувати. Це мені взагалі нагадує американську ідеологію. Як можна приходити зі своїм уставом в чужий монастир?
    Тільки американці приходять зі своїм уставом, більше ніхто?
    Які б вони не були свідомі, а вони не їдуть сюди, підібгавши рукава, проте керують, не вилазячи зі свого затишного будинку десь у Штатах.
    З боку завше краще видно, коли потрапляєш у середину ситуації втрачаєш розуміння того, що відбувається.
    Якщо нічого не відбувається, то винні не мої поради, а те, що нікому не вигідно їх виконувати. Я ж не піду переконувати Президента й Верховну Раду у своїй правоті?
    Якщо речі, що Ви пропонуєте очевидні, то чому їх так не вигідно виконувати? І хіба Президент та ВР останні дурні, щоб не розуміти необхідність впровадження запропонованих змін? Тоді чому вони цього не роблять?
    Забороняючи російську адміністративними непродуманими методами, ми всеодно нічого не зможемо добитись. Люди не люблять, коли на них тиснуть.
    Як слушно зауважив пан Mr.Dusha, людям, здебільшого, пофігу.
    Може, краще не забороняти російську, а мотивувати на українську? Навіть школяра неможливо примусити щось робити і при цьому любити й поважати це. А ось мотивувати, підштовхнути,зробити так, щоб він сам чогось забажав і при цьому думав, що це його вибір-на цьому побудована вся педагогіка. Можливо, методи, якими можна подіяти на шибеника-школяра, подіють і в загальнодержавному масштабі? Все ж починається зі школяра.
    Як Ви це собі уявляєте, у загальнодержавному масштабі?
    Вчать німецьку чи ні-розсудив час, так само й з російською. Але німецьку ніхто не забороняв через політичний чинник. Вона сама відійшла на другий план.
    Вона відійшла через те, що патріотичний німецький рух після другої світової через злочини фашизму був геть скомпрометований.

Ответ Сообщение от ghfijhg Посмотреть сообщение
    Действительно - любая попытка запретить русский язык, или как то оградить от его влияния на людей - у нас может привести только к ещё большей его поддержке, ну или как минимум больший интерес к русскому языку у населения.
    То може, тоді підсилити його? Підтримати за державний кошт російськомовні ЗМІ та збільшити ЩЕ російськомовний книжковий ринок в Україні, щоб людей нарешті знудило? А українську навспак прибрати звідусіль, щоб люди нарешті скучили за нею, проповзли до влади рвучи на собі волосся і посипаючи голову попелом, і стали благати її повернути (у цьому місці розчулено хникати )
    ghfijhg
    Гість

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    То може, тоді підсилити його? Підтримати за державний кошт російськомовні ЗМІ та збільшити ЩЕ російськомовний книжковий ринок в Україні, щоб людей нарешті знудило? А українську навспак прибрати звідусіль, щоб люди нарешті скучили за нею, проповзли до влади рвучи на собі волосся і посипаючи голову попелом, і стали благати її повернути (у цьому місці розчулено хникати )
    Да ладно уж! В крайности то впадать не надо.
    Філософф

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Про яке керування ідеться? Хіба українські закони дозволяють подвійне громадянство, а відтак і участь у виборах?

Тільки американці приходять зі своїм уставом, більше ніхто?

З боку завше краще видно, коли потрапляєш у середину ситуації втрачаєш розуміння того, що відбувається.

Якщо речі, що Ви пропонуєте очевидні, то чому їх так не вигідно виконувати? І хіба Президент та ВР останні дурні, щоб не розуміти необхідність впровадження запропонованих змін?

Тоді чому вони цього не роблять?Як слушно зауважив пан Mr.Dusha, людям, здебільшого, пофігу.

Як Ви це собі уявляєте, у загальнодержавному масштабі?

Вона відійшла через те, що патріотичний німецький рух після другої світової через злочини фашизму був геть скомпрометований.

1. Через фінансові важелі за моделлю: ми вам виділимо кошти, якщо...

2.Та усі, вищезгадані, кому це вигідно: ООН, НАТО, Росія, всі діаспори, Америка, - багатенько, але за Вашою логікою, кожен має право голосу...

3. Спираючись на таку логіку, я маю право, припустимо, втручатись в економіку Афганістану і дарма, що я бачила його лише на картинці, зате в мене(гіпотетично) 1/100 місцевої крові і бабуся про нього багато розповідала.

4.А що, те що відбувається у ВР говорить про протилежне? Іх шикувати доводиться, як п1ятикласників. А говорять і поводяться так, що я не можу повірити, що таке можливо.

5.Людям пофігу все, що на них не тисне. Те, що тисне-дратує. А те, що вважається власним вибором(як от помаранчева революція, до якої народ добряче підштовхнули) приймається.

6. Системний підхід. Реформування ЗМІ (посилення контролю за перекладом, додержанням літературної норми), реформування шкільної програми з урахуванням вікових інтересів( живий приклад-7 клас, тиждень вивчається Кащенко, від якого навіть мені нудно, що вже казати про дітей, від повальної "козаччини" (усі вичені твори про одне й те саме, а ще й на уроках мови згадується) у дітей замість гордості виникає відраза ("Так сладок мед, что, наконец, и гадок. Избыток вкуса отбивает вкус") ,інвестування в кіно, якісні переклади, льготи й перерахунок налогів видавцям української продукції,написання підручників, просування артистам за умови творчості державною мовою, інформаційні технології українською, заборона депутатам спілкуватися в офіційних установах не державною мовою, конкурси, інші україномовні заходи, хоч простенький диктантик для кандидатів в депутати, щоб Прем1єр не робив 3 помилки при спробі прочитати слово Монтеск1є. Коротше кажучи, істина проста й цинічна: використання мови повинне бути вигідне-бренд. А в конкурентній боротьбі перемагає не той продукт, який забороняють("сухий закон" пам1ятаємо? Що нічого не вийшло, теж пам1ятаємо?), а той, який дає переваги. Люди повинні чітко розуміти, для чого їм це потрібно.Українська мова=бонус. Значить, користуватися нею вигідно й простіше, вона дає ділові переваги, всі на неї переходять, а щоб перейти, треба вивчити, це стає загальноприйнятним. Тепер розумієте, чого мої поради ніхто не буде виконувати?
    7. Але її ніхто не забороняв. Вона сама відійшла. Те саме станеться і з російською, коли будуть вжиті заходи.

8.Звичайно приповзуть, років через 100, купка інтелігентів-мовознавців.І ніхто більше. Російську треба просто залишити в спокої, а займатися пропагуванням української.
    Пророк

Ответ Сообщение от ghfijhg Посмотреть сообщение
    Полностью согласен с Вами [COLOR="RoyalBlue"]Руда.

Особенно

И где ж у нас запрещают русский язык?
    Где эти места?
    Может я что-то пропустил :(
+ Ответить в теме
Страница 6 из 24