Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей148Благодарности

Результаты опроса: Чи хочете Ви дивитися кіно українською?

Голосовавшие
52. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

30 57.69%
  • Ні

22 42.31%
+ Ответить в теме
Страница 11 из 24
Показано с 101 по 110 из 238.
    Пророк

Re: Українці не хочуть дивитися кіно в російському перекладі

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ви не повірите, але я те саме їй у барвах оповідав, проте брама її розуму виявилась непохитною
    Взрослого человека, имеющего свое сформировавшееся мнение переубедить сложно (или даже невозможно).

ya_solni6ko
    Гість

А мне не нравяться фильмы озвученные на украинский язык, я и в кинотеатры перестала по этому поводу ходить, проще подождать и скачать с нета на русском, слава богу что зартрафик у меня не ограниченный. Зато есть плюсы, стала чаще бывать в театрах, благо в Киеве их много и билеты стоят не намного дороже чем в кино
    Філософф

Я балдєю, шо робиться. От якби в Росії хтось пискнув, що не бажає дивитися фільми державною мовою, українську або білоруську йому подавай! Як же гидко й до чого ми дійшли! Мабуть, за усі роки незалежності нині склалась найгірша ситуація з національною самосвідомістю.Жаль, тому що та ж велика російська література, яку більшість таки вчила в школі, повинна була привити відразу до суржику й "смеси французского с нижегородским". Якщо вже не вважається диким, а цілком нормальним заява накшталт: "Я не хочу дивитись фільми українською, тому що це атстой", "Ще б білоруською зарядили", "Чому я не можу говорити російською рідною мовою у своїй державі(про яку далі іронічно зазначається, що без переслідувань ця держава себе за державу не вважає, тобто, патріотизм автора висловлювання ясно бачимо)". І це нормально, про це говориться в ЗМІ, така точка зору сприймається серйозно! Це вже називається-обнагліли й докотились до ручки. Не подобається, завжди можна змінити місце проживання, де Вас, бідненьких, гнобити не будуть, тільки виїхавши у дружню Росію, не сподівайтесь всіх благ, бо раптом виявиться, що Ваша російська не дуже схожа на російську, акцент видає у Вас хохла або хохлушку, тобто брата нашого меншого, який понаєхал з провінції, де живуть дикі хохли, які, нерозумні, бунтують, хоча в них з хорошого-одне сало.
    От тоді і зрозумієте, хто кого гнобить і принижує. Росія офіційно вчить Україну, вказує,що ій не подобається, як тут поводяться з російськомовними. А якби Україна таке заявила? Крім сміху, нічого б іншого не почули у відповідь. А наші в пояс кланяються, занотовують, головами кивають і обіцяють виправитись..
    Остаточно вирішили добити рідну мову колискову, казкову, барвінкову й калинову постановою про впровадження єдиного українського перекладу. Шашкою махнули, а на якісний переклад грошей виділили рівно дулю. І добились, чого хотіли. Народ став дибки, як кінь Петра Великого, бо насолоджуватись "високоякісним" підвальним перекладом широкий загал можна змусити тільки під страхом смерті( а, оскільки, "вищу міру "відмінили, налякати вже нічим)-звісно, хто собі ворог-відчувати, як у тебе загортаються в бублик вуха та ще й платити за це-вишукана розвага для маркіза де Сада(царство йому небесне). Я думаю, в Україні не так багато послідовників екзотичного маркіза, які добровільно терпітимуть наругу над органами слуху. Ми вкотре маємо змогу переконатись, що військово-адміністративні методи здобуття всезагального щастя й добробуту нації-найгірше, що могло статися з нацією.

Ой, вибачаюсь-глюконуло й двічі додало допис-видаліть зайвий, будь ласка.
    Def
    .

По какому поводу истерика? Аль обидел кто?
    Філософф

Ага, абидели. Реалії нашого життя.
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Я балдєю, шо робиться. От якби в Росії хтось пискнув, що не бажає дивитися фільми державною мовою, українську або білоруську йому подавай! Як же гидко й до чого ми дійшли!
    ...
    ласка.
    Правильно.
    Прикольно смотреть на этих представителей пятой колонны,
    как они вещают и все время как-бы поглядывают в сторону Росии -
    вот мол смотрите какой я хороший, как я разделываю под орех хахлов, похвалите меня, я свой...Это как маленька злобна собачка лает на
    кого-нить и поглядывет на хозяина - во я кака смелая, хорошая, похвали меня...А прийдет время получит она от хозяина пинок под зад за
    ненадобностью своей.
    Def
    .

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Правильно.
    Прикольно смотреть на этих представителей пятой колонны,
    как они вещают и все время как-бы поглядывают в сторону Росии -
    вот мол смотрите какой я хороший, как я разделываю под орех хахлов, похвалите меня, я свой...Это как маленька злобна собачка лает на
    кого-нить и поглядывет на хозяина - во я кака смелая, хорошая, похвали меня...А прийдет время получит она от хозяина пинок под зад за
    ненадобностью своей.
    Ничего страшного. Вот скоро базы нато заполонят неньку, и заживем в изобилии, и по дияспорским понятиям гражданки Клер.
    Не переживай, прийдут амерские хозяева , и тебя похвалят. И медальку имени Мазэпы дадут.
    part of me

Ответ Сообщение от zorge Посмотреть сообщение
    Ничего страшного. Вот скоро базы нато заполонят неньку, и заживем в изобилии, и по дияспорским понятиям гражданки Клер.
    Не переживай, прийдут амерские хозяева , и тебя похвалят. И медальку имени Мазэпы дадут.
    А расійські прийдуть, і буде щастя! Уря таваріщі! Уря!
    Def
    .

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    А расійські прийдуть, і буде щастя! Уря таваріщі! Уря!
    Уря!!!! Админ прозрел!!!!

Собрались строить державу, кто же против?
    Учитывайте интересы всех в ней проживающих! А то однобоко вы как то... И с языком в первую очередь.
    part of me

Ответ Сообщение от zorge Посмотреть сообщение
    Уря!!!! Админ прозрел!!!!

Собрались строить державу, кто же против?
    Учитывайте интересы всех в ней проживающих! А то однобоко вы как то... И с языком в первую очередь.
    Тобі взагалі на що нарікати? Ти коли останнього разу в кінотеатрі був. З торренту качаєш фільм і дивишься хоч на хінді.

А з приводу інтересів, вже раз врахували...
    Союз нерушимый республик свободных
    Сплотила навеки Великая Русь.
    Да здравствует созданный волей народов
    Единый, могучий Советский Союз!

Славься, Отечество наше свободное,
    Дружбы народов надежный оплот!
    Партия Ленина - сила народная
    Нас к торжеству коммунизма ведет!

Сквозь грозы сияло нам солнце свободы,
    И Ленин великий нам путь озарил:
    На правое дело он поднял народы,
    На труд и на подвиги нас вдохновил!