Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 70.
    Odo
    -

Зустрічаймо!

Любко Дереш презентує нову книгу

Сьогодні, 23 квітня, у Києві відбудеться презентація нової книги молодого українського письменника Любка Дереша Трохи Пітьми.

Перша презентація книги буде закритою - тільки для запрошених гостей та журналістів. Після цього почнеться презентаційний тур книги Україною.

Вести презентацію, яка починається о 17:00 у клубі Квартира Бабуїн, буде ще одна зірка українського літературного та за сумісництвом музичного небосхилу - Ірена Карпа.

22-річний Дереш - один із найпопулярніших молодих українських письменників. Його прославив перший роман, Культ, який Дереш написав у 16 років. Також є автором таких нашумілих творів як Поклоніння ящірці, Архе, Намір!

© Корреспондент.net

сцуко бдющий О_о
    А где б скачать??? Оч хочу почитать.....
    Из предыдущего только Намір! не осилил до конца, уж больно фантасмогорично.... А остальное просто супер! Осбенно Поклоніння ящірці.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Waldemar Посмотреть сообщение
    А где б скачать??? Оч хочу почитать.....
    Из предыдущего только Намір! не осилил до конца, уж больно фантасмогорично.... А остальное просто супер! Осбенно Поклоніння ящірці.
    Перевіряй час від часу бібліотеку укрцентру, думаю, десь за місяць там мусить з’явитись.
    Добрий модер ))
    В Полтаві ця книга вже десь з місяць продається. Але чомусь не виникало бажання її прочитати поки що. Мені Дереша треба чимось розбавляти трохи.
    Генерал-хорунжий
    а я вже казав, що маю Трохи пітьми.. але сканувати ліньки.. є якісь пропозиції?
    Ivan
    Гість
    Ой, мене ще на "Культі" знудило... А наступні речі, кажуть, ще слабші. Не читаю
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Ой, мене ще на "Культі" знудило... А наступні речі, кажуть, ще слабші. Не читаю
    Тоді кого волієте читати із сучасних?

П. С. Дуже цікаво, чи знудило би Вас так само від "Поклоніння ящірці"? Як на мене, це найперше і найкраще, на що спромігся Дереш.
    Генерал-хорунжий
    імхо поклоніння нудне.. архе цікаве.. намір психоделіний.. трохи пітьми не прочитаю ніяк..
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Тоді кого волієте читати із сучасних?
    Ну, про смаки ж, як кажуть, не сперечаються... Тому назву шаблонний ряд: Андрухович, Жадан, Капранови і т.д. А Дереш (мені особисто) не пішов. Я взагалі зневажаю сучасне фентезі, бо виріс на справжній науковій фантастиці. Сучасне фентезі, на жаль - це не література. Це комікс для покоління, що колись обрало "Пепсі" :tease:
    Def
    .
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Сучасне фентезі, на жаль - це не література. Це комікс для покоління, що колись обрало "Пепсі" :tease:
    :friends:
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7

Теги для этой темы