Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 30.
    ри?
    Карпу читала аж 16 хвилин. На більше мене не вистачило. Чогось вона не пішла мені. Якось дуже ..ммм..щоб не образити нікого, дуже мажорством віддає. Це як на мене. Тому більше не намагалася силувати свою психіку і не читала нової книги, презентація якої була не так давно!

Odo
    -
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Карпу читала аж 16 хвилин. На більше мене не вистачило.
    У мене така ж фіґня була
    ри?
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    У мене така ж фіґня була
    То, напевне, не для нашого вума!
    part of me

Ірена Карпа

Ірені Карпі дали «Золоту бульку»

Це книжка для 12–15-річних дівчаток із задертими спідничками. Професійний рівень її автора низький, — каже у столичній книгарні ”Є” професор Києво-Могилянської академії Володимир Панченко, 54 роки. Він — голова професійного журі, яке вручало літературну антипремію ”Золота булька”.

За результатами 2008-го ”Бульку” присудили 28-річній Ірені Карпі за книжку ”Добро і зло”. Роман вийшов восени у видавництві ”Клуб сімейного дозвілля” накладом 3 тис.

Письменниця на церемонію не прийшла. Вона відпочиває в Лаосі.

— У моїх книжках є кострубатість та неідеальність, — відповіла в Інтернеті. — Моя книжка є добрим засобом від депресії. Вона стьобна, ніяких псевдо-інтелектуальних пасажів.

Письменниця Оксана Забужко, 48 років, зізнається, що не читала романів Карпи.

— Погортала і відклала. Думаю, її творчість треба оцінювати лиш за критеріями шоу-бізнесу. Вона стрибає по сцені, знімається в порнусі, потім пише щось подібне. Підліткам таке подобається. Карпа знайшла свою аудиторію і ключ до неї. Не кожен письменник може цим похвалитися.

Ірена Карпа написала 6 книжок. Вона є солісткою рок-гурту Quаrpa. Знялася в фільмах ”Аутизм” і ”Компот”. Позувала в еротичних фотосесіях для журналів ”Плейбой”, ”Пентхаус”, FHM. Торік Карпу визнали секс-символом української літератури.
    сцуко бдющий О_о

Re: Ірена Карпа

а чого це її сайт не пахаіт??? хтів подивицця що там нового є.... а там не є (
    2.0

”Добло і зло” ващето... і Карпа після "замужа" перетворилася на світську левицю, На зміну панківському распі...ству прийшов майже глямур... доктор, ми їйо тіряєм... залишаються для насолоди альбоми Фактично Самих... "Небо", "Мій мармуровий бог", "Очі" етсетера
    Філософф

Краще дивитись на Карпу ніж слухати її чи читати.Прошу мене зрозуміти я зовсім не відкидаю ї творчих талантів
    сдавайсь!!!

Коновалець, ну рациональное зерно в этом есть
    2.0

Коновалець, а что тіки дивицця? а дальше? слабо?
    Пророк

ненаю кто как, но я лично не могу нормально относиться к человеку показавшему свою пи...прелести свои на всю страну. не говоря уже о его творчестве. это так, офтоп
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы