Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 33.
    part of me
    Angry

Не говориш українською - менше живеш!

Луцький медик Олександр Харченко виявив цiкаву закономiрнiсть: нешанобливе ставлення до рiдної мови... скорочує життя
    Звiсно ж, перша реакцiя на таке твердження -- це подив i, м'яко кажучи, недовiра. Проте дослiдник має свої аргументи.
    -- Пане Харченко, обгрунтуйте свої висновки...
    -- Почну з того, що Земля -- це рiдинний субстрат, на поверхнi якого є тоненький шар земної кори. Планета крутиться в холодному
    космосi й створює сильну вiбрацiю (це можна порiвняти з вiбрацiєю колеса автомобiля).
    Тим часом медицина досi не може з'ясувати,
    для чого у людини бiля горла є маленька вигнута кiсточка -- пiд'язикова. Давнi китайцi стверджували, що до неї iнформацiйно пiд'єднанi всi м'язовi системи органiзму. Отож, пiд'язикова кiстка своєрiдно зав'язує на собi рефлекторнi процеси, бо вiдчуває вiбрацiю Землi та м'язiв. I вiбрує вона вiдповiдно до територiї проживання людини. Через цi специфiчнi особливостi диво-орган бере участь у мовному процесi.
    Ось ви чуєте мою полтавську говiрку? Я не можу iнакше говорити, бо народився на Полтавщинi. Тому мiй язик вимовляє специфiчне полтавське "ел". Француз говорить з прононсом, а iталiєць (там ще є
    додаткова вiбрацiя моря) -- дуже швидко. Британець мусить не закiнчувати слова, ковтати їх -- це вiчний туман змушує його закривати рота. Тож кожна частина планети вiбрує по-своєму, створюючи специфiку мови".
    -- А як це позначається на практицi?
    -- Наша мова залежить не тiльки вiд роботи так званих мовних м'язiв та язика, але й вiд пiд'язикової кiстки, що поєднана з оститими вiдростками черепа. Якщо ж порушити природний процес передачi iнформацiї вiд цiєї кiсточки до м'язiв, людина пiдхоплює болячку.
    Ось я порiвняв збiльшення кiлькостi росiйськомовних в Українi зi збiльшенням смертностi українцiв. I замислився: "Чому українцi живуть чи не найменше в Європi? Можливо, причина у суржику, яким вони спiлкуються?. Виходить, що людина ламає рiдну мову, а вiдтак ламає й тiло.
    Я випробовую своє вiдкриття на практицi читанням. Приходить до мене, примiром, у Польщi пацiєнтка з проблемами постави. Прошу її почитати вiрш Мiцкевича iдеальною польською. Коли людина говорить рiдною мовою, буквально на очах починається зцiлення. Змiнюється насамперед її постава -- усi м'язи починають зразково працювати. Чому? Бо пiд'язикова кiсточка iнформує
    вестибулярний апарат.
    -- Виходить, що правильно спiлкуючись, ми ще й оздоровлюємося?
    -- Про те, що язик -- це друге серце, казали ще давньокитайськi цiлителi. Медицина тибетська та iндiйська довели, що дiабет -- це
    саме проблема кривомовностi. Тому дiабетикам раджу послухати свою мову через диктофон i вимiряти рiвень цукру в кровi. Потiм вголос почитати Лесю Українку, Iвана Котляревського чи Iвана Франка i ще раз вимiряти рiвень цукру у кровi. Результат вражає!
    Тож моя порада проста: щоб запобiгти хворобам, говорiть щирою українською
    i спiввiбруйте з рiдною землею.
    Юрiй КОНКЕВИЧ, Експрес

Zaraza
    Гість

Відповідь: Не говориш українською - менше живеш!

Цікаво, яка мова, найбільше продовжує життя
    part of me

Ответ Сообщение от Zaraza Посмотреть сообщение
    Цікаво, яка мова, найбільше продовжує життя
    Рідна. ;)
    ПупсеГ, супер и умняшка

Re: Не говориш українською - менше живеш!

ото проблема... я взагалі, можу вільно спілкуватись и українською и російською, але російська чомусь мені рідніша...
    та і багато знайомих спілкуються тільки російською...
    я що, ПОМРУ РАНІШЕ???)))
    Пророк

И вымрет скоро весь русскоговорящий люд :)
    Def
    .

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Потiм вголос почитати Лесю Українку, Iвана Котляревського чи Iвана Франка i ще раз вимiряти рiвень цукру у кровi. Результат вражає!
    А вот ежели ещё и инсулин отобрать :sarcastic:
    Zaraza
    Гість

"Француз говорить з прононсом, а iталiєць (там ще є
    додаткова вiбрацiя моря) -- дуже швидко. Британець мусить не закiнчувати слова, ковтати їх -- це вiчний туман змушує його закривати рота. Тож кожна частина планети вiбрує по-своєму, створюючи специфiку мови"

думаю, все залежить не від, так би мовити, рідності мови для людини, а від рідної мови для місцевості, тобто в Україні корисніше говорити українською, а в Англії, навідь українцю, англійською.
    Пророк

Ответ Сообщение от Zaraza Посмотреть сообщение

думаю, все залежить не від, так би мовити, рідності мови для людини, а від рідної мови для місцевості, тобто в Україні корисніше говорити українською, а в Англії, навідь українцю, англійською.
    Это спорный вопрос.
    Пророк

Re: Відповідь: Не говориш українською - менше живеш!

Фигня то всё! Как хочеш, так и розговарюй... Єто твои вібор, а у нас ДЕМОКРАТИЯ! И никто раньше не умрёт, скорее от власти, которая замучает сном и голодом... И думаю, что када к нам придут наманые люди править страной, то и украинский язык станет больше популярным...
    Это прекрано, ш все здесь пытаются доказать шо укр. мова лутше всех, но она лутше лиш только для чистых украинцев...
    Ведь даже на улице знакомясь с людьми, никто не говорит на украинском, все-все говорят на руском.... А кто пододёт знакомится на руском, то тот пошлёт куда подальше... Щитаю не нас виноватыми в том, что не популярен он, а наша Верховна Рада!
    Def
    .

Мне кажеться , что всему нашему правительству мы до такой попы...
    И те кто говорит на русском и на украинском, и на суржике. и на иврите, и т.д.

МОВНЫЙ вопрос- это своего рода отвлекающий манёвр. Пока мы дураки грызёмся между собой по поводу мовы, нас в это время имеют в геометрической прогресии.
    Все уже подсчитали квартплату, а за газ, а за отопление?
    Тут на форуме молодые семьи есть? И как вам , кредит на квартиру ,дали?:))
    А как вам пенсионеры. Которые квартплату отдают по 180- гр. А пенсия 380.
    Давайте устроим шоу, кто на 200 гривнов у месяц не похудеет. Да . А тут ещё холодильник работает, и лампочка светит. И телик. И вода.

Слов нет.
    Не между собой мы должны ругаться...

Далее следуют эдак 3-и строки матов...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы