Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 49 из 49.
    Odo
    -

Re: Зроби подарунок Україні до Нового року! З 2007 переходь на українську!

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    а отут вже я нікому нічого пояснювати не збираюсь.
    От і поговорили
    Красно дякую Вам панянко, за змістовну розмову!

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Бо для мене (шось мені підказує шо я не єдина) давно зрозуміло, шо між Вами, Дефом і Растом, наприклад, немає нічого спільного і консенсус неможливий навіть тільки тому, що ви одне одного дратуєте і через те дратуєтесь (соррі за тавтологію). нє, якшо подобається, то німа базару.ІМХО
    А хіба я кількома дописами вище не те саме сказав?
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Для того, щоб вирішити якусь проблему треба дійти згоди хоча б стосовно якогось мінімуму: усвідомлення спільної необхідности вірішення проблеми, спільного бачення проблеми, спільної думки про її існування, чи неіснування, тощо. Поточний же стан, свідчить швидше про те, що згоди немає в жодному пункті, тому і "гавкання", на жаль.

Філін

усвідомлення спільної необхідности вірішення проблеми, спільного бачення проблеми, спільної думки про її існування, чи неіснування, тощо. Поточний же стан, свідчить швидше про те, що згоди немає в жодному пункті, тому і "гавкання", на жаль.
    Вам, пане ОДО, чомусь останнім часом, як то кажуть, " на місці спокійно не сидиться", і Ви намагаєтесь всіх "задовбати", чи то пак навернути на якусь свою лінію мислення з будь-якого питання. Яскравий приклад - тема про мову, де, як Вам би хотілось, народ мав прийти до консенсусу, що "українська мова - рулєз форева", і в апофеозі закрити тему великою мажорною крапкою... Але ж сталось не так, як гадалось. Прийшов натовп "російськомовних", і сказав, що ваші ідеї - туфта.
    Навіщо ставити провокаційні питання, якщо Ви й так наперед розумієте, що народ ніколи консенсусу не дійде? Я ще розумію, якби такі питання задавав 18 річний "піонер", який не здатен передбачити розвиток подій. Хоча, з іншого боку, піонери у 18 років над такими глобальними питаннями ще не замислюються...
    Досить логічним було запідозрювання Вас у написанні наукової роботи з якогось розділу психології, чи якоїсь суміжної науки.
    Може таки поясните широкому загалу походження тієї хватки до проповідування ідеї, яка притаманна окрім Вас хіба що "Свідкам Ієгови"?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    Вам, пане ОДО, чомусь останнім часом, як то кажуть, " на місці спокійно не сидиться", і Ви намагаєтесь всіх "задовбати", чи то пак навернути на якусь свою лінію мислення з будь-якого питання. Яскравий приклад - тема про мову, де, як Вам би хотілось, народ мав прийти до консенсусу, що "українська мова - рулєз форева", і в апофеозі закрити тему великою мажорною крапкою...
    Яка банальність
    Думаю мене б знудило з такого такого розвитку подій. Вам пане, сценарії до мильних серіалів писати треба, мали би успіх )))
    Але ж сталось не так, як гадалось. Прийшов натовп "російськомовних", і сказав, що ваші ідеї - туфта.
    Ого! Я навіть висловлював, виявляється, якісь ідеї? Ну дяки, Вам за це, проте, я впевнений, що це перебільшення, думки якісь були, але щоб ідеї!? Ні, такого не пригадую.
    Навіщо ставити провокаційні питання, якщо Ви й так наперед розумієте, що народ ніколи консенсусу не дійде?
    Тому що цікаво. А ще, мабуть, тому що я люблю думати і не робити передчасних і упереджених оцінок, а розбиратись у глибинних причинах того чи иншого явища. Мене не влаштовують прості відповіді на складні питання, тому задовбував, задовбую і задовбуватиму надалі, бо Cogito, ergo sum.
    Я ще розумію, якби такі питання задавав 18 річний "піонер", який не здатен передбачити розвиток подій. Хоча, з іншого боку, піонери у 18 років над такими глобальними питаннями ще не замислюються...
    Сам запитав, сам відповів, от і поговорили...
    Досить логічним було запідозрювання Вас у написанні наукової роботи з якогось розділу психології, чи якоїсь суміжної науки. Може таки поясните широкому загалу походження тієї хватки до проповідування ідеї, яка притаманна окрім Вас хіба що "Свідкам Ієгови"?
    То науковцем обізвуть, то "Свідком Ієгови", і все за те, що людина цікавиться долею мови у суспільстві? Що з це за суспільство таке, що так запекло табуює подібні питання? Чому вони (ці питання) його так несамовито дратують?
    Добрий модер ))

Тему "Зроби подарунок Україні до Нового року! З 2007 переходь на українську!" підняла я. На це є проста причина: скоро Новий рік, а я ще не підготувала жодного подарунку. Оскільки такий подарунок здається мені досить вагомим і думка про його реалізацію вбила черв’ячка, шо постійно підгризав моє сумління своїм "подарунки, подарунки", я по доброті душевні (хіхі) вирішила поділитися з людьми ...
    Мене вражає реакція російськомовних громадян України на такий заклик. Якшо вони не збираються нічого такого дарувати країні, не треба заходити в цю тему, не треба критики, іронії і тд. Невже це нормально, коли кажуть "Подаруй", а навколо стоять і підгавкують "Не буду!" "Не даруй!"
    Філін

То науковцем обізвуть, то "Свідком Ієгови", і все за те, що людина цікавиться долею мови у суспільстві?
    Вже тоді давайте я активістом вас обізву Можна? Активіст з підбурювання народних мас (в даному випадку форумчан).

Що з це за суспільство таке, що так запекло табуює подібні питання? Чому вони (ці питання) його так несамовито дратують?
    На мою думку питання так гостро не стоїть. Якось так я і голосував в тій темі, в голосуванні.
    Швидше Ви дратуєте суспільство (хоча б те невелике наше форумне суспільство) своіми більш радикальнішими поглядами. А суспільство, відповідно, дратує Вас своїм більш пофігістичним налаштуванням
    Філософф

То науковцем обізвуть, то "Свідком Ієгови", і все за те, що людина цікавиться долею мови у суспільстві? Що з це за суспільство таке, що так запекло табуює подібні питання? Чому вони (ці питання) його так несамовито дратують?
    А що, науковець-це у нас нова лайка, щоб ним обзивати?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    А що, науковець-це у нас нова лайка, щоб ним обзивати?
    Коли згадати контекст, де мені приписувалось буцімто збір матеріялів для своєї міфічної праці, за рахунок нещасних обдурених форумців, що ні копійчини не отримають від моїх гонорарів, то виглядало дійсно лайливо.

На мою думку питання так гостро не стоїть. Якось так я і голосував в тій темі, в голосуванні. Швидше Ви дратуєте суспільство (хоча б те невелике наше форумне суспільство) своіми більш радикальнішими поглядами. А суспільство, відповідно, дратує Вас своїм більш пофігістичним налаштуванням
    Це вже, більше схоже на дійсність, як на мене.

Вже тоді давайте я активістом вас обізву Можна? Активіст з підбурювання народних мас (в даному випадку форумчан).
    Хочу Вас застерегти від переходу на особистості.
    Ватсон
    Гість

Всі ми діти нашої держави. Хто не вміє, той навчиться. СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
    Инвалид умственного труда

Тока я этот девиз под пытками не поризнесу....
    Хотя блин родился вырос учился в Украине....
    Днк у меня плохое7
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5