Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7
Показано с 31 по 40 из 70.
    Генерал-хорунжий
    Дивні ви. Як на мене - Архе найліпший Дерешовий роман. и я вже казав?

До речі. Я всі романи маю в паперовому вигляді. У вигляді книжок. Але Намір та Ящірку у мене хтось взяв почитати. Забув хто. Капець. Культа теж нема. Десь замутили. коротше трішки залишилось) Пітьма та архе наче на місці.

ри?
    Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    ... коротше трішки залишилось) Пітьма та архе наче на місці.
    :)) :)) Пропонуєш свою допомогу???
    Культ читала першим, потім Ящірку, потім Намір....
    НЕ читала Ахре, Тереза та парабола і останній - трохи пітьми.....але у електронному варіанті читати не можу і не хочу, бо люблю книжки....щоб пощупати, відкласти чи просто на ній подрімати, якщо вже дуже засиділася.....:lazy3:
    Генерал-хорунжий
    Все ж не знаю в чому різниця між Архе та Терезою та параболом. Потіа другу із вищенаведених книжок итати, побачив ідентичність мало не абсолютну і вирішив, що не буду перечитувати наново ще раз книжку. Архе можу надати в тимчасове користування. А Трохи пітьми тільки після мого прочитання. Пишіть: 80509582979, або в асю, хоча я рідко сиджу на місці: 471616865.
    Odo
    -
    Дивні ви. Як на мене - Архе найліпший Дерешовий роман.
    Гм... А чим Вам так сподобався Архе? Особисто я, вважаю найліпшим твором митця — "Поклоніння ящірці".
    ри?
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Гм... А чим Вам так сподобався Архе? Особисто я, вважаю найліпшим твором митця - "Поклоніння ящірці".
    Згодна на всі сто, читалося на одному диханні....Культ теж нічого, але в кінці мало мізки собі не скрутило Зате дивно, що у хлопця у 16 років було таке мислення , і ще смішно дуже з деяких моментів....Культ - для того, щоб сміятися - особисто моя точка зору
    Генерал-хорунжий
    В Культі я побачив що мої 16-річні зацікавелння збігаються з Дерешевими.. от тільки загон із хробаком я ніц не зрозумів..

А щодо Архе.. нормально чилталось.. якраз найлегше.. і не нудно і з суттю.. і без особливих загонів..

щодо Поклоніння.. я ввжажаю його романом для підлітків.. вибачте звісно, може хтось і образився.. але він надто банальний.. гопота, мстя, там.. боязні різні.. банально.. тінейдж сторі..
    Odo
    -
    щодо Поклоніння.. я ввжажаю його романом для підлітків.. вибачте звісно, може хтось і образився.. але він надто банальний.. гопота, мстя, там.. боязні різні.. банально.. тінейдж сторі..
    Впевнений, що більшости підлітків цей роман нецікавий і незрозумілий, бо він не про підлітків, а про вічні загальнолюдські питання та проблеми, перечитайте хоча б закінчення цього твору, де автор прямо протиставляє себе Федору Михайловичу. І якщо останній на запитання свого героя: "Тварь лі я дрожащая, ілі право імєю?" схиляється до "Тварь, чи не тварь, але права не маєш!", то Дереш говорить, "маю, чи не маю, але не шкодую." Я вперше зустрічаю у літературі такий серйозний виклик цьому фундаментальному релігійному постулатові, і від того, що зроблений він був 16-річним хлопцем він ніскільки не стає менш серйознішим.
    varnak
    Гість
    Якщо хто має, дайте будь ласка полсилання, щоб завантажити "Трохи пітьми".Буду дуже вдячний.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от varnak Посмотреть сообщение
    Якщо хто має, дайте будь ласка полсилання, щоб завантажити "Трохи пітьми".Буду дуже вдячний.
    Дивись вище, ланку вже давали у цій темі, щоправда, на уривок.
    2.0
    А ви в курсы, панове, сьогодні Дереш в Полтаві. Книжковий клуб, 17.00
    Презентацція ТРОХИ ПІТЬМИ і здається, автограф-сесія.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7

Теги для этой темы