Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей148Благодарности

Результаты опроса: Чи хочете Ви дивитися кіно українською?

Голосовавшие
52. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

30 57.69%
  • Ні

22 42.31%
+ Ответить в теме
Страница 19 из 24
Показано с 181 по 190 из 238.
    Инвалид умственного труда

Re: Українці не хочуть дивитися кіно в російському перекладі

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    А нафига же они при общении на губы говорящего смотрят?
    Медитируют

part of me

А нафига же они при общении на губы говорящего смотрят?
    Читай уважно: при простій розмові. Вони можуть і не промовляти слів "привіт", "дякую", "дай попити води", "йди сюди", бо для цього є знаки. Але коли доходить справа до "помоєму в цій формулі є помилка, гамма не може дорівнювати бета, бо тоді друге значення буде дорівнювати нулю" - щось на зразок цього. На губи ж вони дивляться по звичці, бо більшість людей не розуміють мову знаків і просто розмовляють.
    part of me

Дык на каком языке они снимают информацию из губ.? ( Бля. Пока писал, не покидало некоторое чувство, (мамо , а дэ море) )
    На тій мові, якої їх навчили. На російській, українській чи будь-якій. Якщо вони не знають якусь мову, вони не зможуть "зняти" інформацію з губ.
    Def
    .

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    На тій мові, якої їх навчили. На російській, українській чи будь-якій. Якщо вони не знають якусь мову, вони не зможуть "зняти" інформацію з губ.
    http://www.poltavaforum.com/mova-176...html#post36963
    И паехали исчо раз.
    part of me

Коли вони дивляться на губи - це не мова знаків.

Я думав, тобі потрібна відповідь на питання, а ти хочеш довести, що ти дуже розумний і кмітливий? Будь ласка, провжуй свої спроби далі, я не збираюся в цьому приймати участь.
    Существует неправильное представление о том, что языки знаков зависят некоторым образом от разговорных языков, например, что они являются просто обозначением слов разговорного языка посредством жестикуляционных символов, или, что они были изобретены слышащими людьми (многие слышащие преподаватели школ для глухих людей, например Томас Хопкинс Голлодет, упоминаются часто неправильно, как "изобретатели" языка знаков). Языки знаков независимы от разговорных языков, и они следуют по пути собственного развития. Например, британский язык знаков и американский язык знаков отличны и взаимно непонятны, даже при том, что слышащие люди Великобритании и Америки используют тот же самый разговорный язык.
    Філософф

Ответ Сообщение от muravey Посмотреть сообщение
    Руда
    А как же "Кляти Москали?"
    Слишь ты хохол правильный, а чего ты "Кляти Москали" пишешь по укр. но рус. буквами?
    спорить не буду, скажу что фильмы на укр. смотреть невозможно.
    Людина, яка виступає поборником російської мови і при тому не може правильно написати простеньку фразу російською, виправляючи чужі, правильно написані слова, мене образити не може.
    Ваша фраза, вельмишановний пане, повинна бути написана так:
    Слышь ты, хохол правильный(обращение), а почему ты(стилистическая) "Кляти Москали" пишешь по- украински(правила написания слов с приставкой по и окончанием ски),(перед но ставим запятую, материал 1 класса 2 четверть) но русскими буквами?

Сонечку, кацапчику мій чудовий, займись спочатку своєю граматикою, вивчи до ладу хоч одну мову, а потім вчи інших дядь і тьоть. А перед тим почитай щось з класики, де написано, що ображати людей за національною ознакою, принижуючи національну гідність подібними прізвиськами, дуже погано. І всіх тобі благ.
    А фільми українською мовою дивитися можливо й потрібно. Єдине що, в Криму, мабуть, все таки треба ввести паралельний перегляд і російською й українською.

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    А ты как я, неделю подряд походи.. по одному фильму не судят !
    Ну, якщо ти запрошуєш
    А взагалі я кіно люблю дивитись з монітора, з найкращими друзями під пиво й рибку. А в кінотеатр ходжу рідко і то, коли хтось тягне. І мова тут ні до чого-просто люблю оту атмосферу, яка створюється домашнім переглядом з друзями.
    Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    То цитата rust'а, панні Руда так і не навчилася користуватися цитуванням. А треба було, бо це не важко і не виникало б таких непорозумінь.
    Та якби лише пані Руда, а не кожна друга панянка на цьому форумі...
    Пророк

Батько Астерікса й Обелікса хоче, щоб вони говорили українською

http://www.pravda.com.ua/news/2008/2/28/72298.htm

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Що треба для чудового настрою зранку?
    1. Щоб сніг стіною дорогою на роботу.
    2. Щоб чай зелений з чорним шоколадом.
    3. Щоб отакий лист чекав у скринці:
    А работает, таки петиция
    Філософф

Офтоп:
    Пане Одо, а що ото у Вас за шовіністичні нахили?
    Гуру

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Ну, якщо ти запрошуєш
    А взагалі я кіно люблю дивитись з монітора, з найкращими друзями під пиво й рибку. А в кінотеатр ходжу рідко і то, коли хтось тягне. І мова тут ні до чого-просто люблю оту атмосферу, яка створюється домашнім переглядом з друзями.
    Да не вопрос давай в Донецк Сити на 21 00 ))))кино ты вибираеш))

Нет смотреть на мониторе я могу только лицензионные фильмы...но кинотеатр есть кинотеатр (((там было полуЧЧЕ
+ Ответить в теме
Страница 19 из 24