Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
 1. #1
  Offline
  part of me
  Postit

  Анна Гавальда  Декілька днів назад мене попросили найти три романи французької письменниці Анни Гавальди, я зміг поки знайти тільки два з них: "Просто вместе" та "Мне бы хотелось, чтобы меня кто-нибудь, где-нибудь ждал". Інформацію про романи було почерпнуто з газети "Арт-Мозайка". Кажуть романи дійсно гарні, і людина, яка їх просила не може відірватися.
  Ось декілька рядків з газети про роман "Просто вместе":
  Про роман было известно, что он переведен на 36 языков, обогнал по продажам во Франции "Код да Винчи" и готовится к экранизации с Одри Тоту в главной роли. Центральный персонаж, Камила, - художница 27 лет, потерявшая волю и интерес к жизни, - живет на чердаке и работает уборщицей. Постепенно в повествование вплетается Франк - повар и мотогонщик, смертельно уставший от работы и отсутствия смысла жизни; его бабушка Полетта, погибающая в доме престарелых; и нелепый Филибер - потомок аристократического рода, живущий в огромной квартире с антикварной мебелью в самом сердце Парижа...
  Думаю - багатьом сподобається. Якщо хтось знайде третій роман: "Я ее любил, Я его любила", раніше за мене, розмістіть його, будь ласка, на форумі.
  Вложения

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Відповідь: Анна Гавальда


  Прочитала я "Мне бы хотелось, чтобы меня кто-нибудь, где-нибудь ждал".
  Получилося...не чееееееееееесно.
  Структура книжки така, що спочатку йде штук 10 оповідань, доволі непоганих. Я втягуюся в сюжет...читаю...і воно обривається на самому цікавому місці, і одразу ж починається нове, а попереднє ніколи не продовжується!!!!
  А саме останнє трохи зводить їх в купу...роблячи начеб-то роман.
  Так що...взагалі то непогано, але...через кожні 10-20 сторінок є маленьке невдоволення!!!! Не можна так обривати історії!
  Буду читати і другий роман. Подивлюся, що вона там вигадала. :)
 3. #3
  Offline
  Частий гість

  Re: Анна Гавальда


  Спасибо.
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Відповідь: Re: Анна Гавальда


  Прочитала "Просто вместе" - сподобалося :) Останнім часом рідко читаю книги з гарним кінцем - ця порадувала таким фактором, а також цікавими персонажами і деякими фразами, як то: "Если бы меня попросили свести мою жизнь к одному-единственному событию, я назвал бы следующее: в семь лет почтальон переехал мне голову." - я таке люблю :)
  Відсилаю поклон Фрагову за надану можливість :).
 5. #5
  кроха
  Гість
  Angry
  Дуже вдячна. Думала, що вже не знайду.
 6. #6
  El_Parasito
  Гість
  Искал - не мог найти. А тут такой подарок. Спасибо! :yes3:
 7. #7
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Анна Гавальда


  читаю Просто вмєстє
  дуже подобається :)
  Мнє би хотєлось... прочитала ще тоді, давно і відбило в мене бажання читати Гавальду взагалі. Але Просто вмєстє - цікаве :)
+ Ответить в теме

Теги для этой темы