Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 49.
    Гуру

Re: Зроби подарунок Україні до Нового року! З 2007 переходь на українську!

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Суботники - це пуста трата сил і часу. Чисто не там, де прибирають ..., ну, ти знаєш Якшо хочеш про це поговорити - створи нову тему
    Поясни мені як можна нав’язати людині точку зору?

Шо для тебе є країна? Шо є плювком на тебе як на представника нації? Віддай дитину в російську школу. Який в тебе паспорт? Шо там написано? Доречно тут про громадянство?
    Навіщо закидувати якісь звинувачення. Якшо є дійсно вагомі підстави - одна справа, але якшо тільки кричати, шо тебе ображають, то варто почати з себе і розібратися в чому причина комплексу "вечнообиженного".
    Ну тогда агитировать людей "Не сорить" а не "на каком язіке говорить-толку точно больше будет!!

Добрий модер ))

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Ну тогда агитировать людей "Не сорить" а не "на каком язіке говорить-толку точно больше будет!!
    Закликати людей можна тільки до однієї гарної справи?
    Розкажи мені, шо ти знаєш про агітацію під гаслом "Не смітіть!!!". Давай розпочнемо проект на цю тематику. Ти вже працював у цьому напрямку? Є чим поділитися? Я залюбки поспілкуюся - у іншій темі, якшо тобі це дійсно цікаво
    А всі мої дії, направлені на зменшення кількості побутових відходів і агітацію людей не смітити, ніяк не заважають мені зробити подарунок Україні до Нового Року і закликати інших до підтримки української. І користі від моїх дій у обох напрямках, думаю, більше, ніж від тебе, сказавшого, шо "не робіть те, бо краще оте зробити - толку буде більше". Будь ласка, доведи мені, шо я помиляюся. Не сій розчарування
    Odo
    -

Я би хотів лише дещо уточнити пропозицію пана Сема. Я теж за "суботник", тобто за прибирання від сміття... але мовне прибирання і від мовного сміття
    Чи слабо нам замислитися над своїм словниковим запасом, над його чистотою? Я не агітую за чисту літнорму, а лише за те, що самі ми вважаємо чистим і прийнятним для себе, бо часто якісь слова потрапляють до нашого лексикону неусвідомлено і з часом накопичуються і заважають і муляють, а часу розібрати ті завали все немає, тож чи не час влаштувати саме мовний суботник кожному з нас?
    Def
    .

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Загноблений?
    Это прерогатива Ваших соратников. Исторически)))))))))))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я теж за "суботник", тобто за прибирання від сміття... але мовне прибирання і від мовного сміття
    Пан Odo. Поосторожней. Так и до "майн камф" не далеко...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Это прерогатива Ваших соратников. Исторически)))))))))))
    "Була колись московщина,
    Та вже не вернеться.
    Було колись — панували,
    Та більше не будем!"

© Олег Дефович Кобзар, з неопублікованого ))))

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Пан Odo. Поосторожней. Так и до "майн камф" не далеко...
    Ой ))))
    змія болотяна ОЧКОва

От читаю я цю тему.... і шось мені здається, шо це ми вже проходили... Є проблема? якшо є, давайте вирішувати. ато це вічне гавкання "русофоб - самдурак", чесно, вже насточортіло!!!!!!!!! можна кричать і плюваться, але, здається, шо це не тільки моя думка.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    От читаю я цю тему.... і шось мені здається, шо це ми вже проходили... Є проблема? якшо є, давайте вирішувати. ато це вічне гавкання "русофоб - самдурак", чесно, вже насточортіло!!!!!!!!! можна кричать і плюваться, але, здається, шо це не тільки моя думка.
    Для того, щоб вирішити якусь проблему треба дійти згоди хоча б стосовно якогось мінімуму: усвідомлення спільної необхідности вірішення проблеми, спільного бачення проблеми, спільної думки про її існування, чи неіснування, тощо. Поточний же стан, свідчить швидше про те, що згоди немає в жодному пункті, тому і "гавкання", на жаль.
    змія болотяна ОЧКОва

Так, доходьте згоди. ми ж цивілізовані люди. Ну якшо вже давно всім зрозуміло, шоб між кількома людьми нічого неможливо навіть впринципі. А ви двоє (чи троє) все одно все щось намагаєтесь одне одному довести.
    Бо ж ви навіть не пробували одне одного слухати. і вже ніколи не будете влухати. Бо, як на мене, всі вже пішли на принцип.
    прикладом тому - мільйон однакових тем, і вислови там однакові. і всі вони "гавкання" в результаті.
    Odo
    -

Так, доходьте згоди. ми ж цивілізовані люди.
    Ви впевнені? Я би не перебільшував цього чинника ))))
    Ну якшо вже давно всім зрозуміло
    Розкажіть мені блск. що таке воно є оте, що "вже давно всім зрозуміло" і чого я досі так не спромігся осягнути?
    шоб між кількома людьми нічого неможливо навіть впринципі. А ви двоє (чи троє) все одно все щось намагаєтесь одне одному довести. Бо ж ви навіть не пробували одне одного слухати. і вже ніколи не будете влухати. Бо, як на мене, всі вже пішли на принцип. прикладом тому - мільйон однакових тем, і вислови там однакові. і всі вони "гавкання" в результаті.
    Я готовий вислухати будь-яку думку, але залишаю за собою право, як погодитися з нею, так і не погодитися.
    змія болотяна ОЧКОва

а отут вже я нікому нічого пояснювати не збираюсь. Бо для мене (шось мені підказує шо я не єдина) давно зрозуміло, шо між Вами, Дефом і Растом, наприклад, немає нічого спільного і консенсус неможливий навіть тільки тому, що ви одне одного дратуєте і через те дратуєтесь (соррі за тавтологію). нє, якшо подобається, то німа базару.ІМХО
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5