Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 49.
    Def
    .
    Odo.
    Двумя языками владеют те, кто учился в ссср.
    А вот детей сейчас слушать- горе для ушей. Ни то , ни сё. Суржик.
    А в тетрадях русский язык украинскими буквами....

Добрий модер ))
    Діти легко піддаються впливу. Говорять мовою своїх кумирів. Підлаштовуються під нащадків крутеликів, які, звісно, є російськомовними і т.д. Але велику роль грають і школа з сім'єю. Якщо в сім'ї говорять російською, а школа українська, то зрозуміло, що буде мішанина слів. Про грамотність письма я взагалі мовчу. Я думаю, що російськомовні батькі повинні навчити свою дитину правильно говорити і писати російською самотужки. Українській мові нехай вчиться у школі. Не будьте байдужими до грамотності своїх дітей. Це буде прикладом для ваших знайомих, а відповідно, батьки самі можуть сприяти вихованню у дитини відчуття двох різних мов, а не суржику.
    Odo
    -
    Севастопольці зробили собі ось такий подарунок.
    Добрий модер ))

Re: Зроби подарунок Україні до Нового року! З 2007 переходь на українську!

Скоро Новий Рік!
    Готуєте подарунки?
    Пропоную зробити подарунок Україні до Нового Року - перейти на українську тим, хто не встиг зробити цього минулого!
    Гуру

Я думаю, лучшим подарком для Украины будет - "субботник" во всех городах и районах, что б наша страна сделала первый шаг в новый год "чистой"!!! А на каком языке - это вопрос совершенно другой! А навязывать людям ту или иную точку зрения по поводу того, на каком языке он говорит это не выход из ситуации!
    Def
    .

Не желаю ничего дарить той стране, которая плюёт на меня, как на нацию. Заставляет моих детей учиться на чуждом им языке. Ставит под сомнение мою гражданственность на этой територии.

Тьфу.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Я думаю, лучшим подарком для Украины будет - "субботник" во всех городах и районах, что б наша страна сделала первый шаг в новый год "чистой"!!! А на каком языке - это вопрос совершенно другой! А навязывать людям ту или иную точку зрения по поводу того, на каком языке он говорит это не выход из ситуации!
    Суботники - це пуста трата сил і часу. Чисто не там, де прибирають ..., ну, ти знаєш Якшо хочеш про це поговорити - створи нову тему
    Поясни мені як можна нав’язати людині точку зору?

Ответ Сообщение от Def
    Не желаю ничего дарить той стране, которая плюёт на меня, как на нацию. Заставляет моих детей учиться на чуждом им языке. Ставит под сомнение мою гражданственность на этой територии.
    Шо для тебе є країна? Шо є плювком на тебе як на представника нації? Віддай дитину в російську школу. Який в тебе паспорт? Шо там написано? Доречно тут про громадянство?
    Навіщо закидувати якісь звинувачення. Якшо є дійсно вагомі підстави - одна справа, але якшо тільки кричати, шо тебе ображають, то варто почати з себе і розібратися в чому причина комплексу "вечнообиженного".
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение

Тьфу.
    Загноблений?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Шо для тебе є країна? Шо є плювком на тебе як на представника нації? Віддай дитину в російську школу. Який в тебе паспорт? Шо там написано? Доречно тут про громадянство?
    Навіщо закидувати якісь звинувачення. Якшо є дійсно вагомі підстави - одна справа, але якшо тільки кричати, шо тебе ображають, то варто почати з себе і розібратися в чому причина комплексу "вечнообиженного".
    Я переконаний, що відчуття ображености може зникнути у цих людей лише разом зі зникненням української, не раніше
    Вони будуть це скажено заперечувати, але саме її існування поряд з ними і їх мовою є плювком їм у душу, бо є наочним і переконливим запереченням їх первородства.
    Філософф

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение

Тьфу.
    А ось цікаво: якщо українець вийде на Красную площадь і почне репетувати: не бажаю нічого віддавати тій країні, яка змушує моїх дітей на чужій російській мові(за умови російського громадянства данного українця) вчитися, та ще й плюне, його там вважатимуть за адекватного?

Знаєте в чому парадокс? В Полтаві теж роздавали такі книжечки про мову, мені теж дісталася, цікава,але волонтер, який мені її пропонував, казав :"Возьмите, пожалуйста" Звідси виникає питання, чому хлопець, який пішов волонтером за їдею україномовності, сам її не підтримує? Чи може книжки роздавали все ж таки працівники, а не волонтери?
    part of me

Цитата з тексту:
    3. Симпатик. „Я симпатизую українській”. Ти розмовляєш російською, але симпатизуєш українській. Намагаєшся створити собі україномовне середовище. Заохочуєш своїх дітей вивчати українську.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5