Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 25.
    Пророк

Re: Starbucks Ukraine з низького старту сфолив у Фейсбуці

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Я не думаю, що сторінка була офіціальною.
    Я не думаю, что адекватным людям есть до этого какое-то дело (я про язык обращения)

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    "мазохисты" принципиально пить помои (а в МД,имхо, помои)
    Комусь може і в Кулиничах розчинна бадяга Нескафе чи натуральна Buondi подобається. В МД ще більш-менш пристойний натуральний Якобс.Хоча на вкус і цвєт...
    А взагалі моя любить Lavazza, Kimbo, Blasercafe. Це з того, що є у вільному доступі.
    П.С. Якщо спробувати той же натуральний Якобс (не Монарх, а взагалі), який робиться наприклад для Німеччини і для нас, то перше буде "ми отбіраєм только лучшиє зьорна", а друге "а остальноє пакуєм для вас"
    2.0

а сторіночка то була справжня. тому що сьогодні ми маємо пояснення

Starbucks засвідчує повагу до україномовних кавоманів

Інформаційне повідомлення — Київ, Україна

Мережа кав’ярень Starbucks запевняє, що останні події в соціальних мережах, в які втягнутий бренд Starbucks, не мають жодного відношення до планів та намірів компанії.

Так, створення сторінки бренду у мережі Facebook, висловлювання на якій зачепили почуття україномовних читачів, не було погоджено з власниками бренду. Топ-менеджмент компанії висловлює жаль з цього приводу й просить вибачення у всіх, чиї почуття були ображені.

За словами менеджменту, українські партнери Starbucks залучили до промоції компанії в Україні агенції, професійний рівень яких не відповідає амбіціям та цінностям бренду. Таким чином, непрофесійні дії підрядників спровокували цілком зрозумілу реакцію українських шанувальників Starbucks. Компанія відмовилася від неякісних PR та промо-послуг, пошуки професійних партнерів тривають.

Starbucks запевняє, що останні події в соціальних мережах не вплинуть на наміри компанії розширити свою мережу в Україні. Таким чином, українські шанувальники Starbucks вже найближчим часом матимуть змогу насолоджуватися запашною кавою.
    самодєятєльность страшна штука....

Sir_2006, є справа до того, як це було подано, і що на цьому загострили увагу. і взагалі єсть закон, який регламентує використання української мови, в першу чергу це стосується не наша балачки на кухні чи тут, а мову, якою звертаються до людей компанії. так шо інцидент достойний. а його розв"язка теж багато про що говорить.

пруфф http://www.scribd.com/fullscreen/709...20w6v7cqv2wovb
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Таким чином, непрофесійні дії підрядників спровокували цілком зрозумілу реакцію українських шанувальників Starbucks. Компанія відмовилася від неякісних PR та промо-послуг, пошуки професійних партнерів тривають.
    Больше похоже, что у "підрядників" были конкуренты которым очень хотелось занять их место...и они таки нашли до чего докопаться ))) вот и раздули. )))
    2.0

Lera, ой було б шо займати.... адмін сторінки в Фейсбук...должность мля...
    а пост про суахілі - типове хамство і недалекозорість.
    Пророк

Таким чином, непрофесійні дії підрядників спровокували цілком зрозумілу реакцію українських шанувальників Starbucks. Компанія відмовилася від неякісних PR та промо-послуг, пошуки професійних партнерів тривають.
    А что этот Старбакс не контролирует деятельность подрядчиков и ПР продукт ими создаваемый и выдаваемый в массы? Не верицца...
    2.0

RAMM, ну та за всім же не встежиш... я думаю контроль єсть, але не повсюдний. і не могли ж вони подумати "шо еті дібіли"....)))
    Пророк

nickeler, зап.компании очень прискипливы когда речь идет о их пиаре и рекламе, и все утверждается через ихний менеджемент. Хотя они отморозились и концов не найдешь.
    Пророк

Lera, ой було б шо займати....
    что-то не верится, что если людям "ехать" они стали бы докапываться до "шашечек" .
    2.0

Lera, ну я б докопалась ))) аби на чому не поїду )))) а то якшо не докопуватися, то яка різниця між людьми і свиньми... останні якраз жеруть шо дадуть і не возбухають. а на погані умови реагують втратою ваги.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3