Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 70.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    А ви в курсы, панове, сьогодні Дереш в Полтаві. Книжковий клуб, 17.00. Презентацція ТРОХИ ПІТЬМИ і здається, автограф-сесія.
    Прохання, потім розповісти, як все відбувалось, хто буде на цій імпрезі.

Добрий модер ))
    Дереш виявився цікавим хлопцем невисокого зросту з активною мімікою і жестикуляцією. Невисокого для Любка, бо я уявлялал його таким собі напівбаскітболістом, судячи з фоток на його книжках :)
    Спочатку він провів з трьома присутніми "гру". Дівчина була емоціями Любка Дереша, один хлоп - тілом і один розумом. Вони намагалися спочатку "вбити" один одного , а потім порозумітися. Так проілюстрував Дереш свої походи до психолога чи психоаналітика чи кого там ... тільки в його випадку дійовими особами були не живі істоти, а камені і було їх шість. Власне, з цих сеансів і народжувалася книга.
    Потім було невеличке читання і запитання-відповіді.
    Здивував натовп, тобто його відсутність. Людей було, може, з 20, і журналісти :)
    Запитань було багато, по всіх Дерешових книжках. Я не дуже уважно слухала, тому раджу зацікавленим прочитати відгуки котрогось з журналістів про цю презентацію :)
    Виявилося, що Дереш вважає Архе - найкращим своїм твором. Я шось таке чула, але ось відновилося це в пам*яті і що тепер? Доведеться таки читати ...
    Odo
    -
    Дяки за оповідь!
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Виявилося, що Дереш вважає Архе - найкращим своїм твором. Я шось таке чула, але ось відновилося це в пам*яті і що тепер? Доведеться таки читати ...
    Генії завше страждали на дурний смак
    ри?

Здивував натовп, тобто його відсутність. Людей було, може, з 20, і журналісти :)
    ..
    Якраз цього дня прийшов до мене мій хлопець і презентував мені Трохи пітьми...Думали разом сходити до книжкового клубу, але не склалося...Хотіла побачити і почути, бо це перший український письменник, якого я із задоволенням читаю. Після твоєї фрази взагалі гидко...
    Почуваю себе хробачечком маленьким :cray:
    Сподіваюся, що Дереш не дуже образився на відсутність фанів і ще приїде до нашого міста трохи згодом....тоді вже вилізу із шкури, але сходжу напевне!!!
    Добрий модер ))
    Чому ж відсутність? Люди були. Просто мало.
    Ще цікаво було. Відповідаючи на запитання про його читацьку аудиторію, Дереш сказав, що не може заборонити читати свої твори. І читають його люди різні. Він думає, що лише кожний десятий читач розуміє про шо він пише, або відчуває шось подібне на собі. Тоді я подумала, що, може, Любко не дуже засмутився невеликій кількості присутніх, що, може, отой кожен десятий і прийшов? А тут один хлоп і питає: отам, в Намірі, в кінці, коли головний герой йде, КУДИ ВІН ПІШОВ? Я була у шоці. Дереш, по-моєму, також.
    ри?
    А тут один хлоп і питає: отам, в Намірі, в кінці, коли головний герой йде, КУДИ ВІН ПІШОВ? Я була у шоці. Дереш, по-моєму, також.
    Мабуть я теж "хлопиха", бо теж цього трохи не догнала. Ну зрозуміла, але точно не так, як це хотів донести Дереш.
    Добрий модер ))
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мабуть я теж "хлопиха", бо теж цього трохи не догнала. Ну зрозуміла, але точно не так, як це хотів донести Дереш.
    Хлоп - це скорочене від "хлопець" :)
    Так що, ти не хлопиха :)
    Я думаю, шо багато чого розуміється не так. Але ж хоч якось розуміється. Робляться якісь висновки. Питати таке ... Все одно, Дереш не пояснить, якшо спитати. До цього він вів майже весь час, як він то пояснить двома словами?
    2.0
    Отже,хтось хотів коментів журналістів. Спробуємо. Дереш людина прикольна і, як мінімум двозначно сприймається. З ним ніби і важко спілкуватися, але водночас легко. Важко тільки на початку. Чесно кажучи, мені більше сподобалася клубна зустріч, аніж та, що була в університеті. Хоча у вчорашнього заходу теж був мінус: слабкий піар, і як наслідок, мало відвідувачів. Хоча прийшли дійсно ті, кому це було цікаво, ну хоча б не байдужі. Чесно, на мене справив враження роман «Культ» і «Поклоніння ящірці». На останні не вистачило сили… якось мутно так… Але сам автор зробив рекламу, так може тепер потягну? Ненавиджу психологію і колупання в душах, тому скептично ставлюся до всього, що з цим пов”язано . Проте, таки наважуся почитати, як пан Дереш малює фестиваль самогубців. А саме про це книга – говорить Любко. Хвилює його ця тема, мабуть… Неприємно те, що після презентації твору автор обіцяє піти у тінь, зробити творчу паузу. Тому насолоджуймося тим, що маємо.
    І все ж, якось розпливчато вийшло… Знаєте, Дереш пише казки. Про космічних котиків та електрособак … Такі собі крейзі-сторі для крейзі діток. Каже, йому прикольно це робити, новий вимір творчості і все таке. Щоправда тут без комерції ну ніяк, має хлопець контракт на 12 оповідок. Тому пауза буде, певно, тільки для дорослих.
    І ще, прикольно так: всі друзяки: Дереш, Карпа, Жадан і папа Покальчук в одному флаконі, тобто у Полтаві. Є ж іще купа прикольних письменників, але так вийшло, що саме ці четверо (за сторонами світу!?) побували у Полтаві протягом півроку… чи не є в цьому знак. Дереш шукав його.
    Мо’ знайшов?
    ри?
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Чесно, на мене справив враження роман «Культ» і «Поклоніння ящірці».
    Повністю згодна. Так вийшло, що перший твір Дереша, що потрапив до рук, був "Культ", а потім мені презентували "Поклоніння..." Саме ці твори читаються найлегше і з захопленням, без колупання в душі і у психології людини :)
    Odo
    -
    "28 травня о 12.00 на «Оглядачі» розпочалася веб-конференція письменника Любка Дереша"
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7

Теги для этой темы