Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 30 из 30.
    2.0

Re: Ірена Карпа

Tail, божечко, кокой ми цнотливий! а чому вас смущає Карпині прєлєсті? питання в іншому - може не подобатися дана конфігурація. але нічого сороміцького в показі тіла широким масам немає. імхо канешно, але чому б і ні...

сдавайсь!!!

nickeler, ну разговор не об этом!
    просто мужикам объективно приятнее смотреть на её достопримечательности чем, к примеру, читать. То есть если будет выбор: поглазеть на Карпу или почитать то нормальный мужик выберет зрелища.
    2.0

Mr.Kronko, це в тему про модифікацію. припускаю, шо масли Карпи не всім до смаку. хотя як на мене нічо так....
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    припускаю, шо масли Карпи не всім до смаку
    Цікаво побачити того, кому не до смаку....
    Пророк

Tail, божечко, кокой ми цнотливий! а чому вас смущає Карпині прєлєсті? питання в іншому - може не подобатися дана конфігурація. але нічого сороміцького в показі тіла широким масам немає. імхо канешно, але чому б і ні...
    не, конфигурация очень даже нравиццо. просто после созерцания таких прелестей, как творческого человека, я не воспринимаю. аналогично если б Памэла Андерсон начала б книги строчить (пардон за каламбур ).
    Філософф

Коновалець, а что тіки дивицця? а дальше? слабо?
    Якщо зможу познайомитись то хто знає куди крива виведе
    А коментувати ї як письменницю не можу бо не читав.Але мабуть щось із себе уявляє раз завооювала чималу популярність
    Пророк

Я дуже перепрошую... фото вмістив Fragov. Він його десь позичив разом з текстом? я до того, що я не 100% впевнений, що це Карпа. Раніше вона на фото більше торгувала фейсом.
    PS заради справедливості, все-таки її тексти стали відомими раніше за її груди. принаймні в широких колах)
    PPS вона стрімко мігрує від малої епатажної стервочки до старіючої шльондри, і навіть не помічає цього.
    2.0

Victorious, то таки Карпа, фотосесія для Плейбою, така вже, дрєвня в часі, років хо два тій сесії.
    а стосовно того, що коли митець роздягсі то він не митець... а Майя Плісецкая тож тріхо тово, роздягалася, ну воно не дуже типу видно, бо збоку, але ж...
    а ще Мілен Фармер в кліпі якомусь стріптіз влаштувала. і помойму вері гут. імхо канешна. мені теж Карпині писання не особо, а от її композиції прикольні. Особливо більш старі, або ті шо з диску Ло Фай Травми. ну то таке...
    сдавайсь!!!

а я думаю, шо главное шоб йий нравилось!
    Філософф

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    а я думаю, шо главное шоб йий нравилось!
    Ну за це не переживай
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы