Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    Sasha-Grob
    Гість
    Question

Сергій Жадан - Anarchy in the UKR (PDF)

У кого-то есть Сергій Жадан - Anarchy in the UKR в PDF?

Завсідник

Re: Сергій Жадан - Anarchy in the UKR (PDF)

вобщем.....скачала...завтра, если останутся силы, постараюсь одолеть...,хотя, это очень забавно для меня читать на украинском =)
    Ivan
    Гість
    Судячи з кількості дописів на цій гілочці, Жадана в Полтаві не читають... :grin: Мені тоді важко про нього щось тут говорити, бо це таки мій улюблений автор і я вже потрошку розбираю, де у нього речі слабкіші (як на мій смак, звичайно), а де - кращі... Найкраща збірка - "Біг Мак", якщо бодай хтось знає, про що я... :))
    Пророк
    Ответ Сообщение от guest2007 Посмотреть сообщение
    Судячи з кількості дописів на цій гілочці, Жадана в Полтаві не читають... :grin: Мені тоді важко про нього щось тут говорити, бо це таки мій улюблений автор і я вже потрошку розбираю, де у нього речі слабкіші (як на мій смак, звичайно), а де - кращі... Найкраща збірка - "Біг Мак", якщо бодай хтось знає, про що я... :))
    Про Жадана велася мова неоднократно, але не на цій гілці - тут просто розміщена книженція(здається..була :) ).
    Зайдіть сюди:
    http://www.poltavaforum.com/showthre...?t=1586&page=9
    http://www.poltavaforum.com/showthre...?t=1911&page=3
    Ula
    Постійний відвідувач
    Вы меня так заинтересовали "Депеш мод" дайте ссылочку где можно его почитать. Он есть в магазинах?
    Пророк
    Ответ Сообщение от Ula Посмотреть сообщение
    Вы меня так заинтересовали "Депеш мод" дайте ссылочку где можно его почитать. Он есть в магазинах?
    В мене є в електронному вигляді. Можу дати - напиши в приват.
    Щодо магазинів: Уксус купувала, здається, а "Планеті", але там не сам "Депеш Мод", а ціла збірка.
    Добрий модер ))
    Я купувала в Бібліофілі.
    Юла, якщо дочекаєшся, то дам, але коли саме це буде не знаю. Черга :)
    І я сама ще читаю.
    Книга називається Капітал (про неї вже неодноразово писали) з підписом автора :) отак :-р
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Книга називається Капітал (про неї вже неодноразово писали) з підписом автора :) отак :-р
    Ну, мій примірник "Капіталу", на жаль, без автографа... :patsak:
    Але ця книжка, коли відверто, для мене була певним розчаруванням - все, що там є, у мене вже доти було окремими виданнями. А мого улюбленого "Біг Маку" там нема... :prankster2:
    Ula
    Постійний відвідувач
    :curtsey:Огромное спасибо сегодня же пойду покупать. :tender: Если вдруг не найду, то kobieta - буду очень очень благодарна.
    Ivan
    Гість
    Нещодавно купив "Біг Мак-2" - перевидання, та ще й доповнене. Дуже задоволений! :p
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Внешние ссылки (?)

1. 22.06.2010, 16:34

Теги для этой темы